Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Puma
Autor Wiadomość
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-02-2007, 12:25   

Ta mi się podoba. Zwróciłabym uwagę na zderzaki, w przypadku obu inaczej odbija się światło, czy wynika to tylko z załamania światła, czy z niezbyt idealnego spasowania - nie wiem, zdjęcia to za mało by ocenić.
Silnik wygląda OK. Nawet nie był zbyt pucowany do zdjęcia...
Oczywiście jak zwykle przyczepię się do skręconej kierownicy przy prostych (chyba) kołach. Ale takie coś może się zrobić np. po wpadnięciu w dziurę, których nasze drogi mają niestety pod dostakiem.
Szkoda, że nie ma zdjęcia środka z większej perspektywy. Nie wiadomo czy "el. lusterka" to tylko podgrzewanie, czy również regulacja. Na zdjęciu silnika nie widać pasa przedniego, a z tego też można coś wyczytać.

Serwisowany w ASO, więc w sumie można sprawdzić co i kiedy było robione.

Myślę, że Pumkę warto oberzeć.

PS. ogrzewana przednia szyba to opcja.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
piotrlisek
[Usunięty]

Wysłany: 16-02-2007, 12:35   

Autko sprzedaje rzeczywiscie kobieta- na gwiazdke dostala inne autko. ASO jak sie okazlo to warsztat szwagra- ale niby na bierzaco robiony (plyny paski ) autko w wloch sprowadzone kiedys tam i ona jest drugim wlascicielem -autko niby jezdzone tylko przez nia.
Autko stalo za wyzsza cene ale nie bylo chetnych Pani chce odblokowac pieniadze. Nie wiem kazdy ma jakis patent na sprzedaz autka - (sam kiedys handlowalem) wiec hostorii jest wiele tak jak wlosow na glowie. Zaryzykuje i rodzina obejrzy autko w weekend podobno jest kilu chetnych zobaczymy na pewno opisze co i jak po weekendzie!
Dzieki za komentarze -wreszcie pojawila sie nadzieja....
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 16-02-2007, 12:40   

te zderzaki tez ogladalem.....ale mysle ze to kwestia swiatla.... z tych wszystkich ogladanych to chyba jedna z lepszych....napewno warta blizszego przyjzenia sie.... piotrlisek, czekamy na relacje....
 
 
 
piotrlisek
[Usunięty]

Wysłany: 16-02-2007, 13:30   

Hehiieh z autkiem jest niezla beka... ktos wplacil zaliczke w komisie jakims na nie jutro do 15 czekac ....sam juz nie wiem tropie komis i chce sie sam dowiedziec o co w tym wszystkim chodzi???
swiat oszalal :> :>
 
 
piotrlisek
[Usunięty]

Wysłany: 17-02-2007, 20:40   

Moja kolejna historia.... Gdy juz po wielu poszukiwaniach, telefonach i wydanych eur na rozmowy do PL znalazlem ten jedyny egzemplarz, wymarzony cudny...los jak zwykle nie poskromil mi przykrych doswiadczen. Historia zdazyla sie w tym tygodniu -wtorek-sobota. Wlascicielka autka (powyzszy link) zachwalala autko w niebiosa, lecz po zadaniu kilku szczegolwych pytan autko okazalo sie nie serwisowane w ASO tylko u szwagra, jest druga wlascicielka a o pojemnosci auta dowiedziala sie z dow.rejestr :razz: hiehie... Ok moze nie kazdy zna sie na autach... nie wazne - na auto bylo kilku klientow ( z dnia na dzien w tym ja ) ktos z poludnia polski ale nie zdolal uzbierac pieniazkow - potem okazalo sie ze jacys ludzie wplacili zaliczke - Pani stwierdzila ze autko jest w komisie (sam wczesnej tez znalazlem ten trop) i ktos wplacil zaliczke... i mam czekac dzis do 15 ... Nie bedac z "pierwszej lapanki" odszukalem komis zadzwonilem a tam powiedziano mi ze nikt nie wpalcil zaliczki i autko czeka na placu. Ponownie zadzwonilem do Sprzedawcy a tam sie dowiaduje ze autko stoi pod blokiem. ??? Kompletnie skolowany dalej prowadzilem dochodzenie - komisant potwierdzil ze autko bylo lekko pukniete ze jest z Austrii lub Wloch. Sprzedawca nie chcial za zadne skarby zdradzic czy autko wogole jest ubezpieczone ( chcialem nim wrocic do domu po zakupie-tzn .rodzice ktorzy sa na miejscu w PL) gdy zadzwonilem o godz 15 uslyszalem :Abonent czasowo ... reszte znacie nie wiem co to byla za akcja - moze jakas zorganizowana ze cwaniak daje piataka ale Slupca jak sie okazalo to zaglepie komisantow i ich wirtualnych aut... sam nie wiem co o tym myslec tak czy siak moze kiedys na Tym Forum pojawi sie rzeczywisty Nabywca i opowie cala ta historie w inny sposob ja Wiem Na Pewno ze jestem zmuszony przyejchac do PL osobiscie i samemu poszukac wozu, w tych czasach trzeba byc "czujnym jak wazka " przy zakupie samochodu, pulapek jest bez liku... no coz wiem to sam najlepiej -sam kiedys tez pracowalem w komisie.
Pozdrawiam i do Klikania
"I'll Whip Ya Head Boy"
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-03-2007, 17:55   

Takie życie niestety... :???:
_________________

 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 03-03-2007, 22:19   

Ale jaja filmy wysiadaja przy tym :0
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo