Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
27-12-2006, 15:32
Jak zbajerować pumke :)
Autor Wiadomość
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 01-11-2005, 15:37   Jak zbajerować pumke :)

Dostałam niedawno na 18stkę pumkę i na allegro szukałam różnych bajerów, jesli chodzi o wnętrze bo z zewnątrz to już ją poprzedni właściciel zbajerował. Chciałam prosić abyście mi doradzili co fajnego mozna wsadzić w srodku do takiej kocicy, no iprzedewszystkim gdzie to kipić nalepiej przez neta co jest warte polecenia. Narazie mam aluminiowe wycieraczki, jakieś niby kubełkowe siedzenia no i zdąrzyłam zakupić nakładki na pasy bezpieczeństwa. Myslałam duzo teraz odkąd należe do klubu o jakiś bajerach typu nakładki na progi z motywem kota i jakies paski, czytałam ze co poniektórzy kupili, jak sie sprawuje gdzie to mozna dostać , Może ktos tez chętny na kupno takich nakładek na progi to by taniej wyszło czy coś...

Pozdrawiam Aga
Ostatnio zmieniony przez Boogie 20-08-2006, 23:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Paweł 
---------------

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 745
Skąd: HollyŁódź
Wysłany: 01-11-2005, 18:40   

Ja bede teraz przerabiac progi i zderzaki w swojej Pumce wiec jak bedziesz chciala dopstep do progow to dam ci znac tylko musisz troche poczekac a ,ze widze ,ze jestes z łodzi to jak cos moge ci dac namiary na kolesia,ktory sam robi progi :) pozdro :twisted:
 
 
 
Aguska 
Młoda Gniewna :)


Rok prod. Pumy: 1997
Dołączyła: 01 Lis 2004
Posty: 65
Skąd: Wrocław
Wysłany: 01-11-2005, 21:36   

Ja ma np klubowe nakladki na progi :) Uwazam ze spisuja sie swietnie bo seryjnie Pumka niestety w tym miejscu nic nie dostala a lakier rysuje sie tam straaaasznie... Jak to wyglada mozesz zobaczyc tutaj: http://www.klubpumy.pl/viewtopic.php?p=4229#4229
_________________
^ I'm gonna shine hommie until my heart stop ^
 
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 01-11-2005, 23:19   

Paweł napisał/a:
Ja bede teraz przerabiac progi i zderzaki w swojej Pumce wiec jak bedziesz chciala dopstep do progow to dam ci znac tylko musisz troche poczekac a ,ze widze ,ze jestes z łodzi to jak cos moge ci dac namiary na kolesia,ktory sam robi progi

Spoko mi się bardzo nie pali bo jeszcze prawka nie mam , moge poczekać, apropo skoro przerabiasz przedni zderzak... poszukuje pilnie grilla do pumy , jakbys sie gdzies stykną z ofertą sprzedaży to daj znać

Aguska napisał/a:
Ja ma np klubowe nakladki na progi Uwazam ze spisuja sie swietnie bo seryjnie Pumka niestety w tym miejscu nic nie dostala a lakier rysuje sie tam straaaasznie



Aguska a te klubowe progi to gdzie i za ile mozna dostać?
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-11-2005, 16:57   

:mrgreen: Wiesz, zbajerować to można faceta na pumę, ale żeby pumę zbajerować?
To nie wiem jak Ty to robisz :-)

U nas chyba się mówi na to "odbajerować" :mrgreen:

(oby nie pisz : "chlapaki" zamiast "chlapacze" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
 
 
 
Patriqs 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 06 Paź 2005
Posty: 248
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 02-11-2005, 17:02   

Zbajerować można też babeczke na różne sposoby...m.in. na Pumkę :) taka to "bajerka na Pumkę :) "
Odnośnie fury to mówi sie chyba odpicować...tak jak "X" w MTV hehe ("pimp my ride") :D
 
 
 
Ania 
mój śliczny kotek


Rok prod. Pumy: 1999
Dołączyła: 23 Wrz 2005
Posty: 105
Skąd: Zabrze / Tarnów
Wysłany: 02-11-2005, 17:15   

Pumki chyba dodatkowo nie trzeba bajerować, to już jest autko bajera :mrgreen: a odnośnie "bajerowania" płci przeciwnej za pomocą pumki, to mysle że to działa w obie strony :wink:
 
 
 
Patriqs 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 06 Paź 2005
Posty: 248
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 02-11-2005, 17:18   

a odnośnie bajerowania to ja zamierzam tylko jakąś ładną lotke z tyłu dorzucić no i na lato kupic jakieś ładne alu bo jeszcze nie mam z racji, że dopiero ją kupiłem
 
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 02-11-2005, 18:27   

Widze że dyskusja potoczyła się w innym kierunku... Ale tak poważnie jest ktoś chętny na te listwy progowe jeszcze? Wszyscy którzy macie takie nakładki płaciliscie po 120 zł ? < w jakimś temacie na forum była cała taka akcja zbierania ekipy do kupna> Czy zna ktoś może gdzie jest taniej ?
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Ania 
mój śliczny kotek


Rok prod. Pumy: 1999
Dołączyła: 23 Wrz 2005
Posty: 105
Skąd: Zabrze / Tarnów
Wysłany: 02-11-2005, 18:43   

Moja pumka ma juz takie nakładki na progi z motywem kociaka, wygląda super i lakier się tak nie niszczy na progach, także polecam je!
 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 02-11-2005, 19:38   

U nas się mówi odpicować :mrgreen: A "Galerianki" faktycznie się gapią - też mamy przyciemniane szyby :lol:
_________________
https://rod-nekla.pl/
 
 
 
D Z I Q S
[Usunięty]

Wysłany: 02-11-2005, 20:08   

co fakt to fakt-aqrat to autko wyróżnia się z tłumu..,a że babeczki puste czy pełne się zachwycają to powiem szczerze że to jest dość miłe :wink:
 
 
Paweł 
---------------

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 745
Skąd: HollyŁódź
Wysłany: 02-11-2005, 20:12   

Agunia jak potrzebujesz grilla to zadzwon na ul dowborczykow oni mi wynajduja wszystko do Pumki i to za dobry cash (674-02-67) pozdrawiam
U nas okreslenie na "panie" , ktore leca na autka to Blachary :twisted:
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 02-11-2005, 20:27   

__Agunia__ napisał/a:
Widze że dyskusja potoczyła się w innym kierunku... Ale tak poważnie jest ktoś chętny na te listwy progowe jeszcze? Wszyscy którzy macie takie nakładki płaciliscie po 120 zł ? < w jakimś temacie na forum była cała taka akcja zbierania ekipy do kupna> Czy zna ktoś może gdzie jest taniej ?

Wszyscy, którzy zamawiali nakładki na progi w ramach zakupu zbiorowego płacili po 88 zł. razem z wysyłką / komplet. Nie wiem gdzie można kupić takie nakładki taniej.
 
 
miro0906
[Usunięty]

Wysłany: 04-11-2005, 16:21   

ja mam inny pomysl zeby zbajerowac pumke,nie otwieralem nowego tematu wiec pisze tu na alegro znalazlem goscia ktory robi tarcze do zegarow indiglo pisalem do niego lecz nie ma tarcz do nas ale wystarczy zeskanowac nasze orginalne tarcze i mu wyslac i on je zrobi calkowity koszt nie jest drogi bo cos kolo 140zł tu daje linka do jego str tarcze wiem ze juz ktos ma u nas takie tarcze jak sie nie myle to chyba kurzki moze powie ile zaplacil i jak te z alegro wypadają przy jego
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo