Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak głośno słuchasz muzyki w Pumie

JAk głośno słuchasz muzyki w Pumie
Nie więcej niż "5".
2%
 2%  [ 1 ]
Między "5" a "10".
15%
 15%  [ 7 ]
Między "10" a "15".
36%
 36%  [ 16 ]
Nie słyszę! Co?
45%
 45%  [ 20 ]
Głosowań: 44
Wszystkich Głosów: 44

Autor Wiadomość
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 14-09-2004, 22:21   

shawn napisał/a:
ja tam wole na razie posłuchać ryku silnika (stożka) i wydeszku :mrgreen:

poza tym nie mam jeszcze podłączonej skrzyni basowej więc co tu głośno słuchać :P

No właśnie m. in. dlatego tak cicho (w porównaniu do Was i mojego Ojca :wink: ) słucham płyt i radia - uwielbiam "grę" Pumki - poezja!
 
 
Kurzki 

Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 632
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-09-2004, 21:26   

skrzynia basowa to podstawa , zadne orginalne glosniki lub tuba nie daja tego efektu,
no chyba ze mam odpowiednio zabudowany bagaznik :twisted:
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 09-11-2004, 22:52   

Ale stery temat wygrzebałem :lol: Ja słucham raczej głosno... chyba, że nie jadę sam. Jak nie jadę sam to słucham rocka (U2, Deep Purple, Mick Jagger itp.). Jak jadę sam to tylko METAL :twisted: Pantera "Cowboys from Hell" slicznie się zgrywa z Backfire'em :!: Polecam :mrgreen:
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
Monika
[Usunięty]

Wysłany: 09-11-2004, 23:41   

U mnie muzyka zawsze gra glosno! Nie wyobrazam sobie nie miec radyjka! Zazwyczaj slucham 2 Pac'a i innej "czarnej" muzyki lub lekki trance. Dzwieki sa bardzo dobrze slyszalne, poniewaz mam wzmacniacz i tube basowa oraz wysokotonowe glosniczki.
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 09-11-2004, 23:49   

Monika, czemu nie pochwaliłas się nagłosnieniem na spotkaniu :?:
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
Monika
[Usunięty]

Wysłany: 09-11-2004, 23:51   

:)) Przeciez nie wypada sie chwalic wszystkim na pierwszym spotkaniu :)
 
 
INCIO 
CKP & KFP LUBLIN


Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 65
Skąd: Lublin
Wysłany: 20-04-2005, 15:08   

Ja słucham zazwyczaj 15 i w górę do MAX. Ale przy wyższych niż 15, to tylko z otwartymi oknami i oczkami dookołą głowy coby służby ratownicze mogły przejechać spokojnie. Ważne, żeby przed skrzyżowaniami zwalniać nawet na zielonym (nie tylko przy głożnej muzyce) bo wtedy jest szansa na zobaczenie/usłyszenie nadjeżdżającej karetki/policji/straży. Ostatnio tak miałem, przy otwartym oknie jechałem sobie słuchając muzyczki tak około 20 i pamiętam, że usłyszałem straż gdy nawet nie było jej jeszcze widać z tyłu na tej samej drodze. Także głośno, ale w granicach bezpieczeństwa i rozsądku, czasami słuchając zbyt głośno w mieście trochę mi się głupio robi i zmniejszam volume :)
_________________
SZEROKIEJ DROGI Gość! Polecam wynajem i dzierżawa domen i stron internetowych.
 
 
 
czarny 
my precious


Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 14 Gru 2004
Posty: 137
Skąd: Warszawa - Piaseczno
Wysłany: 20-04-2005, 19:29   

mi pionek kręci się w swej skali do 50 a używam go w sumie tak do 40, ale to i tak dużo głośniej niż by zagrał nawet na ponad 50 bo zasilam całość wzmakiem ( oczywiscie jak jade sam ) już mi się klej spod tylniej szyby sypie na klape hehe
w sumie powyżej 42 nie da się już u mnie siedzieć bo cały świat widze podwójnie i jakoś tak mam problemy z oddychaniem ;) buhahaha :twisted:
_________________
powered by 215/40/17 Potenza
 
 
 
Jacek 


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 272
Skąd: Biłgoraj
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 20-04-2005, 23:58   

Zawsze max, karetki i inne służby niech się nie martwią bo zawsze patrze po lusterkach
_________________
www.nieruchomosciwysocki.pl
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-04-2005, 13:08   

Ja słucham od 7 do 15 :-)
 
 
 
Beck
[Usunięty]

Wysłany: 02-05-2005, 14:39   

Już jakis czas nie mam oryginalnego radia ale ze względu na przerobiony układ wydechowy muszę słuchac bardzo głośno. :lol:
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 13-05-2006, 14:39   

INCIO napisał/a:
Ja słucham zazwyczaj 15 i w górę do MAX. Ale przy wyższych niż 15, to tylko z otwartymi oknami i oczkami dookołą głowy coby służby ratownicze mogły przejechać spokojnie. Ważne, żeby przed skrzyżowaniami zwalniać nawet na zielonym (nie tylko przy głożnej muzyce) bo wtedy jest szansa na zobaczenie/usłyszenie nadjeżdżającej karetki/policji/straży. Ostatnio tak miałem, przy otwartym oknie jechałem sobie słuchając muzyczki tak około 20 i pamiętam, że usłyszałem straż gdy nawet nie było jej jeszcze widać z tyłu na tej samej drodze. Także głośno, ale w granicach bezpieczeństwa i rozsądku, czasami słuchając zbyt głośno w mieście trochę mi się głupio robi i zmniejszam volume :)


zupełnie jak ja :)

P.S.

SZUKAłAM O SPRZĘGLE CZEGOŚ ALE JAKIEŚ STARE TEMACIORY MI WYSKOCZYłY :p
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
nulek2 
PUMA RULEZ !!!


Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 63
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-05-2006, 14:35   

INCIO napisał/a:
Ja słucham zazwyczaj 15 i w górę do MAX. Ale przy wyższych niż 15, to tylko z otwartymi oknami i oczkami dookołą głowy coby służby ratownicze mogły przejechać spokojnie.


Ja też tak robię (najczęściej, gdy jadę sam) pomimo tego, że do radia podłączony jest wzmacniacz z subwooferem 200w oraz mocne głośniki w drzwiach przednich i seryjne w tylnich boczkach.

Jednego razu zatrzymano mnie za to.
Pan policjant powiedział "myślałem, że jedzie z panem orkiestra dęta " :mrgreen:
Moim zdaniem, jeśli leci dobry kawałek to warto go posłuchać nieco głośniej, a pedał gazu
sam wciska się do dechy :wink:

Szerokiej drogi INCIO ! :wink:
_________________

 
 
 
Natali 


Dołączyła: 19 Gru 2005
Posty: 282
Skąd: Piotrków Tryb
Wysłany: 12-06-2006, 00:27   

U mnie to zależy czy jadę sama czy w towarzystwie. Bez radia nie wytrzymałabym. Zazwyczaj słucham umiarkowanie głośniej, choć czasami ostatnio przyciszam by posłuchać wydechu :P
_________________
POPRZEDNIO FORD PUMA 1.4 1999r
Nastepne..RENAULT MEGANE CABRIO 1.9 DCI 2006r

Obecnie Renaut Megane IIsport 2.0T
 
 
 
forest 
<===>


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-06-2006, 15:32   

ja mam na kenwoodzie do 35 i słucham do około 30, ale celuje w wzmacniacz jakiś i chcę wymienić tubę basową na skrzynkę, bo lepiej gra...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo