Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
09-08-2007, 12:41
ford puma 1.7 benzyna
Autor Wiadomość
adrianus 


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 678
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-08-2007, 10:30   

PUMASEK będę jeździł cały ten tydzień - mam urlopik - a wiec czas mi sprzyja :-)
jak kupię to się pochwalę nie ma co - kurde tak myślę i myślę - ja szukam już pumy od 2 miesięcy i zawsze mi coś nie pasi - ale - niektórzy mówią że wybredny jestem:-)
_________________

 
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 10-08-2007, 10:39   

adrianus napisał/a:
ja szukam już pumy od 2 miesięcy i zawsze mi coś nie pasi
i bardzo dobrze, nie sztuka jest kupic auto, szkoda by bylo poniej sie rozczarowac i na start wkladac w niego kupe pieniedzy
trzymam kciuki za powodzenie
 
 
adrianus 


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 678
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-08-2007, 14:23   

witam, opowiedzcie się na temat poniższej pumki


http://moto.gratka.pl/tre...02f8fe4a60b&s=1

pozdrówka 4all
_________________

 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 21-08-2007, 15:57   

Nie wzbudza mojego zaufania. Mianowicie kierownica w strasznym stanie i bardzo brzydki a chyba seryjny tłumik wskazują na znacznie większy przebieg niż podane w ogłoszeniu 117k km. Dzielone siedzenia? Koleś nie zna swojego auta.
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-08-2007, 20:08   

Poza tym mało fotek. Na kokpicie jest (chyba) włącznik ogrzewania przedniej szyby, a w ogłoszeniu cisza... Zapomnieli napisac? Czy szyba byla wymieniana?
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
kobietabonda
[Usunięty]

Wysłany: 21-08-2007, 22:48   

ja sie nie znam, faktycznie mao fotek, ale chyba nie bita...
 
 
adrianus 


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 678
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-08-2007, 10:38   

no byłem wczoraj oglądać tą furkę i powiem wam że nieźle
wymieniana była szybka - ta mała po prawej stronie, błotnik lewy był malowany , podłużnice całe - lakier podniszczony - nie świeci się jak perła - ale polerka i byłoby gites
spód z fabryczną konserwacją - brak jakichkolwiek śladów odcięć - na prawym tylnym nadkolu widać 2 znikomej wielkości bąbelki rdzy. Ogólnie fajnie wygląda - fajnie jeździ - sprzęgło ok skrzynia również - wydaje mi się że nic większego jej się nie przytrafiło - książka serwisowa do 2005 roku z wpisami do przebiegu 62 tyś km - więc sądzę że REAL - środek czysty - brak zaślepek w drzwiach - o tapicerka zerwana z drzwi trochę - fele stalowe ale to nie problem jak dla mnie - i tak chcę OZ-ety TITAN, sprowadzona z Hannoveru - znam nawet ten salon forda, zawieszenie przód właściciel zrobił nie tłucze się nawet na dziurach - jak dla mnie OK - szkoda tylko że 1.4

moim zdaniem auto nie było malowane - ale pojadę jeszcze ze specem - moim ojcem - niech przyjrzy się jej okiem fachowca - powiem wam że to 1.4 nawet mnie nie przeraża - choć poszukam jeszcze 1.7 - właśnie w Hannoverze - za 2 tygodnie będę - jak nic nie znajdę to chyba się zdecyduję na tę sztukę - jakieś małe wgniecenie na nadkolu - do wypchania - oraz pęknięty lakier na dachu - tak na 3 mm klapa tylna była ściągana - tylko nie wiem po co ale elementy spasowane bardzo dobrze - w sumie to nie ma się za wiele do czego przyczepić - w końcu nie jest to nowa fura.

Powiedzcie mi proszę czy z tych zaczepów tapicerki na drzwiach to naturalnie spada - i odstaje czy coś mogło być dziabane tam widać że te pianki w środku oryginał - były w pumie jakieś folie montowane pod tapicerką drzwi czy nic

dzięki z górki i z dołu za wasze komentarze:-) pozdrówka

jeszcze jedno napiszcie proszę czy uszczelka szyby przedniej lubi pękać - w rogach górnych szyby - nie odpadać a pękać - ja nigdy się z tym nie spotkałem ale może - bo jeszcze to zauważyłem - THX

lakier w sumie zużyty ale ryski drobne i częściowe zmatowienie mogą chyba tylko świadczyć ze oryginał Janek - :-) - aha no i cena niecałe 13 tyś - wydaje mi się normalna - w porównaniu do wcześniej oglądanych "bezwypadkowców"


Opoya napisał/a:
Poza tym mało fotek. Na kokpicie jest (chyba) włącznik ogrzewania przedniej szyby, a w ogłoszeniu cisza... Zapomnieli napisac? Czy szyba byla wymieniana?

właściciel mówił mi że ogłoszenie wystawił mu kumpel - sądzę ze dlatego:-)


jadę jeszcze w sobotę sprawdzić tą furencję http://allegro.pl/item228874428_ford_puma.html
co wy na to klubowicze ?
:-)
_________________

 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-08-2007, 17:34   

Do tej pierwszej (czarna - 117 tys przebiegu) doczepię się tylko tyle, ze chyba właściciel pali, bo Marlboro Light'y widzę :wink: , zapach taki jak mi się rozleciał :wink: i radio kaseciak :???:

[ Dodano: 26-08-2007, 17:38 ]
adrianus napisał/a:
jadę jeszcze w sobotę sprawdzić tą furencję http://allegro.pl/item228874428_ford_puma.html
co wy na to klubowicze ?

no a ta ... hmmm ... brak zdjęć w środku, z zewnątrz raczej OK, za małe zdjęcia, zeby coś powiedzieć, ... , ale ksenony ma? Sprawdź to koniecznie ! Bo moze o zarówki 100 W chodzi.
_________________

 
 
 
adrianus 


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 678
Skąd: Kraków
Wysłany: 27-08-2007, 08:01   

Pusia, ta z Rzeszowa - to jest to czego szukałem - jadę w sobotę i ją kupuje - kolorek na zdjęciach wygląda słabo - w realu jest to kosmos - nie była bita - koleś malował tylko nadkola tylne - środek ok - 3kluczyki , brak radia - poradzę sobie, wygląda naprawdę świetnie.:-)

A co do tej czarnej - spod Krakowa - jak na czarną i 1.4 - jeśli ktoś takiej szuka to jest naprawdę godna polecenia - nie wytłuczona - środek czysty - właściciel fakt - pali ale w samochodzie raczej niewiele - bądź wcale bo nie ma ani śladów - ani smrodu:-) przebieg prawdziwy - książka serwisowa - właściciel OK - jakbym nie znalazł tej 1.7 to bym ją kupił:-) lakier to polerki lub wywoskowania - i nic tylko śmigać :-)
_________________

 
 
 
Darpomorza23
[Usunięty]

Wysłany: 27-08-2007, 10:50   

adrianus napisał/a:
Pusia, ta z Rzeszowa - to jest to czego szukałem - jadę w sobotę i ją kupuje -

Mówisz znalazłeś swoją wymarzoną Pumke :razz: :mrgreen:
 
 
adrianus 


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 678
Skąd: Kraków
Wysłany: 27-08-2007, 11:02   

Darpomorza23, dokładnie tak :-)
_________________

 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-08-2007, 17:38   

adrianus napisał/a:
Pusia, ta z Rzeszowa - to jest to czego szukałem - jadę w sobotę i ją kupuje
to szybko ją rezerwuj, przelewaj zaliczkę, lap goscia za nogi itd... bo zaraz moze jej nie być ! A tak "na gębę " to raczej Ci facet nie zarezerwuje do soboty, bo jak mu się ktoś wcześniej trafi na miejscu to ją do soboty sprzeda ! :???:
_________________

 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 27-08-2007, 18:13   

Pusia napisał/a:
bo jak mu się ktoś wcześniej trafi na miejscu to ją do soboty sprzeda !

oczywiście że tak, mało tego nawet jeśli dasz zaliczke 500 zł to może ją sprzedać jeśli ktoś odrazu wyłozy gotówke, bo te 500zł ci może zawsze oddać
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-08-2007, 18:55   

bartolomeo napisał/a:
bo te 500zł ci może zawsze oddać
albo i nie oddać... bo zaliczka czasem jest bezzwrotna.
_________________

 
 
 
Adam 
& Natalia


Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 124
Skąd: Mansfield
Wysłany: 27-08-2007, 19:07   

A mi koles paska zatrzymal na gebe,czekal az sie zglosze tydzien czasu i na dodatek przywiozl mi pod dom(15 mil odemnie byl).Auto nie bylo wcale szykowane na sprzedaz(w srodku lekki balaganik,z zewnatrz umyte jak cie moge).Mialem obawy co do niego bo gadke kolo mial nieziemska,jak sie okazalo nie lal wody,procz uszkodzonego czegos w wspomaganiu stan idealny.Sorki za nie na temat ale mi sie nasunela mysl-jedna wlascicielka,moze mi ktos pokazac dziewczyne ktora zaklada takie laki do samochodu sobie?Brak podanego przebiegu,na zdjeciach mozna zobaczyc tyle co nic.
Raz znalazlem aukcje w necie,kolo zrobil chyba z 50 zdjec,kazda ryska,kazda pier*** wszystk oco tylko mozna bylo sfotografowac,chetnych mu nie brakowalo.
Pamietaj ze puma to cos wiecej niz samochod,niestety nie dla wszystkich....
_________________
Aktualnie VW passat 1.9tdi(130)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo