Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ford Puma
Autor Wiadomość
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 05-02-2007, 00:36   

Jestem taki WSCIEKLY ze nie wytrzymam! Zniknelo ogloszenie Pumy, ktora chcialem kupic i nie mam nawet jak skontaktowac sie ze sprzedawca! Ta czarna, z 2000r za 19.900zl co miala 77.000 przejechane! Co ja mam teraz zrobic? ;(
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-02-2007, 00:58   

Szukać dalej... ogłoszenie znikło, bo pewnie została sprzedana...
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 05-02-2007, 01:00   

No tak, a jak na zlosc w Necie nie ma zadnej ciekawej czarnej Pumy z 2000r., ktora mialaby taki maly przebieg ;( Jets tylko srebrna, o taka http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C1948643 ;(
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-02-2007, 01:22   

Dwa zdjęcia to trochę mało by ocenić. Poza tym to 1.6.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 05-02-2007, 01:26   

No i jak tu sie nie wkurzyc :mad: Juz bylem gotow jechac, juz wszystko bylo dopiete na ostatni guzik. Czekac dluzej przeciez nie moge. Sprowadzanie auta chyba nie ma sensu :/ Nie wiecie jak moge dowiedziec sie jaki byl numer do kolesia z tamtej aukcji?
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-02-2007, 01:42   

Haro, IMO nie da rady... Możesz napisać do otomoto (bo chyba tam było ogłoszenie), ale to najprawdopodobniej nic nie da...
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 05-02-2007, 02:01   

No trudno :cry: Jesli do momentu dostania kasy (koniec tego tygodnia) nie znajdzie sie na Necie zadna czarna Puma z rozsadnym przebiegiem i za rozsadna cene (nie jak ta z 2000r. za 25.000zl) to kupie Peugeota 206. Szkoda :( Bo ja naprawde bardzo chce Pumke :(
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-02-2007, 02:09   

No cóż... decyzja należy do Ciebie. Ja Cię do Pumy przekonywać nie będę. Znaleźć dobry egzmeplarz tego auta nie jest łatwo, IMO warto poczekać, ale powtórzę - decyzja należy do Ciebie.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 05-02-2007, 02:12   

Ja juz podjalem decyzje :( Chcialem Pume, upatrzylem swoj egzemplarz a teraz? teraz jestem po prostu ZALAMANY :cry:

[ Dodano: 05-02-2007, 02:15 ]
Do Pumy mnie nikt przekonywac nie musi, ale ja nie moge teraz latac na nogach albo autobusem przez caly czas. Zakochalem sie w Pumie, a teraz co? Nic, nie ma na Necie zupelnie NIC ciekawego :cry: Myslalem jeszcze nad http://www.moto.allegro.p...ja_usa_lpg.html ale jak koles grubo z ceny nie zejdzie, to nie mam co sobie marzyc nawet :cry:
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-02-2007, 02:52   

To czemu nie zadzwoniłeś do sprzedawcy żeby się umówić? Dobrze wiesz, że nie jest łatwo znaleźć dobrą Pumę, więc jeśli to była dobra oferta, to nie będzie długo czekać na nabywcę.
Co do Cougara - kiepskie zdjęcia, więc trudno ocenić. Pomysł fajny, ale rzeczywiście gościu za dużo nie zejdzie z ceną.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 05-02-2007, 08:11   

Tak czytam czytam.......i tez zadam to samo pytanie co Opoya. czemu nie zadzwoniłeś do sprzedawcy żeby się umówić? Pamietam jak sam kupowalem Pume. Tez szukalem po ogloszeniach w internecie (nawet na gronie). Jak tylko znalazlem upatrzone auto (czarne, 97,98 na wiatrakach, maly przebieg, 1,7) to momentalnie skontaktowalem sie ze sprzedajacym.....i praktycznie od razu umowilem sie na spotkanie.......jeszcze dzwonilem potem zeby potwierdzil. Efekt byl taki ze jak pojechalem do Bialegostoku zeby sie spotkac to podczas jazdy "testowej" ciagle dzwonil Mu telefon. Okazalo sie ze kilka osob juz sie jakos wstepnie umawialo na oględziny auta....a Ja.......po prostu bylem najszybszy. Te auta naprawde rozchodzą się jak ciepłe bułeczki..... (popyt/podaż) . Wzialem dzien urlopu w pracy a jak kupilem to kolejny zeby zarejestrowac.....

Dlatego troche nie rozumiem stwierdzenia
Haro napisał/a:
Juz bylem gotow jechac, juz wszystko bylo dopiete na ostatni guzik
skoro nie kontaktowales sie telefonicznie ze sprzedawca. I naprawde kontaktuj sie telefonicznie...mi jedna Puma tez uciekla z przed nosa bo zaczalem pisac mejle....no i sprzedawca mi odpisal po 3 dniach chyba..............ze sprzedal....

Reasumując...... Jest jak w Dżungli..... a przeciez nie łatwo upolować zdrowego, silnego kota ;-)
 
 
 
adasieniek 


Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Złotów
Wysłany: 05-02-2007, 12:27   

Trzeba trzymać ręke na pulsie. Ja od razu umówiłem się z gościem na spotkanie (chociaż jeszcze nie miałem całej kasy). Potem dzwoniłem do niego rano i jeszcze potem jak już dojeżdżałem na miejsce spotkania. W trakcie podpisywania umowy 2 osoby dzowniło w sprawie mojej pumy:)
_________________

 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 05-02-2007, 13:58   

Dokładnie, nie ma co czekać gdy jest taka okazja, ja również od razu wpłaciłem zaliczke, a za kilka godzin byłem z całą gotówką. Wszyscy mówią że takie auta sprzedaje się cieżko, bo kto kupi zajechanego sportowca, ale gdy taki samochód jest idealnie utrzymany technicznie i stylistycznie z małym przebiegiem to ludzie skaczą sobie do gardeł. Poprostu kto pierwszy ten lepszy. I nawet takie umawianie się na telefon nic nie znaczy, bo ktoś może przyjechać z gotówką po Twoim telefonie i dostanie to auto. Dla sprzedającego liczy się kasa a nie obiecanki że po południu przyjedziesz po samochód. Inaczej jak wpłacisz zaliczke, to już inna sprawa. Ja np. wpłaciłem zaliczke tylko 200 zł i jak przyjechałem po południu z resztą kasy to na lusterku już wisiała "rezerwacja". Od razu trzeba przyjąć że taka okazja się już nie trafi, oczywiście jeśli samochód jest w odpowiednim stanie :)
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-02-2007, 16:59   

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C1948643
Informacje:
Rok produkcji: 2001, 45 000 km, Pojemność skokowa: 1600 cm3, benzyna, srebrny-metalic, ...
ta srebrna, z przebiegiem 45 tys. to bajka. Nie wierzę w to.
Moja babcia by więcej kilometrów zrobiła!

Haro napisał/a:
Jestem taki WSCIEKLY ze nie wytrzymam! Zniknelo ogloszenie Pumy, ktora chcialem kupic i nie mam nawet jak skontaktowac sie ze sprzedawca!


Dziwne, ze nawet nie zapisałeś sobie numeru do gościa, skoro samochód Cię interesował. Ja zawsze wszystko drukuję, co mnie w sieci interesuje :-)
 
 
 
Stani777 


Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 87
Skąd: Katowice
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 05-02-2007, 18:07   

Witaj Haro Tutaj masz nr tel twojej zagubionej Pumy +48 61 2953220 kom 605205987
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo