Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
konsole do gier, gry
Autor Wiadomość
cobraswiecie 
CSW Kuj-Pom


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 1318
Skąd: Świecie n/W
Wysłany: 26-07-2012, 11:59   

Dziś z Jahtym pograliśmy trochę w Battelfielda 3.Nie wiem ile On gra ale zapewne konsola czasami płonie i powinna mieć (a zapewne ma)dwa wentylatory obok siebie :razz:
_________________
Przyspieszenie to najlepszy sposób na spędzenie czasu między zakrętami...
Moja Pumka:
http://www.polskajazda.pl...Ford/Puma/74364
 
 
jahty 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2001
Kolor Pumy: Thistle
Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: Szczecin
Wysłany: 26-08-2012, 17:36   

Dla zainteresowanych grą Battlefield 3. Ostatnio dla użytkowników premium w celu zachęcenia ma wyjść dodatek w którym Ma być kilka Screenów z gry w jakości HD !
Po prostu szok ! I tutaj filmik fajny gdzie gościu wiedział jaka to bzdura (pewnie gra w BT3):

http://filmixxy.pl/12603/...tosc-dodatkowa.

W rzucam tutaj chociaż do humoru też by się nadawało tylko to trzeba znać kontekst gry.
_________________

 
 
 
cobraswiecie 
CSW Kuj-Pom


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 1318
Skąd: Świecie n/W
Wysłany: 24-09-2012, 09:28   

Wyszło nowe pro evolution soccer 2013 a ja nawet nie wiedziałem i zaspałem.Idę zaraz na swoją wieć zobaczyć czy będzie w jakimś sklepie.Ogólnie szału w mieście nie ma jesli chodzi o konkretny zaopatrzony sklep:(
_________________
Przyspieszenie to najlepszy sposób na spędzenie czasu między zakrętami...
Moja Pumka:
http://www.polskajazda.pl...Ford/Puma/74364
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 28-03-2013, 17:46   

pany, w co grywacie ostatnio ?
jakies nowe, lub starsze gry ?
szukam inspiracji co kupic, moze byc nowa gra , moze byc uzywka (ze wskazaniem na opcje druga, bo ostatnio brak czasu na konsole, wiec szkoda 200 na gre). Co pelecacie?
Nawet nie wiem w jaki gatunek gry mam chec pograc ;-)
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 29-03-2013, 07:22   

Polecam F1 2012, jest w markecie i stamtąd ją ściągnałem. Miód cud i orzeszki. Do tego od kumpla kupiłem kierownice....i zacząłem sezon w Toro Rosso. Poziom średniak więc jest ciężko. Na razie jestem pierwszy na zmiane z Hamiltonem :-) . Alonzo jako "rywal' i jest 3-4 w stawce. 15 wyscigów za mną. nie mam czasu żeby grać w ogóle i średnia z wyścigu to tydzień :-) Potrzebuje ok 2h na trening i kwalifikacje i około godziny na wyścig...(gram na 25% wyścigu) Jak czasem się zdarzy że mam pod rząd 3h to jestem już tak umeczony że mi się dalej grać nie chce :-) Zreszta granie po piffku czy bedąc zmęczonym mija się z celem. Nie ma szansy na zajęcie dobrej lokaty lub w ogóle zdobyciu jakis punktów. Trase trzeba znać na pamięć w 100% wraz z miejscami w których trzeba dohamować, a i to jest różnie w zależności od prędkosci itego co się dzieje na torze. Do tego dochodzi umiejetne zarządzenie KERS I DRS..... Grafika super, nic nie laguje, fajne replay'e no i trzeba mieć chociaz jakąś podstawową wiedzę na temat ustawień samochodu. Domyśle ustawienia sucho-mokro mogą się sprawdzać tylko w przypadku najłatwiejszego poziomu trudności. Jeśli ktoś ma już tą grę lub zamierza kupić to zapraszam do ścigania, moj gamertag: Snaco2 . Gra jest w 100% po polsku (napisy+głos). POLECAM :-)
 
 
 
wąski 
& Wąska


Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 16 Lis 2004
Posty: 286
Skąd: Luboń
Wysłany: 29-03-2013, 10:38   

To się uśmiejecie. Ostatnio najczęściej gram w Eyepet'a :mrgreen: Mój szkodnik ma 13 miesięcy i uwielbia tą grę.
_________________
BMW M5, BMW X6, BMW 750iL Driver...

BMW 330xi Touring M-Technic dla wygody :twisted:
Coś do zabawy... jakieś AMG...
 
 
 
jahty 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2001
Kolor Pumy: Thistle
Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: Szczecin
Wysłany: 29-03-2013, 16:48   

Ja też gram w F1 2012 na konsoli xbox 360
Zresztą mam też 2011, która wydaje mi się nawet lepsza od tej nowej
TaG: ImpulseExpert11
_________________

 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 04-04-2013, 09:15   

jahty, To wyslij mi zapke do kontaktow.... moze kiedys sie spikniemy i przejedziemy parekolek :-)
BTW. Skonczylem sezon w Torro Rosso...poziom średniak - 1 miejsce (ale do ostatniego wyscigu nie bylem pewien) W zwiazku ze jako rywala wybralem sobie Alonzo i wygralem z nim za kazdym razem (udalo sie) to dostalem propozycje z Ferrari na 1-wszego kierowce ich bolidu(nie chcialem czekac do konca sezonu na inne propozycje).....Takze teraz zamiast Alonso jezdze z Massą w teamie :-) Zwiększyłem sobie dlugosc wyscigu z 25% na 50% żeby było trudniej. Okazalo się jednak, że fizycznie jest trudniej (normalnie cały się spociłem) ale sam wyscig to bułka z masłem. Jednak Torro Rosso mimo że lepsze od Marushi czy innych teamow z konca stawki to jednak przy Ferrari moze robić za auto treningowe.... :-) Pierwszy wyscig Pole Position (na bialych gumkach) i zwyciestwo, z przewagą czasową nad Hamiltonem ok. 40 sek. Dlatego kolejny wyscig zmieniam poziom trudnosci na Profesjonalista.... Nie sadzilem ze to az taka roznica w prowadzeniu auta moze byc. W Toro Rosso czasem nie udało mi się wejśc do Q3 a w wyscigu bylem 5-7 a w Ferrari taka duza przewaga.... No nic nie ględzę dalej....polecam wszystkim fanom F1. Naprawdę warto !
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 25-05-2013, 08:55   

Co myslicie o nowych doniesieniach dotyczacych Xboxa One ?
Dziwne podejscie do gier, ze bedzie problem z uruchomieniem uzywki (dziwne platne kody)
oraz kinect, ktory ma sledzic liczbe osob w pomieszczeniu, a po przekroczeniu liczby tych ze osob , ma blokowac odtwarzanie gry lub filmu i prosic o oplate . . .

moim zdaniem strzelili sobie w kolano. Jak tak ma byc, to chyba zostaje przy swoich obecnych konsolach, chyba ze PS bedzie bardziej przyjazny to sie pomysli. . .

Slabo slabo :???:
 
 
cobraswiecie 
CSW Kuj-Pom


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 1318
Skąd: Świecie n/W
Wysłany: 25-05-2013, 11:50   

Całkiem ciekawe jak to będzie:/.Narazie to tylko takie gadanie a wszystko może się zmienić.
Ogólnie kilka stron zaprzyjaźnionych z MS daję możliwość zakupu pre orderów.Z tymi używkami naprawdę będzie to krok w tył i więcej osób zapewne przesiądzie się na PS4.Kolejnym plusem a zarazem minusem będzie spora liczba aplikacji (od internetu na tv kończąc) lecz w większości nie w PL.
http://www.zavvi.com/xbox...x/10807959.html
_________________
Przyspieszenie to najlepszy sposób na spędzenie czasu między zakrętami...
Moja Pumka:
http://www.polskajazda.pl...Ford/Puma/74364
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo