Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gaydek
06-11-2007, 20:48
Xenony ksenony
Autor Wiadomość
fixxxer4ever
[Usunięty]

Wysłany: 02-06-2007, 10:10   

Kurzki napisał/a:
czy od tylu jest dostep ?


no zabardzo nie ma podejścia po przewierceniu ale spryskiwacze których użyłem miały tą część na którą zakłada sie wężyk pod kątem więc jakoś się tak to pomieściło. Zaznaczam że ja to montowałem jak zderzak był zaczepiony w samochodzie, napewno po zdemontowaniu czałego zderzaka dało by sie zamontować dowolny rodzaj spryskiwacza. poprostu byłby lepszy dostęp...

Cytat:
PS. widzę, że masz dodatkowe oświetlnie na dole spoilera - wygląda na diody... sam instalowałeś, czy już tak było?


sam to zakładałem. to jest niby obrysówka (tak pisało na allegro) ale najlepszym miejscem na t jest własnie ten psełdo wlot powietrza po zderzakiem :-)
 
 
Jaruszka 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 171
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-06-2007, 00:55   

Opoya napisał/a:
BTW - nie dalej jak przedwczoraj moja Puma była na przeglądzie rejestracyjnym (badaniu technicznym). Zero problemów, diagnosta tylko stwierdził "o, ksenony!"

Opoya,
Podczas dzisiejszej jazdy powrotnej podczas zlotu - z obiadku do Borek, widziałem, że przepaliło ci się jedno światło :cry: Trochę szybko chyba, biorąc pod uwagę czas i koszt instalacji ksenonów.
Nie miałem jak ci tego powiedzieć od razu, bo ja już odbijałem do Warszawy.
_________________

 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-06-2007, 16:52   

Na szczęście światło nie jest przepalone. Po prostu mam z nim kłopot, nie zdąrzyłam przed zlotem tego załatwić. Nie wiem na czym to polega, bo raz się zapala a raz nie. Instalacja sprawdzona, wiec powinno być OK, niestety, tak nie jest.
Jutro zadzwonię do gościa od ksenonów i spytam się czy miał już taki przypadek. Najwyźej będę reklamować przetwornicę :(
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-06-2007, 00:36   

Zadzwoniłam do gościa. Okazało się po raz kolejny, że facet jest w porządku. Jak dowiedział się, że mam kłopot, od razu powiedział, żeby wysłać mu maila, by wiedział kogo sprawa dotyczy, a on od razu wysyła przetwornicę (a jak już wymienię, żeby zwrócić mu wadliwą). I rzeczywiście. Wczoraj wymieniłam przetwornicę i światło zapala się bez problemu. Jest jednak lekka różnica mocy obu świateł, ale gościu powiedział, żeby trochę pojeździć i sprawdzić jak to będzie np. za trzy tygodnie.
Pogadałam z nim trochę i powiedział mi kilka ciekawostek.

Na koniec powiedział po raz kolejny, że w razie wątpliwości, uwag czy pytań - jego firma jest do mojej dyspozycji. Powiem tak - tzw. opieka posprzedażna po prostu wzorowa! Wiele firm może się od niego uczyć.

Dlatego po raz kolejny polecam go jako sprzedawcę. Dodam, że TAM, który ma ksenony od tego samego sprzedawcy, nie miał takich problemów jak ja. Wiem, że kilka osób z naszego forum, też u niego kupiło ksenony i chyba tylko ja mam takie przejścia :(

Ale oczywiście najważniejsze, że jest OK, a ksenony świecą :mrgreen:
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-06-2007, 17:28   

Ja jestem bardzo zadowolona z moich - odpukać - narazie nic się złego nie dzieje z nimi.
Fajnie, że uporałaś się już z problemem :-)
_________________

 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 12-06-2007, 20:31   

normalnie mnie kusice z tymi swiatłami... moze zaczne zbierac kase na xsenony? jakies nadgodziny łapac. :mrgreen:
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-06-2007, 23:00   

Słusznie - dużo osób twierdzi, że to była najbardziej opłacalna zmiana jaką zrobili w Pumie. Też się pod tym podpisuję :)
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 08-08-2007, 22:34   

Opoya napisał/a:
Dlatego po raz kolejny polecam go jako sprzedawcę. Dodam, że TAM, który ma ksenony od tego samego sprzedawcy, nie miał takich problemów jak ja. Wiem, że kilka osób z naszego forum, też u niego kupiło ksenony i chyba tylko ja mam takie przejścia :(

Polecany przez Opoyę pan od ksenonów ma teraz swoją www -> http://www.xenon4you.eu/ (polecam, jest tam nawet instrukcja montażu).
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 10-08-2007, 07:08   

OT a ja tylko dodam ze jest to ktos z rodziny mojego dyrektora naczelnego z Rybnika (przypadek)
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 10-08-2007, 20:14   

Snaco, to moze jakas znizke zalatwi :D
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 10-08-2007, 20:29   

I tak nie jest drogo. 479 zł. za komplet z wysyłką. Ale o zniżkę warto powalczyć ;) .
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 11-08-2007, 08:27   

Gaydek, :shock: to czemu ja caly czas myslalem ze 750zl :?: No ale jak napisalem ze o znizke trzeba powalczyc :) Moze była by to taka znizka dla członków Klubu?
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 11-08-2007, 09:25   

A pamietam jak w zeszlym roku byly rozmowy ze 1200 za xenony to nie drogo :-)
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 11-08-2007, 10:03   

>1200 zł. to była cena za bi-ksenony. Za ksenony chłopaki płacili 1000 zł. (ale były to zestawy Hella, markowe więc droższe). W tym samym czasie ksenony były też po 800 zł. (nie pamiętam jakie).

Zestaw od plaskura jest wykonany na podzespołach Philipsa i GE, ale Philips i GE nie firmuje tego swoim logo, stąd niska cena. Plaskur ma też zestaw Philipsa (cena? 1000 zł.).

A tutaj na wyprzedaży znajdziecie zestaw HB3 za 389 zł. (+ wysyłka).
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-08-2007, 11:07   

Ta niska cena, to wyprzedaż. Normalnie zestawy od tego sprzedawcy są od 749 zł. Więc jeśli ktoś chce kupić, to warto teraz skorzystać z okazji.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo