Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ford Puma
Autor Wiadomość
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 23-01-2007, 10:06   

A ta?

[ Dodano: 23-01-2007, 10:06 ]
http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C2114694
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 23-01-2007, 10:13   

no ta też fajna bo czarna :P ale po pierwsze to jest 1,4 a 1,4 miał 90 koni a nie 110 (może jakiś chip dodany), pozatym nie ma zaślepki w dzwiach od kierowcy od środka, od razu doczepią Ci się inni że jak nie ma zawleczki to były bite drzwi, no ale drzwi to nie przód. Pumy nie bitej nie znajdziesz, więc trzeba brać taką która jest bardzo dobrze zrobiona, i najlepiej gdyby nie był bity silnik. Przyokazji już masz oryginalne dywaniki z Pumy tutaj :P
Spojler i te białe migacze fajnie wyglądają.
Ooo i jest jeszcze filtr stożkowy którego oryginalnie 1,4 nie ma.
Ostatnio zmieniony przez bartolomeo 23-01-2007, 10:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 23-01-2007, 10:16   

Tak, tylko te 50.000 to jakies nieporozumienie moim zdaniem :) A skoro nie ma zaslepki to ja wole podziekowac za taki interes :)

Najbardziej podoba mi sie ta srebrna, mimo ze bita z przodu. No i ciekawa jest ta, ktora ma 140KM, czarna, tylko pieronsko droga...
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 23-01-2007, 10:20   

no ten przebieg to rzeczywiście z kosmosu :) a ta zaślepka hmm słuchaj, lepiej bity bok i dobrze zrobiony niż bity przód. Poszukaj jeszcze.
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 23-01-2007, 10:27   

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C2158370 ta jest sliczniutka :)

Co do tej czarnej z 2000, co ma 130KM... Na 99% w piatek jade kupic, jakakolwiek by nie byla. W 2000r. przebieg 77.000km jest bardziej prawdopodobny niz w '97 przebieg 60.000 :) Pozatym sa wszystkie mozliwe dokumenty, przebieg jest wiec udokumentowany. Nie widzialem w tym aucie nic zlego, no i ta moc :)
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 23-01-2007, 10:57   

fioletowa ciekawa :D jeśli masz kase na tą z 2000 roku to bierz ją, oczywiście wszystko sobie posprawdzaj czy działa, obowiązkowo płyn od wspomagania czy nie wycieka bo to częsta wada w fordach (pompa nawala) najwyżej coś utargujesz.
Powodzenia
 
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 23-01-2007, 11:26   

Ja też uważam, że ta czarna ze Szwajcarii (niby 137 KM) jest najciekawsza z tych co pokazujesz... 1,7, realny przebieg, młoda jak na Pumę, na oko nie ma się do czego przyczepić.
Te 137 KM z chipa możesz włożyć między bajki. Jestem pewien, że sprzedający nie ma żadnego pomiaru z hamowni. 12 KM z chipa bez innych modyfikacji w Pumie jest praktycznie nierealne :roll:
Mimo wszystko, nawet jeśli będzie miała seryjne 125 KM to i tak jest to egzemplarz "na oko" godny polecenia.
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 23-01-2007, 12:04   

pisząc o chipie miałem na myśli 1,4 z 90 koni na 110.
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-01-2007, 13:25   

Myślę, że sprawa barku zaślepki nie mówi definitywnie o naprawianych drzwiach. Ja nie mam w Pumie zaślepek w obu drzwiach. Najpierw zginęła jedna (przy demontażu drzwi z innej przyczyny niż malowanie), później druga, gdy była wyjęta "na chwilę", aby dopasować na jej podstawie pierwszą.

Haro, jesli chcesz koniecznie czarną, to nie kupuj innej by przemalowywać. Szkoda czasu, zachodu i pieniędzy. Lepiej kasę przeznaczyć na dołożenie do Pumy i kupienie młodszego rocznika. Dokładki zamontujesz, ale i tak o wiele taniej to wyniesie niż malowanie całej Pumy. To samo tyczy się gazu. Oszczędności są pozorne, chyba, że w miarę szbyko chcesz sprzedać samochód. Niestety nie ma nic za darmo, silnik, szczególnie 1.7 nie jest przystosowany do gazu i wcześniej czy później będą z nim problemy.
Najbardziej z tych wszystkich podoba mi się ta z 2000 roku. Dodatkowy plus - młoda. Oczywiście trzeba wszystko sprawdzic, ale skoro gościu twierdzi, że auto było serwisowane w ASO, to można dowiedzieć się jak to było naprawdę. Co do mocy - spytaj się o pomiary z hamowni, ciekawa jestem skąd on wziął takie dane. Być może coś źle sprawdził, albo specjalnie uatrakcyjnił ofertę. Ale skoro to drugie, to nie wiadomo co jeszcze jest uatrakcyjnione... Oferta w sumie ciekawa, ale oczywiście wszystko do sprawdzenia.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 23-01-2007, 14:06   

Bardzo dziekuje za rady. Zdecydowalem sie na te czarna i jak tylko sprzedam Tigre, jade zobaczyc ile tak naprawde jest warta ta czarna z 2000r. Facet zrobil tuning w jednej z firm zajmujacych sie podkrecaniem mocy. Najprawdopodobniej nie skonczylo sie jedynie na chipie. Moze faktycznie uatrakcyjnil oferte taka iloscia kucy. Jesli jednak nie... to bedzie czym jezdzic, oj bedzie :) Mimo wszystko dziekuje bardzo za pomoc. Najbardziej prawdopodobnym terminem kupna Pumy bedzie nastepny tydzien. Kiedy juz bede szczesliwym posiadaczem, dam znac i przylacze sie do jednej z sekcji slaskich (dolnaslaskiej nie ma, co?). Mozecie spac spokojnie, lada dzien Haro bedzie jednym z Was ;)
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 23-01-2007, 18:34   

IMO http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C2017040 to zdecydowanie najlepsza oferta z dotychczas przedstawionych. Ta Puma http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C2004770 również wygląda interesująco, ale nie jest czarna więc odpada ;) .
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 23-01-2007, 20:13   

Ta druga tez sliczna. Jesli pierwsza okaze sie niewypalem, to chetnie pokusze sie o te druga :)
 
 
Yamaha 
Back on the road :-)

Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 240
Skąd: Łódź
Wysłany: 24-01-2007, 13:40   

Tak, obydwie oferty wyglądają bardzo fajnie i na pierwszy rzut oka nie bardzo podejrzanie. Jeśli jest nawet książka serwisowa to łatwo sprawdzić prawdziwość danych...

Nabrałem ochoty na młodszą Pumę dla siebie, cholera... Co z tym teraz zrobić? ;-)
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-01-2007, 13:48   

Kupić młodszą? :razz: :twisted:
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 27-01-2007, 13:53   

W przyszlym tygodniu bede mial swoja Pume :) Cieszycie sie? ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo