Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
25-12-2006, 21:08
Jak kupować pumę?
Autor Wiadomość
Adam 
& Natalia


Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 124
Skąd: Mansfield
Wysłany: 13-12-2004, 21:21   poszukiwania trwaja

Hej!co sadzicie o tej?http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C75177 pozdro
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-12-2004, 22:23   

Na pytanie Passengera odpowiadam : 23 tys. zł. Opuścił z 25-ciu tys.
_________________

 
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 13-12-2004, 23:36   

Za 23 tys. warto ją obejrzeć :!: Sprzedający podaje mały przebieg, kilka przeróbek, audio... Należy obejrzeć i ocenić, najlepiej z kimś kto się na tym zna. Tomo ładnie opisał na co zwracać uwagę.
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-12-2004, 23:43   

To kto ze mną pojedzie do Kostrzyna ??? Jest jakiś chętny ??? :D
_________________

 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 14-12-2004, 09:48   

Passenger napisał/a:
T druga wygląda naprawdę nieźle :!: Jeśli przebieg jest prawdziwy... Ciekawe jaka jest cena minimalna...

O tak, ta jest fajna. Ma z tyłu pod zderzakiem dokładkę Wolfa (i progi do zamontowania :wink: ). Tylko ten tłumik :oops: - nie w moim stylu. 23 tys. zł. to ładna cena. Ale koniecznie trzeba auto obejrzeć :!: . I na potwierdzenie przebiegu przydałby się książka serwisowa. Poza tym trzeba liczyć się z tym, że autko jest powypadkowe więc przydałby się ktoś kto się na autach zna i potrafi się targować :wink: .

PS. Gdzie jest Kostrzyn :?: .
 
 
foo 
W pyteczke


Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 764
Skąd: Manila
Wysłany: 14-12-2004, 13:47   

faktycznie za 23 to nieglupia oferta... ale polecalbym wbic sie na stajce diagnostyczna i niech zmierza wszelkie odchyly itp... mozna np. zaproponowac sprzedajacemu, ze jezeli wszystko bedzie OK to Ty placisz za przeglad, a inaczej on...

poza tym przejedz sie nia tak w okolicach 5-6 tys. obrotow... popatrz na zrywnosc i prace skrzyni...
 
 
 
ksolk 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 357
Skąd: Olkusz
Wysłany: 14-12-2004, 14:24   

jezeli chodzi o dane tech. to mnie najbardziej ciekawi przyspieszenie w 1.7 (spotkałem sie juz z 8,6 i 9,2 sek) w ksiązce tak, na strone z danymi tak ,w fordzie tak :mrgreen:
Ameryka hehe
_________________
Aktualnie: Audi TT Roadster Quattro 225KM
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-12-2004, 14:50   

Tłumik to rzeczywiście porażka... Dokładka fajna sprawa, ale wolę taką jak w mojej Pumie (z dyfuzorem). Progi Pumie bardzo się przydają, więc po zakupie koniecznie trzeba je założyć.

A Kostrzyn leży tu więc niedaleko Szczecina, czy wiemy kto się wybierze? :twisted:
 
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 14-12-2004, 17:11   

Niedaleko Szczecina... hehe... 100 km a ja jestem tylko studentem i pieniążki na paliwo mam skrupulatnie wyliczone :roll: Mam 20.12 egz i zaraz po egz jadę do Brodnicy na Święta... Dostępny będę dopiero w styczniu... Oczywiście mogę pomóc, ale dobrze by było mieć ze sobą też jakiegoś mechanika lub niech sprzedający znajdzie jakąś stację obsługi w celu sprawdzenia stanu pojazdu...
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
ksolk 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 357
Skąd: Olkusz
Wysłany: 14-12-2004, 17:19   

sprzedający lepiej niech nie szuka stacji obslugi bo znajdzie,zaplaci i chocby jaka puma nie byla by wywalona to serwisant powie ze jest super!
_________________
Aktualnie: Audi TT Roadster Quattro 225KM
 
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 14-12-2004, 17:25   

Ksolk, masz rację :!:
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
foo 
W pyteczke


Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 764
Skąd: Manila
Wysłany: 14-12-2004, 17:46   

oczywiscie, zeby sprzedajacy nie szukal stacji... tylko zeby zaplacil, jezeli wyjdzie szajs po przegladzie
 
 
 
Łukasz Matuszewski
Gość
Wysłany: 14-12-2004, 18:42   

Gaydek miło wiedzieć że po mnie płakałeś..ale muszę sprzedać PUMEXA bo pracuję w Warszawie i nie mam możliwości jej zabrać ze sobą...a w garażu też stać i czekać na mnie nie powinna :( wracam do domu sporadycznie i mamy w domu dwa auta ... więc muszę to zrobić :567:
jak już kiedyś wrócę z tej warszawy to mam takie marzenie: kupić w anglii FORD RACING PUME... i przełożyć wnętrze z kierownicą po lewej stronie... można to zrobić .. dowiadywałem się :564:

chciałem się też wypowiedzec na temat tych super zadbanych PUM w ogłoszeniach!!!
np. ta srebrna PUMA z Kostrzynia.. zachwycacie się nad tylnym spojlerkiem ,a nikt nie widzi że nawet na zdjęciach widać ze ona jest mocno kombinowana!!!
przebieg podawany: 44tyś km ...gdyby tyle miała naprawdę to ciągle powinna jezdzić na fabrycznych oponach:montowali tylko GOOD YEAR EAGLE TOURING i PIRELL P6000... ta ma oczywiście inne i to dojechane!
przedni spojler jest porysowany i brak przedniej obniżającej gumy spojlera!
ramka okna drzwi przednich prawych jest cała pogięta.. nie da się tego wyprostować bo pod gumą jest cieniutka blacha..samochód był więc uszkodzony z tej strony i to doszło wysoko!
na zdjęciu silnika tragedia: cała przednia blacha-tzw.okular czyli to miedzy reflektorami było wymienione i malowane ,powinny być tutaj 3 naklejki firmowe i przynitowana metalowa tabliczka znamionowa z numerami samochodu-A TU JEJ BRAK!!! akumulator orginalnie siedzi w dużym pudle plastikowym i jest od góry zablokowany obejmą-tutaj wisi na podłużnicy..więc wnioskuję że reszta była zgniecina!
brakuje dwóch czarnych nakładek na kielichach amortyzatorów!
blacha osłony filtra stożkowego..faktycznie profesjonalna:)
orginalnie antena dachowa jest zawsze z przodu dachu..tutaj jesr to zaspawane ,zamalowane..a antena nieorginalna jest z tyłu!
malowany był dach, czarne plastiki obu lusterek, płetwa pod zderzakiem tylna klapa(zaspawany otwór na znaczek FORDA) ...i widac krzywy dach nad prawymi drzwiami...czyzby po uderzeniu przodem...potem jeszcze dachował:)
i na koniec ...

Wlasciciel niepalacy, garazowany, malo jezdzony!!!

i to wszystko tylko ze zdjęć.. nawet środka nie widziałem,o jeżdzie już nie mówiąc...
pozdrawiam klubowiczów :)
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-12-2004, 18:47   

Przejscie graniczne?
 
 
 
Adam 
& Natalia


Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 124
Skąd: Mansfield
Wysłany: 14-12-2004, 19:14   

Kostrzyn to przejscie graniczne.łukasz wyslesz mi co neico o tfojej pumce?pozdro
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo