Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Puma w snach

Czy w Waszych snach pojawiła się kiedykolwiek Puma?
Tak :)
70%
 70%  [ 66 ]
Nie :(
29%
 29%  [ 27 ]
Głosowań: 93
Wszystkich Głosów: 93

Autor Wiadomość
zygiboos 
Obecnie: ST220 i Cougar


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 401
Skąd: skądinąd
Wysłany: 24-03-2013, 21:50   

No ba... znalazłem, sen nie dał mi spokoju, było coś takiego w w Leroy Merlin i właśnie się bawię :) Będzie trochę rzeźby bo to dzwonek do drzwi ale powinien się dać łatwo zaadoptować (Wymaga zwarcia tylko 2 styków żeby wydawał wybrany dźwięk).

Nazywa się Kakadu jest bardzo głośny. Co prawda na baterie 9V, ale go przerobie na 12V. Właśnie go programuje (Mam już dźwięki tygrysa, pantery i pumy):



Producent dzwonka: http://www.sealcom.eu/ cena około 80zł

[ Dodano: 30-03-2013, 18:27 ]
Już spełniłem swoje sny i zrobiłem dźwięk ryczącej Pumy na pilota:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZJLTJHac9KQ[/youtube]
_________________

Tworzę www, Jestem Vikingiem, Obecnie: Mondeo ST220 3.0 V6
 
 
Zahariash
[Usunięty]

Wysłany: 15-02-2014, 18:14   

Dzisiaj przyśniła mi się Puma, chyba pierwszy raz, odkąd ją posiadam :grin: I to nawet "Insect" mi się śnił :???:
A było to tak :roll:
"Insecta" zostawiłem pod "Biedronką", ale tylko dlatego, że było tam wolne miejsce do zaparkowania. Do sklepu się nie wybierałem, tylko do mojej matki, która mieszka nieopodal. U mamy byłem dosłownie 10min, wracam do Pumy, a tu ... "Insecta" nie ma :evil:
Złodzieje ukradli Pumę, i .... zostawili mi inną :shock:
Była czarna, cała poobijana z kierownicą po stronie Tasta :mrgreen: , bez numerów rejestracyjnych, bez kluczyków i z mocno zniszczonym wnętrzem :evil:
W środku była zostawiona karteczka:
" Zabieramy Twoją Pumę, żeby Ci nie było przykro, zostawiamy Ci naszego dobitego Kota od angoli"

Kradzież chciałem zgłosić na Forum, ale przypomniałem sobie mój swego czasu "żart" z kradzieżą "Insecta", więc wiedziałem, że i tak nikt mi nie uwierzy.
Zadzwoniłem więc do Gaydka , aby napisał na Forum o kradzieży mojej Pumy ... a Gaydek też mi nie uwierzył :grin:
Uratował mnie Tutek, który uruchomił wszystkich swoich znajomych i info o kradzieży w kilka minut opanowało "fb" :mrgreen:
Puma się nie znalazła, bo z tego wszystkiego się obudziłem. Była 5:26 :roll:
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 15-02-2014, 23:29   

To ja ide spac... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 16-02-2014, 07:48   

Nie wierzę :cool:
 
 
pumbart
[Usunięty]

Wysłany: 24-10-2014, 09:19   

Ja również miałem dziś sen z pumą, z początku był piękny jak nią sobie jeździłem po Warszawie ale póżniej zrobił się z pięknego snu koszmar gdzieś ją zaparkowałem i nie mogłem później jej znaleźć :shock: dotąd szukałem aż w końcu udało mi się ją znaleźć.Och od razu mi ulżyło.
Po prostu straszne to co przeżyłem w ty śnie :???:
 
 
Lula 
i PanKierownik


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 05 Lip 2007
Posty: 182
Skąd: Mogilno Strzelno
Wysłany: 24-10-2014, 12:15   

heh, często ludziom się śni że własnego auta nie mogą znaleźć...
Ja raz miałem tak na jawie, dawno temu i nie z Pumą, w niewielkim w sumie Świebodzinie - byłem przejazdem, zaparkowałem, i poszedłem czegoś tam szukać, ale tyle się nałaziłem że kompletnie zapomniałem gdzie zacząłem :-)
Wcale nie było do śmiechu, chyba ze trzy godziny się kręciłem po mieście, policje zatrzymałem i chciałem prosić o pomoc - ani nie było jak zapytać bo kompletnie nie znałem ulicy ani nawet żadnego charakterystycznego budynku, nic :-)
Od tamtego czasu zawsze w obcym mi miejscu zwracam uwagę żeby zapamiętać chociaż ulicę.
Nie życzę nikomu, lepiej żeby takie coś się tylko śniło :-)


PanKierownik.
_________________

 
 
 
pumbart
[Usunięty]

Wysłany: 24-10-2014, 13:45   

Lula, to miałeś ładną przygodę a ile nerwów przy tym pewnie miałeś :sad: mi na szczęście się tylko śniło ale i tak strachu się najadłem :smile:
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 13-11-2014, 22:22   

Wczoraj śniła mi się klubowa Puma w czarnym macie na poznańskich tabl. rej.
Jechałem za nią i miała wybitą tylną szybę. Zjechaliśmy na parking pod leroy Merlin w Rumi i okazało się, że właścicielem jest klubowicz/klubowiczka. Dalej nie pamiętam...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo