Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
17-04-2008, 15:48
Ford: Akcja wiosna 2007
Autor Wiadomość
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 18-04-2007, 08:20   

a ja nie musialem sie umawiac :P poprostu pojechalem i sprawdzili mi autko!
jest plyn ham do wymiany, laczniki i tuleje stabilizatora, a na zime aku i plyn w chlodnicy! aha i tlumik do wymiany :D , ale z tym jeszcze sie wstrzymam :D

[ Dodano: 18-04-2007, 08:21 ]
oczywiscie assistance dostalem i autko zastepcze na 24h w razie gdyby mi sholowali woz :)
 
 
Justy 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączyła: 09 Paź 2004
Posty: 58
Skąd: Gdynia
Wysłany: 18-04-2007, 08:21   

Ja wybrałam się z ciekawości rok albo dwa lata temu. Odwiedziłam serwis Mieszka, bo u Gonery mogłoby dojść do rękoczynów. Dla mnie to był pusty śmiech. Hasło reklamowe brzmiało - sprawdzamy siedem punktów twojego auta czy coś w tym stylu. Poza jednym, czyli sprawdzeniem miernikami płynów, to była żenada, bo te punkty to: stan ogumienia (kiedy zmienia się opony, to i tak wiadomo co i jak), zawieszenie - ocena WIZUALNA!, światła - sama widzę, kiedy któraś żarówka się spali, oględziny silnika pod kątem wycieków (taka dobrze brzmiąca ściemka, bo w sumie można samemu), no i dwie perełki - oświetlenie wnętrza auta i klakson - no comments!
Assistans co prawda dostałam, chociaż było już przy okazji AC w innej firmie, tylko jak poczytałam warunki, to też coś mi nie grało, ale szczegółów nie pamiętam, niestety.
Myślę, że prawdziwy cel tej akcji jest inny. Przy okazji trzeba było wypełnić ankietę z danymi osobowymi i adresowymi. Świetny chwyt marketingowy, to trzeba Frodowi przyznać - mają całą bazę danych ze zgodą na ich przetwarzanie. Plus info na przyszłość dotyczące planowania sprzedaży, bo jedno z pytań ankiety brzmiało: jakiego auta planuje Pan/Pani zakup w przyszłości i z jakim silnikiem? (chodziło albo o pojemność albo rodzaja paliwa) Moja odpowiedź brzmiała Mustang 2005 GT 4,6 V8 :mrgreen: Tym nie mniej pan, który mnie obsługiwał, nie za bardzo wiedział, o co chodzi :razz: , ale nie pogniewałam się :wink:
Podsumowując - dla mnie taka wycieczka to strata czasu, atmosfera była miła, ale korzyść mizerna.
_________________
I believe in going wrong way,
I don't care what anyone else belives. Amen!
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 18-04-2007, 08:24   

Justy, no widzisz, a ja mialem sprawdzone hamulce, amorki, cale zawieszenie, plyny itd! czyli mniej wiecej tak jak na corocznym przegladzie!
I zadej ankiety nie wypelnialem :mrgreen:
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 18-04-2007, 08:39   

Sam chyba tez podjade w przyszlym tygodniu :-) mam obok siebie na usrynowie ale moze podjade tam gdzie dziewczyny :-) bylem juz tam nie raz i chyba rzeczywiscie to najlepszy serwis
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-04-2007, 11:53   

Pusia będzie w poniedziałek, ja we wtorek, zdamy relację :) Ale Snaco, zapisz się w miarę szybko, bo akcja trwa do końca kwietnia...
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
JBJ
[Usunięty]

Wysłany: 18-04-2007, 13:02   

helpix napisał/a:
Prawie nie trzeba się umawiać :mrgreen: w Rybniku

Na dzień dzisiejszy, jest tyle chętnych, że umawiają już na przyszły tydzień.
Na początku akcja była mało rozreklamowana, teraz rozwineła skrzydła reklama słowna i zrobiło sie ciasno.
Sam dzisiaj się umawiałem i dopiero w poniedziałek jade.
Zobaczymy co Pan z forda powie, z tego co słyszałem, dość dobry jest :wink: (obadamy)

Jak wrócę, podziele się moimi prywatnymi wrażeniami :)


Ooooo a na która godzinkę jesli można wiedzieć :) ? Ja również jestem umówiony w poniedziałek na 17 - pomyślałem sobie a co mi tam :) - zwłaszcza że będe musiał wymienić chyba tarcze (lub je przetoczyć) - bo słychać podczas jazdy dziwny dźwięk(ala tarcie) - z całą pewnością nie z zawieszenia (zobaczymy co mi powiedzą :) ). Jeżeli przegląd się sprawdzi to być może pojade jeszcze z mondeo ojca - zobaczymy :)
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 18-04-2007, 13:07   

Opoya, poczekam na Wasze relacje......... narazie nie mam glowy....do niczego...
 
 
 
Rathi 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 184
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-04-2007, 13:59   

W Krakowie umawiaja od reki. Przynajmniej mnie sie udalo przed chwila umowic na 17 : )
Jak nie zapomne, to dam jutro znac jak to u mnie wygladalo.
_________________
Robert z Krakowa
http://dragonus.pl/
Sklep z grami planszowymi, wypożyczalnia gier
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-04-2007, 14:18   

Snaco,


Rathi, przypomnimy żebyś się pochwalił jak było :mrgreen:
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 18-04-2007, 16:21   

dziś w Rybniku kumpel sie umawiał, wciśli go jeszcze na piątek 17-00
Ford Ka
:razz:

myśle że jest tak: pierwszych chętnych traktują poważnie, a jak robi sie tłok to odwalaja fuszerke..
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 18-04-2007, 18:45   

a jest jakies ograniczenie wiekowe pojazdu? chyba nie, ale...
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 18-04-2007, 22:22   

nie, no chyba że ktoś przyjedzie jakimś mega starym zgrzytem, który przed podjazdem się rozleci :P
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Rzepi
Gość
Wysłany: 18-04-2007, 22:56   Ford: Akcja wiosna 2007

W zeszłym roku byłem w Poznaniu na darmowym przeglądzie klimatyzacji no i dałem się zrobić w BALONA !!! :twisted: Mialo być za darmo , ewentualnie napełnienie czynnikiem chłodniczym za 100 zł. Cała operacja miała trwać około 1 godziny. Pojechalem na ten przegląd ponieważ moja klima nie dzialała poprawnie więc chcialem się dowiedzieć co jest nie tak. :?:
Oczywiście okazało się że darmowy przegląd to próba wlączenia klimy czyli niciśnięcie guzika ( co sam już wcześniej zrobilem też za darmo :???: ). Powiedziano mi że coś nie działa i trzeba zrobić bardziej szczegółowy przgląd za jedyme 100 zł, więc jak już tam byłem więc się zgodzilem i się zaczęło !!! Musialem zostawić pumkę w serwisie. Po 3 godzinach dzwonię i co ? I nic nie wiadomo ! Po 4 godz. dzwonię i dowiaduję się że prawdopodobnie jest wyciek ( Prawdopodobnie !!! ) Jak po 5 godz. mogłem odebrać Pumkę to okazalo się że mam do zaplacenia 100 zł za serwis + 100 zł za płyn + 120 za roboczo-godziny + VAT.
PO PROSTU SUPER !!! Dodam że klima po miesiącu przestała dzialać. :twisted:
 
 
ewa40 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączyła: 28 Paź 2006
Posty: 1003
Skąd: Poznań
Wysłany: 18-04-2007, 23:41   

A to mnie Rzepi zaskoczyłeś tym postem,bo własnie jutro chciałam zadzwonić i sie umówic.Skoro miałes takie przeboje u nas w serwisie to chyba zrezygnuje,bo dosc już miałam przejść z mechanikami w ostatnim czasie :cry:
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 19-04-2007, 09:58   

ewa40 nie ma się czego obawiać, przegląd jest całkowicie za darmo, więc jeśli każą Ci coś zapłacić to możesz ich wypiać i pojechać do domu. Co Ci szkodzi spróbować?
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo