Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
16-06-2007, 13:19
WIRTUAL TUNING PUMY
Autor Wiadomość
luks-eg
[Usunięty]

  Wysłany: 15-06-2007, 11:24   WIRTUAL TUNING PUMY

Fajny program pozwalajacy wkleic zdjecie samochodu (pumy;p) a nastepnie daje mozliwosc przyciemnienia szyb, wstawienia felg. itp.... warto zobaczyc link podaje ponizej.

TUNING CAR STUDIO - pełna wersja.

http://www.elblag.astral....r_Studio_PL.rar 36M

Ciekawe projekty waszych pumek chetnie obejze. Osobiscie nie mam cyfrowki dlatego tez moja puma nie zostala jeszcze przerobiona w tym programie. Ale zamowienie na allegro juz poszlo na cyfrowke. Takze niebawem pokaze wam Moja Wirtualna Pumke. ;-)

Miłej zabawy.
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 16-06-2007, 04:07   

Zasysam zobaczymy co z tego wyjdzie :roll:
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Tuner
[Usunięty]

Wysłany: 16-06-2007, 09:33   





Specjalnie się nie wysilałem :P i nie zadbałem w tej pracy o realizm :mad: Wytykajcie błędy

[ Dodano: 16-06-2007, 09:34 ]
OT = proponuję zrobić dział VT niedotyczący tylko pumexów a wszystkich samochodów :wink:
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 16-06-2007, 10:43   

łeeeeeeeee coś Ty zrobił z moim Pumexem ?? :twisted: :P przecież to kameleon, nie kot :P :P
To jeszcze pokaż jak mój kocurek bedzie wyglądał z lustrzanymi szybkami, bo nad takimi się zastanawiam :)
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 16-06-2007, 11:03   

IMO oto przyklad jak mozna zeszpecic Pume! :roll:
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 16-06-2007, 11:12   

ten kameleon pasuje do lanosa :572:
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Tuner
[Usunięty]

Wysłany: 16-06-2007, 11:25   

bartolomeo napisał/a:
łeeeeeeeee coś Ty zrobił z moim Pumexem ?? :twisted: :P przecież to kameleon, nie kot :P :P
To jeszcze pokaż jak mój kocurek bedzie wyglądał z lustrzanymi szybkami, bo nad takimi się zastanawiam :)


nie potrafię jeszcze uzyskiwać efektu lustra czy lustrzanego chromu w swoim VT (przyznaję że wygląda to zaje...fajnie)
 
 
Waluś 
Alfa...?! Yesss.... :-)


Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 1438
Skąd: HollyŁódź
Wysłany: 16-06-2007, 13:52   

Powiem tak - jakbym widział 16-to letniego golfa II niekoniecznie w dobrym stanie... Prezentuje się zupełnie szpetnie - jak można w ogóle pomyśleć o czymś takim nie mówiąc już o wykonaniu... :( Takie coś to może dobrze wygląda na traktorze, ale na samochodzie raczej niekoniecznie... Można zrobić konkurs na najbrzydszą pumę -> tylko po co :?:
A Agunia dobrze to określiła -> na lanosy z tym lakierem... :P
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-06-2007, 16:41   

Tuner napisał/a:
proponuję zrobić dział VT niedotyczący tylko pumexów a wszystkich samochodów :wink:
Wybacz, ale to jest forum Klubu Pumy, a nie wszystkich samochodów. Nie podoba mi się pomysł takiego działu, bo nie odpowiada on profilowi naszego forum.
A co do przeróbki Pumy w Twoim wykonaniu, już poprzednicy się określili, ja dodam - szpetna!
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
ewa40 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączyła: 28 Paź 2006
Posty: 1003
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-06-2007, 16:56   

Całkowicie zgadzam sie z Opoyą co do tzw.działu wszystkich samochodów,a jeżeli chodzi o przerobiona Pumkę to powiem wiecej..Bardzo szpetna!
 
 
 
Tuner
[Usunięty]

Wysłany: 16-06-2007, 17:42   

Tym lakierem są pokrywane najbardziej podziwiane samochody świata. Więc to nie lakier jest zły tylko samochód nie ten :neutral:
 
 
robertpuma1910 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1088
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: 16-06-2007, 18:35   

Tak się zastanawiam.... samochód nie ten czy zdolności artystyczno - plastyczne autora nie te .......
 
 
 
Tuner
[Usunięty]

Wysłany: 16-06-2007, 18:38   

Ja to robiłem niecałą godzinę, a nie tak jak powinno być, tydzień albo dłużej :wink:
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-06-2007, 00:12   

No cóż - skoro samochód nie ten, to możesz zmienić. Nie ma obowiązku VT Pumy, szczególnie w takim stylu.
A co do tego, że
Cytat:
tym lakierem są pokrywane najbardziej podziwiane samochody świata
nie zgodzę się, ale widać mamy inny gust, a o tym, jak może wiesz się nie dyskutuje...
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 17-06-2007, 09:19   

Tuner napisał/a:
Tym lakierem są pokrywane najbardziej podziwiane samochody świata. Więc to nie lakier jest zły tylko samochód nie ten :neutral:


nio i tym tekstem sie sam pogrzebales! :mrgreen: Najwyrazniej nie wiesz jakie sa obecnie nurty w tuningu autek! kameleon ustepuje juz miejsca lakierowi mat i (nie pamietam teraz nazwy) lakierowi zmieniajacemu/rozjasniajacemu sie pod wplywem temperatury! (obecnie najdrozszy lakier samochodowy!)
A co do Pumy to uwierz mi ze samochod nadaje sie do tuningu, ale jak z kazdym autem trzeba to robic w sposob przemyslany, precyzyjny!
Pytales sie o nasze opinie. Ale po co skoro nie potrafisz przyjac krytyki?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo