Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gaydek
02-01-2008, 09:53
Kto kogo gdzie widział w 2007 r. :)
Autor Wiadomość
heavyfoot 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 262
Skąd: HollyŁódź
Wysłany: 29-12-2007, 10:48   

ania1980 napisał/a
Cytat:
10 minut później na wyszynskiego minelismy sie ze srebrna pumką ( pomachalismy sobie :razz: ), prowadził tez facet. :cool:


Hejka,przyłapaliście mnie z dziewczyną na gościnnym wypadzie we Wrocku.pozdrawiamy
_________________
Wir sind die Coolsten, wenn wir cruisen,
wenn wir durch die City düsen
 
 
 
helpix 
& Ines


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 306
Skąd: Rybnik
Wysłany: 29-12-2007, 16:53   

TomCat napisał/a:
w rybniku na skrzyżowaniu kotucza i rudzkiej pumka melina blue a za nią srebrny cougar.


Moi drodzy to nie srebrny cougar :) oj moja przyjaciółka wkurzyłaby sie gdyby to przeczytała :) to lekko szampański kociak, póki co jedyny w takim kolorze na rybnickich i chyba nie pomylę się jeśli napiszę, że nawet na śląskich drogach :)
A tak poza tym milo poznać TomCat'a też Cię widziałam na skryżowaniu, tylko nie wiedziałam kto to taki śmigał, Jacek pewnie od razu by poznał, ja niestety żadziej tu przesiaduję :) teraz już wszystko jasne :) Pozdrawiam Serdecznie i do zobaczenia - Ines (czyli Ania helpix'a )
 
 
 
TomCat 
FORD COUGAR


Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 235
Skąd: Rybnik
Wysłany: 29-12-2007, 17:27   

Ines mnie również bardzo miło :smile:
Wjeżdżając na skrzyżowanie miałem już prędkość przy której rozmywają się kolory więc nie miałem prawa rozpoznać że ten kocur był "szampański". I tak dziw że melina blue rozpoznałem :cool:
pozdrawiam!
 
 
 
helpix 
& Ines


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 306
Skąd: Rybnik
Wysłany: 29-12-2007, 17:49   

no ok wybaczam ;)
a co do prędkosci, to na tym skrzyżowaniu faktycznie trzeba nieźle przycisnąć gaz żeby przejechać :)
Tylko jak tak mijałam tego Twojego kociaka to mi się łyso zrobiło, bo nie pamietam, kiedy ostanio pokazywałam mojej kotce wodę i płyn do mycia :) a Ty pełna kultura, nawet zimą aż błyszczy z daleka ;)
 
 
 
TomCat 
FORD COUGAR


Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 235
Skąd: Rybnik
Wysłany: 29-12-2007, 18:30   

helpix napisał/a:
a Ty pełna kultura, nawet zimą aż błyszczy z daleka ;)


ostatnie mycie jakie pamiętam to tablica rejestracyjna i lampy chusteczką higieniczną :D
Przy tej prędkości brud się odkleja i leci za samochodem więc to pewnie przez to wydawało Ci sie autko bylo czyste :) Nic z tych rzeczy :cool:

(sorry za OT)
 
 
 
Marta od Tomcia
[Usunięty]

Wysłany: 29-12-2007, 23:43   

Dziś w Kolbuszowej na ul. Ruczki o godzinie 11:53 parknęliśmy sobie pumką tomcia obok srebrnego kotka, którego wyhaczyłam z drogi (jechaiśmy na Mielec po Darpomorza :mrgreen: ). Oczywiście, były obowiązkowe zdjęcia (załączone poniżej) i pumka dostała klubowy kalendarzyk (Hadzi - dzięki raz jeszcze :razz: )

 
 
Darpomorza23
[Usunięty]

Wysłany: 30-12-2007, 12:34   

Wczoraj koło godziny 15.30 pięć pumek w stalowewj woli. :mrgreen:
A dziś rano ładna czarna pumcia stała koło mojego bloku.Daje jej wizytówki kalendarzyki i nic :cry:
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 30-12-2007, 19:54   

A dziś w Pelplinie znów widziałem srebnego Cougara pod sklepem spozywczym. Poczekałem na własciciela, a gdy sie zjawił to opowiedziałem o klubie pumy i cougara, dałem kalendarzyk, no i zobaczymy czy sie pojawi. :)
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 30-12-2007, 23:36   

dziś po ciemku widziałem chyba Pumke Thora, wracał chyba od swojej dziewczyny tzn z tamtych stron :)
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
ania1980
[Usunięty]

Wysłany: 30-12-2007, 23:53   

heavyfoot napisał/a:
ania1980 napisał/a
Cytat:
10 minut później na wyszynskiego minelismy sie ze srebrna pumką ( pomachalismy sobie :razz: ), prowadził tez facet. :cool:
u musze

Hejka,przyłapaliście mnie z dziewczyną na gościnnym wypadzie we Wrocku.pozdrawiamy



hejoooooo! POZDRAWIAMY . dziewczyny nie widziałem tylko kierowce. Spox pozdrawiamy to rzeczywiscie byl zbieg okolocznosci najpierw jakas taka rozowa pumka malowana ( kolega 'lysy " prowadzil , usmiechnal sie, pozdro, a pozniej wy jechaliscie srebrna puma, naprawde zbieg okolicznosci. Tu musze dodac ze oprocz czarnej pumy najwieksze wrazenie robi srebrna )( mojej zonie bardzo sie podoba ten kolor,choc dla mnie zbyt cukierkowy).
Ale ogolnie 2 pumy w 10 minut to rzadkosc, pozdro!
 
 
TomCat 
FORD COUGAR


Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 235
Skąd: Rybnik
Wysłany: 31-12-2007, 13:46   

w rybniku czerwona pumka SR..... koło makro.
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 31-12-2007, 17:00   

TomCat napisał/a:
w rybniku czerwona pumka SR..... koło makro.

została tylko jedna czerwona, bo jedną skasowali. Kolega wypowiadał się na forum że aktualnie szuka nowej Pumki dla siebie :)
TomCat a może to ty jechałeś wczoraj wieczorem od strony dzielnicy Zebrzydowice w stronę Nowin ul. Zebrzydowicką??
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
TomCat 
FORD COUGAR


Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 235
Skąd: Rybnik
Wysłany: 01-01-2008, 10:23   

bartolomeojechałem koło 15 od elektrowni do makro ale nie zabrzydowicką :cool:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo