Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ford Puma
Autor Wiadomość
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 09-01-2007, 23:08   

Haro napisał/a:
Snaco napisał/a:
Do tej Tigry jeszcze musisz doliczyc oplaty.....

Jakie?


z opisu wynika ze jest sprowadzana....i nie jest zarejestrowana....wiec jak kupisz to bedziesz musial oplaty uiścić......poza tym.....skup sie na Pumie ;)
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 10-01-2007, 08:17   

No wlasnie :) Oplaty :/ Ile mniej wiecej wynosza takie oplaty? Kolo 1.500zl, prawda?

Snaco napisał/a:
poza tym.....skup sie na Pumie

Hehehe :) Mamie i ukochanej podoba sie Tigra (moja ukochana jest wrecz zauroczona tym autem i nawet Opel Speedster sie jej bardziej nie podoba :D ), a ja - mimo przeciwnosci - brne dalej i dalej. Bo do cholery jasnej, ja nie chce auta ktore staje sie ladne dopiero wtedy, kiedy porzadnie sie je stuninguje, ale ktore jest piekne same w sobie :)
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 10-01-2007, 10:33   

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C2004770 - przekręt czy okazja?
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 10-01-2007, 10:45   

hmmmm.....tak to wszystko niby wyglada ok..... trzeba by sie nia przejechac, posluchac silnika etc....
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-01-2007, 01:11   kopia postu ze "starego" forum

Haro
Juz za okolo 2 tygodnie najprawdopodobniej stane sie wlascicielem Forda Pumy :) Znalazlem odpowiadajacy mi egzemplarz, wobec czego bardzo chcialbym wszystkim podziekowac za pomoc w dokonaniu wyboru :) Wybor padl na piekna, czarna Pume z 1999r., z udokumentowanym przebiegiem 104.000km. Mysle, ze terazniejsze problemy ze znalezeniem odpowiedniego egzemplarza sprawiaja, ze to jest to z cala pewnoscia niepowtarzalna okazja. Niestety, silnik 1.4 :( Auto ogladal juz specjalista i stwierdzil, ze jest naprawde w doskonalym stanie, niestety troche zamula (nie ma tego charakterystycznego kopa, ale jak wiadomo wszystko jest zalezne od tego czym ow Pan jezdzi na codzien. Bo jak ma autko z silnikiem powyzej 2.0 to dla niego nawet Audi TT bedzie zamulac :D ). Co jednak mnie najbardziej interesuje, to fakt, ze ten Pan stwierdzil, ze podczas jazdy kierownica jakby "latala na boki". To samo mialem kiedy jezdzilem swoja Tigra z szerokimi kapciami 195/55/15, ale tutaj mozna bylo to usprawiedliwiac wlasnie tym. I teraz chcialbym sie zapytac: czy to jest normalne?
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 19-01-2007, 01:34   

Dziekuje za przeniesienie :) Wobec tego wszystkiego czekam na... pomoc :)

Opoya: dowiedzialas sie juz cos na temat tych progow i dyfuzora? :roll:
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-01-2007, 02:10   

Przyznam szczerze, że nie bardzo miałam kiedy... zajęłam się forum. Ale jeśli jutro się wyrobię, to wybiorę się do nich. Możesz zresztą tam zadzwonić - Warszawa, tel. 022 613 39 27, kom. 0 601 302 041. Firma nazywa się Car Tuning. Powołaj się na Klub, właściciel wie o nas. Może nie będzie taniej z tego powodu, ale zawsze trzeba Klub reklamować, to może kiedyś będą i zniżki :wink:
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 19-01-2007, 02:15   

No to jestes usprawiedliwiona, pozwole sobie i tutaj pogratulowac swietnej roboty z naszym forum :)

Jesli bedziesz w okolicy to bedziesz moglas podejsc i "pytnac"? Ja, mimo wszystko zadzwonie do nich, ale... nie wiem o co pytac. :oops: Czy progi i dyfuzor (w sumie dlaczego to sie nazywa dyfuzor? Ja to chyba ciemnota sredniowieczna, bo zawsze wydawalo mi sie, ze to dokladka zwykla jest :oops: ) maja tylko jeden wzor u nich?
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-01-2007, 02:25   

Mają, pamiętam, bo nawet zapisywałam ceny, ale... gdzieś mi się karteczka zapodziała :oops:
Dyfuzor to ta pozioma listwa na dole dokładki, ma na celu ukierunkowanie strugi powietrza tak, by tył samochodu był przyciskany w trakcie jazdy do podłoża. Czyli tak naprawdę potrzebujesz spoiler z dyfuzorem.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 19-01-2007, 02:33   

Zadzwonie jutro (dzisiaj :P ) i jak sie czegos dowiem to z wrzuce na forum male info, dobrze? :wink:
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-01-2007, 02:45   

Oczywiście, mamy nawet specjalne miejsce na takie oferty :D
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 22-01-2007, 20:34   

Wpadla mi w oko jeszcze jedna Puma, a raczej dwie :)

http://www.gratka.pl/moto...f8c857083b6bd5e

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C2017040

Ale jestem bardziej za pierwsza opcja (niestety bede musial wylozyc kase i przemalowac na czarny kolor, ale napewno sie oplaci). Co o tym sadzicie? Taki lay-low mnie strasznie kreci :)
 
 
Waluś 
Alfa...?! Yesss.... :-)


Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 1438
Skąd: HollyŁódź
Wysłany: 22-01-2007, 20:59   

Ja bym sobie darował tą pierwszą - wg mnie ma źle spasowany zderzak przedni - za duże szpary... Poza tym jeździ na LPG, więc będziesz miał wydatki... (Korozja tłumika, wydechu etc.) - szkoda silnika na podtlenek gazotu... :(
Ta druga - no cóż - trzeba by zobaczyć, przejechać się etc.

Poszukaj czegoś może za granicą - jeśli masz kogoś, kto przyciągnąłby Ci w dobrym stanie "kota" :arrow: może bardziej się to opłaci... :cool:
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 22-01-2007, 21:56   

Wszystkie Pumy kupowane za granica lub sprowadzane byly walniete. Przedni zderzak poprzedniej faktycznie nie jest dobrze spasowany, ale wszystko mozna zrobic, tymbardziej, ze mam zamiar cala przemalowac. Po nalozeniu elementu napewno bedzie lepiej dopasowany niz jest teraz.

Przy LPG wydatki sa duzo mniejsze przeciez :) Wiele osob chwali sobie zamontowanie instalacji gazowej, chociaz dlugo beda musieli czekac na zwrot kosztow. Ja czekac nie bede musial, bo zainstalowal juz ktos inny, ale przeciez to oczywiste :cool: Swoja droga zawsze mozna przelaczyc na benzyne, hehe :)
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 23-01-2007, 09:59   

moim zdaniem czarna lepsza, ja tam nie lubie tylu spojlerów :) pozatym ten zderzak w srebrnej, to nie chodzi o to czy można go odpowiednio dopasować tylko o to że przód był bity, a to już jest problem.
A co do gazu to może i jest oszczędność na paliwie ale jakim kosztem, silnik prędzej czy puźniej będzie strasznie klekotał, posłuchaj samochodów które jeźdzą na gazie już jakiś czas. Jak to powiedział kolega na katowickim zlocie "na gazie to jego babcia w kuchni może jeździć" czy jakoś tak :D
Pozdro
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo