Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Puma 1.7
Autor Wiadomość
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 12-01-2008, 11:10   

fank, Tigra czy Puma twarda?
 
 
hojrak 
1st Electric Orange


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 489
Skąd: Lublin
Wysłany: 12-01-2008, 13:13   

moim zdaniem Puma jest dużo twardsza niż Tigra. Może dlatego tak uważam bo mam obniżoną i utwardzoną i naprawde jest sztywno. W Tigrze też mięciutko nie jest ale bardziej jest to miękki zawieszenie niż twarde a jak dołączać już wspomnianym Coupe (moje marzenie przed Puma) To jest ona najbardziej komfortowa (sama marka mówi to za siebie) i mi się wwydaje, że coupe ma tylgo wygląd sportowy no i jeden ładny silniczek 2.0 16V 150 KM a miękkie zawieszenie to urok tego samochodu ;) Przynajmniej takie moje zdanie ;)
_________________
Był Jest
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 12-01-2008, 16:08   

hojrak napisał/a:
moim zdaniem Puma jest dużo twardsza niż Tigra. Może dlatego tak uważam bo mam obniżoną i utwardzoną i naprawde jest sztywno.


Tigra jest owiele bardziej miększa niz Puma. Forda owiele lepiej sie prowadzi, choc oba autami da sie bardzo szybko pokonywac zakrety. Jezdze jednym i drugim autem i oba nie maja obnizanego zawieszenia, wszystko seria.

[ Dodano: 13-01-2008, 00:12 ]
To nie jest dyktando, więc błędów się nie poprawię....
Ostatnio zmieniony przez Boogie 12-01-2008, 18:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fank
[Usunięty]

Wysłany: 14-01-2008, 22:51   

moim zdaniem puma daje większy komfort no i ma sie wrażenie że prowadzi sie sporo większy samochód może tigra którą prowadziłem miała usztywnione zawieszenie tego nie wiem
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 15-01-2008, 19:25   

:roll: ok powiedzmy, ze to Twoje zdanie. ja z jednym i drugim autem mam do czynienia niemal na codzien!
 
 
Peter 
Opel Tigra


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 19
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18-01-2008, 12:59   Re: Puma 1.7

Hadzi napisał/a:
Wiem, ze bedziecie mowili, ze Puma jest lepsza, ale przekonajcie mnie jakos :) podajcie argumenty przemawiajace na korzysc Forda!

Hadzi to jest forum Forda Pumy, to argumenty "za" Puma zawsze sie tu znajda :cool:
Wejdz na forum Tigry, to bedziesz mial argumenty za Tigra :wink:
Swego czasu rozwazalem decyzje co kupic: Pume czy Tigre. No i co widac na zalaczonym obrazku, wybralem Tigre i jestem z tego faktu BARDZO zadowolony! To juz moja druga Tigi.


PS
Dawno mnie tu nie bylo. Pozdrawiam "stara gwardie" KFP, szczegolnie tych, z ktorymi spotykalismy sie kiedys na wspolnych regionalnych zlotach. To byly czasy...
_________________
pozdrawiam
Peter

Gość zapraszam na forum Tigra Club
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 18-01-2008, 14:35   

Peter napisał/a:
Swego czasu rozwazalem decyzje co kupic: Pume czy Tigre. No i co widac na zalaczonym obrazku, wybralem Tigre i jestem z tego faktu BARDZO zadowolony! To juz moja druga Tigi.

Ja wtedy wybrałem Pume :) też jestem zadowolony.
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 18-01-2008, 21:44   Re: Puma 1.7

Peter napisał/a:
Hadzi to jest forum Forda Pumy, to argumenty "za" Puma zawsze sie tu znajda :cool:
Wejdz na forum Tigry, to bedziesz mial argumenty za Tigra :wink:

Włąsnie dlatego prosiłem uzytkownikow tego auta o pomoc. Chciałem by wypisali za co kochaja te auta. Z forum Tigry nie potrzbowałem korzystac, bo mama ja kupiła, wiec wiedziałem co i jak z tym autkiem, a od ponad 10-ciu lat marzyła mi sie Puma. A na forum Tigry tez jestem :mrgreen:
A co do spotów to zapraszamy i Was do 3-city : http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
Ines
[Usunięty]

Wysłany: 28-08-2010, 20:31   

Zgadzam sie z osobami, które twierdzą,że Puma ma ponadczasową linię. Faktem jest również to, iż Pumą jeździ dużo kobiet. Wczesniej, podobnie jek inni, rozgladałam się za Tigrą, jednak wszyscy mi ją odradzili, min, za "ciasnotę" wnętrza. Megane Coupe, co tutaj duzo mówić, jest piękna i również ma klasę, jak Pumy.
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 29-08-2010, 12:57   

Ines, pamietaj Słońce, ze Megane jest na wiekszej płycie podłogowej robione wiec i miejsca wewnatrz jest wiecej, natomiast dostep do bagażnika jest tragiczny i jakość plastiku wewnatrz też pozostawia wiele do życzenia
 
 
Ines
[Usunięty]

Wysłany: 29-08-2010, 17:52   

Hadzi, co znaczy,że dostęp do bagaznika jest tragiczny?
 
 
Waluś 
Alfa...?! Yesss.... :-)


Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 1438
Skąd: HollyŁódź
Wysłany: 29-08-2010, 18:03   

W megane coupe otwiera się tylko tylna "klapka", bo tego nawet klapa nie można nazwać, bez szyby jak to w hatchbackach bywa... :( Tragedia - Hadzi wie, co pisze...
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 29-08-2010, 18:16   

o tak
http://img07.allegroimg.p...26/1200512624_3
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 29-08-2010, 18:31   

Waluś napisał/a:
bez szyby jak to w hatchbackach bywa...

Właśnie w hatchbackach otwiera się klapa z szybą :) .
 
 
Ines
[Usunięty]

Wysłany: 29-08-2010, 19:38   

Szanuję i Pumę, i Renault. Do Reanult mam ogromny sentyment, wiec przepraszam Was, ale taki argument do mnie nie przemawia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo