Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
25-12-2006, 21:19
PRZESTROGA !!!! (dot. zakupu auta)
Autor Wiadomość
smf
[Usunięty]

Wysłany: 27-02-2006, 23:08   

Ciag dalszy sprawy

1. Leasing milczy - na moj telefon mieli zareagowac szybko i cicho, widac trawia zabe
2. Kancelaria prawna - juz kiedys mi pomogla w innej sprawie mowi, ze jest swiatelko w tunelu, moze byc tak, ze jednak nie bede "szczesliwym" posiadaczem tego wozu i odzyskam zainwestowane pieniadze (oczywiscie bez przegladu i wylozonych na naprawy pieniedzy)

Moi znajomi uwazaja, ze nie powinienem juz kupowac Pumy, ale mi sie spodobala, i nic nie poradze, ze chce takie autko miec.

OT
Dzis przed Turkiem jadac od Uniejowa (trasa na Konin i Lodz) zaobserwowalem nowy stacjonarny fotoradar. To tak gdybyscie chcieli jechac tamtedy mala przestroga, w powrotnej drodze sprawdze nazwe miejscowowsci
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-02-2006, 14:36   

Nie martw się, kupisz sobie najwyżej inną pumkę.

Pumki są fajne, my wszyscy o tym wiemy :P

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
:D
 
 
 
Yamaha 
Back on the road :-)

Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 240
Skąd: Łódź
Wysłany: 28-02-2006, 21:14   

Wyrazy współczucia smf... Ale nie łam się, Puma jest fajna. A z fachową pomocą Gajdka i innych, nie czeka cię sprawdzenie z autopsji powiedzenia "do trzech razy sztuka" :-)

Przy okazji, nie sądzicie, że Każdy przypadek tak nieskiego przebiegu (np. 38 tys. km. w samochodzie 5-cio letnim) to przekręt? Nie trzeba przecież nawet przestawiać licznika...
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-02-2006, 22:09   

Jeśli w samochodzie 5-cio letnim, czyli z około 2000-2001 roku (jesli chodzi o pumę) to były już elektroniczne zagary i się nie przekręcają cyferki tak jak u Ciebie Yamaha.
(od 1999 były elektroniczne).
 
 
 
ksolk 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 357
Skąd: Olkusz
Wysłany: 01-03-2006, 15:59   

elektroniczny jeszcze łatwiej przestawić :mrgreen:
_________________
Aktualnie: Audi TT Roadster Quattro 225KM
 
 
 
Bankowy 


Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 206
Skąd: Tarnów, Kraków
Wysłany: 03-03-2006, 15:50   

I duuuużo łatwiej to zrobić "bez śladów" :mrgreen:
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-03-2006, 14:14   

Może i łatwiej przestawić, ale tego do '98 roku wcale nie trzeba przestawiac :-)
Sam się przekręci.
 
 
 
smf
[Usunięty]

Wysłany: 06-03-2006, 23:07   

I ciag dalszy ...
1. Skontaktowalem sie z poprzednim wlasicielem auta, ltory twierdzil, najpierw, ze ten samochod mial klime, a nie mial nigdy wentylatora do chlodnicy, i udalo mu sie ze slaska dojechac do leby w lato, silnik sie nie przegrzal, zdziwil sie, ze nie ma polowy nadkola, etc etc, dopiero jak mu powiedzialem, ze sprawa zajmuja sie juz prawnicy i w takim razie skoro on twierdzi, ze samochod byl w jak najlepszym porzadku w momencie odstawiana go do komisu zmienil zdanie
2. Prawnicy beda mieli moje pelnomocnictwo, a za cala obsluge prawna zaplaci ... UBEZPIECZYCIEL, czyli pozniej uderzy do ... leasingu, no coz ... ciesze sie, ze wykupilem dodatkowo tzw opieke prawna
3. Leasingowi prawnicy zastanawiaja sie nad odpowiedzia, prawdopodobnie czekaja na zlozenie oficjalnego pisma, a nie mailem
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 07-03-2006, 20:53   

Mniej więcej rozumiem, ale nie do końca - przydałyby się polskie fonty i przecinki.
_________________
https://rod-nekla.pl/
 
 
 
elficka78
[Usunięty]

Wysłany: 25-06-2007, 13:30   

hm... no nie zawsze w zyciu sie wszystko udaje...trzeba jakos dalej cisnac... sama kupilam pumaske,ale wiedzialam ze4 mam sprzeglo do wymiany.... hmtylko nie wiedzialam ze takie drogie..... co do wscibskich bab.... zdarzalo mi sie pokazywac panu palcem, ktora opone ma gdzie zalozyc podczas wymiany opon na letnie, bo pan sie pomylil.....
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 25-06-2007, 13:50   

sprzeglo drogie jest...........mi teraz padla maglownica...to tez wydatek ponad 100 pln z robocizna..... sa pewne czesci ktore niestety sa drogie....dlatego czesto ludzie jak sprzedaja samochod to takich napraw nie robia bo im sie to nie oplaca. co do
elficka78 napisał/a:
darzalo mi sie pokazywac panu palcem

to rozumiem ze bylas tam ostatni raz? :-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo