Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ford Puma
Autor Wiadomość
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 09-01-2007, 12:58   

Haro napisał/a:
Gaydek napisał/a:
Przebieg 61200? Jeżeli sprzedawca nie ma ksiązki serwisowej (ale takiej prawdziwej książki serwisowej) to IMO przebieg wynosi 161200.

Zapytam sie czy ma :) Jesli nie to zrezygnowac z zakupu? :)

Jeżeli auto nie posiada książki serwisowej a np. ASO nie jest w stanie potwierdzić przebiegu (jeżeli auto odwiedza regularnie ASO to chyba istnieje taka możliwość) to ja bym sobie ten egzemplarz odpuścił.

Haro napisał/a:
Gaydek napisał/a:
1.4 nie biorę pod uwagę (ewentualnie jako baza do SWAPa).

Rzecz w tym ze nie moge nigdzie znalezc porzadnej, ladnej 1.7 z '99, ktora mialaby wlasnie do 100.000km :

A powiedz nam jak długo szukasz "tej jedynej i stworzonej dla ciebie" Pumy?
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-01-2007, 13:20   

Haro napisał/a:
Jestem w stanie kupic oryginalna galke zmiany biegow. Zreszta i tak nosilem sie z zamiarem skrocenia oryginalnej :)
Mówiłam o gałce, nie całym drążku. A ten w Pumie (oryginalny) jest IMO OK i nie trzeba go skracać (ale to oczywiście moje zdanie).

Haro napisał/a:
Drzwi sa takie same, moze by sie wydawac, ze jest inaczej, ale jak przyjrzysz sie uwazniej to zauwazysz, ze to wina padajacego swiatla, a obszycie boczkow jest takie samo (obok sterowania szybami i regulacji lusterka widac, ze jest identyczne)
Ze zdjęć nie wynika, że to tylko załamanie światła. A jeśli tylko, to drzwi są źle spasowane, a to może świadczyć, że były robione. Boczki nie mają znaczenia, są zdejmowane w całości.


Aha - pamiętaj, że to co piszemy, to wrażenia ze zdjęć, a te nigdy nie oddadzą do końca tego, co można zobaczyć na własne oczy...
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 09-01-2007, 14:13   

Gaydek napisał/a:
A powiedz nam jak długo szukasz "tej jedynej i stworzonej dla ciebie" Pumy?

Kilka tygodni juz, ale przez ten caly czas to tylko widze na aukcjach czy stronach komisow te same egzemplarze. Szkoda, bo chetnie obejrzalbym cos innego jak te, ktore juz jakis czas temu widzialem.
Opoya napisał/a:
Ze zdjęć nie wynika, że to tylko załamanie światła. A jeśli tylko, to drzwi są źle spasowane, a to może świadczyć, że były robione.
Kurcze, nie widze tego, w ktorym miejscu dokladnie to widzisz?
 
 
konri87 
& Magda


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 519
Skąd: Łódź
Wysłany: 09-01-2007, 14:28   

Opoya napisał/a:
Mówiłam o gałce, nie całym drążku. A ten w Pumie (oryginalny) jest IMO OK i nie trzeba go skracać (ale to oczywiście moje zdanie).
Zgadzam się w 100% :706:

Haro napisał/a:
Gaydek napisał/a:

A powiedz nam jak długo szukasz "tej jedynej i stworzonej dla ciebie" Pumy?


Kilka tygodni juz

To Cię załamę. Ja swojej szukałem 5 miesięcy i warto było czekać :D
 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 09-01-2007, 14:36   

Potwierdzam.........tez nie kupilem z dnia na dzien...........to potwierdza ze na te auta jest duzy popyt....ale oczywiscie na dobre egzemplarze...
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 09-01-2007, 14:39   

To niedobrze :( Bo ja auto musze kupic na poczatku lutego. :(

[ Dodano: 2007-01-09, 14:41 ]
Swoja droga nie wydaje mi sie zeby udalo mi sie za 15.000 znalezc tak cudowny egzemplarz, zylete normalnie :(
 
 
foo 
W pyteczke


Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 764
Skąd: Manila
Wysłany: 09-01-2007, 14:46   

Haro napisał/a:
Rzecz w tym ze nie moge nigdzie znalezc porzadnej, ladnej 1.7 z '99, ktora mialaby wlasnie do 100.000km :(


ja się takiej pozbyłem niedawno :D
nie wiem, może włascicielowi już się znudziła? :701:
_________________
powered by peżot_kombi_diesel_automat (C) Gaydek
Heinz up, baby Heinz up!
 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 09-01-2007, 14:47   

i ja tak uwazam.......sam za tyle kupilem.....97r w kwietniu chyba.... i na dziendobry wsadzilem ponad 4 kilo.....
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 09-01-2007, 14:51   

Ponad 4.000? Ale bol, o w morde :( To wychodzi na to ze Pumy za 15.000 "wsiadasz i jedziesz" nie dostane :/
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 09-01-2007, 15:27   

ciezko stwierdzic czy dostaniesz........jest mala szansa......moze warto sprowadzic zza granicy jakas lekko bita za smieszne pieniadze i ja zrobic w Polsce....
Wiesz......prawda jest taka ze nikt nie sprzedaje samochodu w idealnym stanie.... tylko ze niektorzy sprzedaja złomy a niektorzy samochody do jazdy gdzie trzeba wsadzic niewielka ilosc pieniedzy zeby byla przyslowiowa igła....... ja trafilem mysle nie najgorzej...........ta kase co wsadzilem to glownie w zawieszenie....silnik blachy sa w bardzo dobrym stanie a przeciez to rocznik 97 i z tego co slyszalem to wielu osobom blachy ida, silniki sie sypia itd itp.... Ja przedewszystkim sprzeglo musialem zrobic.....a kompletne sprzeglo to jest wydatek.... bylo troche rzeczy dozrobienia...i powiem ze gdybym to robil w jakims Aso to bym spokojnie zaplacil ze dwa razy wiecej. Wiadomo ze zawsze warto zrobic od razu rozrzad, wymienic plyny itd po zakupie....to sa koszty......i jak tak dodasz rozne takie to sie uzbiera troche kasy........Dlatego jesli chcesz auto kupic na szybko.......to co bys nie kupil narazasz sie na zakup bubla.....sam pisales wczesniej ze Twoja Tigra byla walona i ze dowiedziales sie o tym pozniej...... gdzie sie czlowiek spieszy tam sie diabel cieszy.....
jesli samochod ma ci dobrze sluzyc i przedewszystkim jezdzic.....to moze warto nawet za 500 pln kupic malucha zeby po prostu jezdzic.......jesli chodzi o to ze potrzebny ci samochod np do pracy i w tymczasie szukac, szukac szukac swojego wymarzonego samochodu....
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 09-01-2007, 15:39   

Wymarzony samochod dostane za rok, teraz chce kupic auto, ktore rozmiarowo bedzie podobne do Tigry, moca bedzie troche przewyzszac i bedzie rownie lub bardziej atrakcyjne. Padlo na Pume. Ta czarna z '99 co ma 100.000 przejechana i prawdopodobnie byla bita z tylu jest cudowna, ale odstrasza mnie 1.4, bo 90KM to jednak za malo. Rodzice radza zeby kupic na razie taki, ze oszczedniej, ze bedzie sie bardziej oplacalo. I tak mam tym autem jezdzic przez rok tylko, wiec nie ma sensu wydawac wiecej jak 15.000. Kurde, co tu zrobic :/ Moze faktycznie kupic drugi raz Tigre? Tylko, ze Tigra juz mi sie znudzila, i chce jakis powiew swiezosci :/
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-01-2007, 18:20   

Powiem tyle, wersja 1,4 na pewno do wolnych nie należy, Tigra jest sporo wolniejsza w wersji z podobnym silnikiem.
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 09-01-2007, 19:00   

Tak, ale wersja 1.7 jest szybsza ;)

[ Dodano: 2007-01-09, 19:08 ]
Sa trzy opcje :) Puma czarna, 1.4 o ktorej tutaj pisalismy (ktora wzbogace o dyfuzor oraz progi), srebrna http://www.autotrader.pl/...2,100523035.asp lub jesli powyzsze okaza sie niewypalem, ta Tigra http://otomoto.pl/index.p...how&id=C2080278
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 09-01-2007, 22:42   

Do tej Tigry jeszcze musisz doliczyc oplaty.....
A ta puma na bank ma 164000 . jesli nie ma ksiazki to napewno tyle ma....ale moze warto sprawdzic.....porozmawiaj ze sprzedawca.
Ostatnio zmieniony przez Boogie 09-01-2007, 23:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 09-01-2007, 22:59   

Snaco napisał/a:
Do tej Tigry jeszcze musisz doliczyc oplaty.....

Jakie?

Snaco napisał/a:
A ta puma na bank ma 164000 . jesli nie ma ksiazki to napewno tyle ma....ale moze warto sprawdzic.....porozmawiaj ze sprzedawca.

Jutro bede dzwonic to sie wszystkiego wypytam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo