Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Puma 1.7
Autor Wiadomość
ewa40 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączyła: 28 Paź 2006
Posty: 1003
Skąd: Poznań
Wysłany: 28-01-2007, 06:16   

tak chcemy fotki Opoyi w foteliku :wink:
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 28-01-2007, 10:15   

:) no to poprosze o te fotki :D
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-01-2007, 14:53   

Hehe... ale to nie będą fotki "Opoya w foteliku" tylko "Agatka w foteliku w Pumie Opoyi" :mrgreen:
O foteliku też napiszę, jaki rodzaj i jak z montażem.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 28-01-2007, 15:45   

Opoya, nie badz taka i tez daj sie pstryknac w foteliku.... ;-)
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 28-01-2007, 19:59   

a jest ktos z Klubu Pumy z okolic Radomia?? Lub samego Radomia? Jesli tak to prosze o kontakt na prv :)
 
 
alfatech 
Mustang 2005 V8


Dołączył: 14 Sty 2006
Posty: 101
Skąd: Koło
Wysłany: 01-03-2007, 11:03   

Hej !
Jakoś dopiero ten temat zobaczyłem :roll:
Wielu z Was bardzo źle mówi o Tigrze hmm ciekawe dlaczego :?
Akurat tak sie składa że przed Cougim miałem Tigrę 1,4 ,z klimą, skórą... ,przejechałem nią przez 2 lata 75 tyś km i służyła mi wiernie ,była nie do zajechania ,nic się nie psuło ,lałem i jechałem. Fakt ,miejsca w Tigrze jest mało ale jeżeli chodzi o awaryjność to prawdę powiedziawszy Cougar nawala bardziej :( zawieszenie w Tigrze może i do d..y ale nigdy nic przy nim nie robiłem a np: w Cougim : wahacze ,końcówki ,łączniki 2 razy a przejechłem nim dopiero 25 tyś km.
Dostępność części i zamienników bije na głowę masę aut (to przecież Corsa)
Puma na 101% jest ładniejsza hehe kiedyś podjechałem Tigrą z kumplami oglądać
srebrną Pumę ,Tigra wyglądała przy niej jak taczka :) (chociaż mnie Tigra sie podobała i podoba) ,
większa no i motor 1,7 jest oki . Puma (fiesta) tak jak i Cougar (Mondeo) ma własny środek nie "zjechany" z pierwowzorów ,poza tym zewnątrz też ich nie przypomina - czego nie można powiedzieć o Megance ;)
Z tych trzech wymienionych na pewno nigdy bym nie wybrał Meganki ,kumpel miał nówkę z salonu i wiem co nie co o tym aucie ,najmniej wiem o Pumie :evil: ale wciąż się szkolę hehe

1 miejsce Puma
2 Tigra
3
4 Megane

:twisted:
_________________
Pozdrawiam
Tomek
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-03-2007, 01:08   

Alfatech, to nie tak, że narzekamy na Tigry, o jej awaryjności nie mogę się wypowiadać o wyglądzie i osiągach owszem... Tigra to tak naprawdę Corsa w innej budzie, między Pumą i Fiestą jak również Cougarem a Mondeo jest trochę więcej różnic niż nadwozie.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 04-03-2007, 09:06   

a moja mama na tigre 1.4 98r z klima itd, i powiem Wam, ze gdyby matka nie skasowala sejka, nie kupila by tigry to ja w tej chwili nie mialbym pumy!
 
 
konri87 
& Magda


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 519
Skąd: Łódź
Wysłany: 04-03-2007, 13:53   

Trochę dziwna zależność. Możesz wyjaśnić?
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 04-03-2007, 17:44   

hmmmm :)
moja mama miala sejka i ja tez mam (jeszcze) SC! Ona zmienila bo musiala.... a ja bo fajnie mi sie jej tigra jezdzilo, wiec pomyslalem, ze skoro tak fajnie sie smiga tigra to np puma (moim marzeniem sprzed wielu, wielu lat) bedzie jeszcze lepiej! No i jakos tak dalej sie zaczelo to kulac...

[ Dodano: 04-08-2007, 01:06 ]
dzis pierwszy raz usiadlem na tylnim siedzeniu w Tigrze.... :shock: masakra! :572: w Pumie jest malo, ale w oplu to juz kompletnie jest do bani!
kolega czas niedawny temu kupil Megane Coupe... 1.9 dCi :???: jak to jezdzi? szczerze to w porownaniu z Pumy z Tigra (moge sobie porownywac do woli :mrgreen: )to Ford jest twardy, ale jesli mam dolaczyc do tego Meganke to twardsza jest Tigra! No i jeden plus jaki do tej pory ma Coupe to ze jest duzo miejsca - ale pamietajmy ze megane jest na owiele wiekszej plycie stworzone - to tak jak by Pume na plycie Focusa zrobic....
no to tak sobie chcialem male przemyslenie napisac :mrgreen: ...




















































...bo Zona mnie w łóżku nie chce...
 
 
malwina28 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączyła: 16 Mar 2005
Posty: 184
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 06-01-2008, 18:45   

sluchajcie o czym my tu mówimy?:) zanim zakochałam się w pumie (zanim wogóle ja ujrzalam w jakims pismie) bylam w oplu ogladac tigre. na szczescie pracowal tam moj kumpel, ktory na dzien dobry kazal usiasc mi z tyłu i zamknal klapę bagażnika...prawie rozwalił mi głowe hehe.
nie wiem dlaczego tak bardzo myślalam o tylnym fotelu:)
chyba dlatego, ze poprzednim autem ze szkoly zabieralam tlumy kolezanek i na bank pomyslalam : jak sie one tam wszystkie zmieszcza?:):):)
pozniej jakos zobaczylam pumke w kolorowym czasopismie (fotka od tylu) i sie zakochalam od pierwszego wrazenia!!! plakaty na szafkach, opowiesci o pieknym aucie:) bylam w salonie (wowczas mieszkalam w poznaniu) w Bemo Motors gdzie stala pumka i myslalam, ze zwariuje:) Tigra co prawda nie jechalam i nie moge nic powiedziec na jej temat.
wiem tylko, ze puma jest BARDZO BEZPIECZNYM AUTEM no a moja córka ma dużo miejsca z tyłu (co prawda jeszcze w foteliku)
no i to juz 10 rok jak jestesmy razem:) z pumką oczywiście:):):)

[ Dodano: 06-01-2008, 18:49 ]
no i nic sie z nia nie dzieje! NIC TOTALNIE NIC wiadomo dbam o nia, jestem na przegladach, dbam o oryginalne czesci...nie planuje sie z nia rozstawac jeszcze hohoho
_________________
Pumka była the best gdy człowiek był młody i szczupły - teraz musi być SUV stosownie do wymiarów haha. CX5 2014
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 06-01-2008, 20:04   

no i masz słuszne podejcie! Kubus tez ma sporo miejsca z tyłu w Pumie a jak tylko zobaczy gdzies jej zdjecie lub ja np na podworku to odrazu mowi "Puma" - ładniej to wymawia aniżeli "auto".
 
 
malwina28 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączyła: 16 Mar 2005
Posty: 184
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 06-01-2008, 20:34   

Moja mala oczywiscie uwaza, ze najpiekniejszy samochod na swiecie to "nasza pumcia" - jak tak dalej pojdzie to za 12 lat moja mala bedzie miala auto po mamie:))))) to juz normalnie obsesja:))))) :oops:
_________________
Pumka była the best gdy człowiek był młody i szczupły - teraz musi być SUV stosownie do wymiarów haha. CX5 2014
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 07-01-2008, 15:40   

Moja Puma sie pewnie nie doczeka na dzien kiedy trafi w rece mojego syna! :wink:
 
 
fank
[Usunięty]

Wysłany: 11-01-2008, 22:47   

miałem okazję pojeździć tigrą 1.4 w porównaniu z pumą twarda nieciekawe dzwięki i bardzo mulasta nie wiem jak 1.6
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo