Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co sądzicie o tych trzech?
Autor Wiadomość
INCIO 
CKP & KFP LUBLIN


Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 65
Skąd: Lublin
Wysłany: 16-05-2007, 22:28   

Jeżeli chcesz sprawdzić przebieg, to otwórz drzwi kierowcy, stań tak, żeby były między nogami i złap je unosząc w górę i dół. Jeżeli jest duży luz na zawiasie (tzn. możesz drzwiami ruszyć powiedzmy o 0,5-1cm) tzn., że autko nie ma 100k a ze 170k conajmniej. Oczywiście to tylko przykład. Ja oglądałem Cougara w Chełmie i tamten miał napisane 167k a drzwi podnieśliśmy o prawie 2cm (przebieg na bank ze 100k większy)

Większość mechaników, którzy robią autka lub wstawiają zapomina o poprawieniu luzów na drzwiach.
_________________
SZEROKIEJ DROGI Gość! Polecam wynajem i dzierżawa domen i stron internetowych.
 
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 16-05-2007, 22:50   

Marcintom juz uciekles a powinienes wiedziec jeszcze jedno a mianowicie,ze w wielu pumach z tego rocznika zwlaszcza na tylnych nadkolach wylazi rdza i purchelki i nawet jesli na tych egzemplarzach tego nie bedzie to i tak za jakis czas wyjda
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 18-05-2007, 18:03   

Looknijcie na to: http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C2749925 a szczególnie na fotkę nr 3 i 4 (prawie jak na zlocie :) ). To chyba ten sam dealer, do którego wybiera się Marcintom.
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 18-05-2007, 22:13   

Gaydek, chyba jednak Marcintom wybiera sie do kogos innego, do innego komisu! widze ze nr tel sa inne i adres!
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 19-05-2007, 09:04   

Hadzi, to ten sam, moja puma tam wlasnie stala i tam ja ogladalam pierwszy raz z za bramy,kiedy kupowalam autko Panstwo Kluś nie mieli przygotowanego terenu na ul.Jasnej. Z tym komisem sa w spolce :cool:
 
 
BatThumb 
I'm BatThumb...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: Amparo Blue
Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 310
Skąd: Radom
Wysłany: 20-05-2007, 12:37   

PUMASEK ma racje to ten sam dealer. Jak byłem oglądać u nich też granatową to spotkałem w biurze tego chłopaka z ul. Jasnej, który sprzedzał Hadziemu srebrną Pumę.
Wygląda na to, że ten człowiek chce zostać (a może już jest) największym dostawcą Pum na rynek polski :razz: :wink:
 
 
 
Marcintom 
Klima klima!

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 6
Skąd: Płock
Wysłany: 20-05-2007, 13:52   

Siemka wszytkim PUMKA zakupiona od tych ludzi o których mowicie. Były trzy na stanie srebna czarna i granatowa. Wziąłem czarną jest ok. Rocznik 99 silnik 1.7 przebieg 120.000. Małe wady ma ale ogólnie ok. Jutro ją dokładnie obejrze to coś więcej powiem. Nie byłem w żadnym ASO bo tylko kasę zdzierają. Pojechał z nami koleś od klimi sprawdzil furę i jest git. Elektryka działa. Starszy sprawdził silnik jest ok. Sprawdziliśmy też lakier czyjnikiem czy się z autobusem nie zderzyła.

Miała lekko przytarte prawe nadkole i lewu przedni zderzak. Ale jest git pozostałe jeszcze bardziej były robione. 190km już nią leciałem przy 150 puściłem kierownicę i nić nie buja jak zahamowałem też. Stan zaj***y podeśle zdjęcia jak zrowie w środku zadbana żadnych rys czy takich tam ideał jedynie mała dziurka w siedzeniu kierowcy.

Szyby wszystkie identyczne wiec nie miała wymienianych. Kolesie wogóle zaniemówili jak wyciągneliśmu sprzęt z ojcem i tym kolesiem tylko patrzyli i się pytali co robimy. Koleś od klimy sobie zarobił bo sprawdzał wszytskie samochody i po napełniał klimki. Stary ich ostro zaktręcił że sami się pogubili. Stała na podwyższeniu jak przyjechałem więc odrazy od spodu ją obejrzeliśmy. Srebna w sumie ok no i miała cd a moja kaseciaka :cry: ale naklejka pit bulla na tylniej szybie i dośc mocno walona w lewy tył zkreśliły ją z moich rozważań.

Granatowa odpadła na początku bo miała zaparowane przednie lefrektory więc nawet jej nie oglądałem. Wszystkie to 1.7 były z klimą i wogóle ze wszystkim. Każda miała jakieś wady jak się jej człowiek przyjarzał z bliska i te w Radomiu i te które ogładałem w Płocku i w Ciechanowie. Powierm tak kolesie całkiem niezłe fury mają choć każda coś ma jak się człowiek zna to spoko. Zrobiłem już nią 300 km silnik czysty żadnych wycieków. Skrzynia i spręgło ok nie ślizga się idzie spoko.

Tak jak mówie najlepiej to machanik lakiernik i koleś od klimy wtedy fura jest obadana przed zakupem normalnie się tego nie zauważy. Oni sami nie wiedzą co się z tymi samochodami działo ale też nie kłamią że to ideały. Ogólnie polecam jak na handlarzy to spoko. Ja kupiłem od nich 30 samochód w tym miesiącu więc ruch w interesie mają. Ludzie nawet ze szczecina do nich przyjeżdzają.

Dobvra jak zrobie zdjęcia to podeślę pozdro i dzięki wszystkimi. :smile: :smile: :smile:
 
 
konri87 
& Magda


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 519
Skąd: Łódź
Wysłany: 20-05-2007, 16:55   

No to fajnie, gratulacje :)

Marcintom napisał/a:
Szyby wszystkie identyczne wiec nie miała wymienianych.
tylko się zastanawiam co to oznacza?
 
 
 
nomka 
&płomyczek


Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2751
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-05-2007, 16:58   

Gratulacje, mam nadzieję, ze będzie się super sprawować :grin:

Konri - numerki te same
 
 
 
konri87 
& Magda


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 519
Skąd: Łódź
Wysłany: 20-05-2007, 17:00   

Jakie numerki, gdzie one są i co oznaczają?
 
 
 
nomka 
&płomyczek


Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2751
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-05-2007, 17:14   

Nie wiem dokładnie, ale w każdym aucie są numery na szybach (małe w rogu), jeśli nie były wymieniane to powinny być wszystkie takie same. To chyba jest data i coś jeszcze :neutral:
 
 
 
konri87 
& Magda


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 519
Skąd: Łódź
Wysłany: 20-05-2007, 17:35   

Oki, dzięki i w takim razie czekamy na doprecyzowanie przez kogoś kto wie szczegółowo (stawiam na Opoye :) )
 
 
 
nomka 
&płomyczek


Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2751
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-05-2007, 18:25   

Ja też :razz:

Ale doczytałam dokładnie, na pewno jest data produkcji szyb i powinna być wszędzie taka sama. I u mnie wszędzie była cyfra 7... :roll:
 
 
 
BatThumb 
I'm BatThumb...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: Amparo Blue
Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 310
Skąd: Radom
Wysłany: 20-05-2007, 20:29   

Gratulacje udanego zakupu, szerokiej drogi i do zobaczenia na zlotach :smile:
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-05-2007, 21:30   

Na szybach jest podany producent, data produkcji, homologacja, model oraz oznaczenia typu szyby (atermiczna, wielowarstwowa, przyciemniana itp.). Konkretnych oznaczeń nie znam :oops:
Wymiana szyby w samochodzie nie musi wiązać się z jego stłuczką. Boczne niestety często są tłuczone przez złodziei, a przednie wymieniane z powodu uszkodzeń od kamieni... Oczywiście jeśli wszystkie szyby mają podobne oznaczenia (podobne, bo np. nr modelu szyby nie może być przecież taki sam), tym lepiej dla kupującego.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo