Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
22-05-2011, 15:10
Loga - znaczki Forda Pumy
Autor Wiadomość
bleade 
student

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 59
Skąd: Wrocław/Kamienna G.
Wysłany: 08-03-2008, 00:35   

ehhh a ja liczylem na znaczek... a tu syndrom krokodyla duza geba do gadania male raczki do roboty..... zenada
_________________
...:::bleade:::...
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-03-2008, 15:51   

29 lutego KSAR się ostatnio pokazała na forum.

A tu mamy jej sklep internetowy: http://www.ksar.sklepna5.pl/index2.php

z dzwonkiem świętecznym i napisem "Merry Christmas". Widać spore zaległości od świąt.

Nie wiem, co się dzieje z Tą dziewczyną, ale mogłaby przynajmniej napisać SORRY za zamieszanie jeśli nie ma zamiaru dokończyć tematu, którego się podjęła.
_________________

 
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 16-03-2008, 17:01   

Pusia ahh Ty szpiegu :P a czy ktos pisał na pw do ksar albo maila czy coś ?
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Dredania 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączyła: 27 Gru 2007
Posty: 414
Skąd: Rybnik-Jankowice
Wysłany: 14-04-2008, 20:23   

Odświeżam, bo jestem napalona na te znaczki jak dziki dingo. Czy ktokolwiek ma jakiekolwiek namiary na jakąkolwiek (działającą) firmę w której można takie znaczki kupić/wykonać?
_________________
 
 
 
Murka i Murek 
pozytywnie zakręceni


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Electric Green
Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 523
Skąd: Ruda Śląska / Kraków
Wysłany: 14-04-2008, 20:28   

No ja się dołączam do pytania :!: Nie wiem wszakże jak to jest być napaloną jak "dziki dingo", ale to prawda - ja też takie chcę :mrgreen: :mrgreen: :!:
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 14-04-2008, 21:00   

znaczki fajnie się prezentują, wczoraj na zlocie można było zobaczyć, ktoś takie miał.
Ale żeby go zamontować to trzeba zniszczyć ten oryginalny, bo to chyba jedyny sposób aby go odkleić. To mnie trochę zniechęca, bo nie będzie powrotu do poprzedniego. Na pewno będą do kupienia te oryginalne w ASO ale za ile.
A co do Znaczków PUMA to ktoś kiedyś zamawiał, była taka akcja, ale ucichła. Nie wiem czy ktoś ma ich więcej żeby wam odsprzedać.
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 14-04-2008, 21:51   

były ściągane a GB za 130zł :p
 
 
Dredania 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączyła: 27 Gru 2007
Posty: 414
Skąd: Rybnik-Jankowice
Wysłany: 15-04-2008, 17:58   

Murka i Murek napisał/a:
Nie wiem wszakże jak to jest być napaloną jak "dziki dingo"

Eh, to szczęśliwym człowiekiem jesteś ;)

bartolomeo napisał/a:
Ale żeby go zamontować to trzeba zniszczyć ten oryginalny, bo to chyba jedyny sposób aby go odkleić. (...) Na pewno będą do kupienia te oryginalne w ASO ale za ile.

E tam! Oryginalny nie dość, że mi się nie podoba do jeszcze pod przedni podchodzi mi powietrze/woda. Rzekomo trzymają się dobrze. Nawet jeśli miałyby odpaść to i tak bym do fordowskiego nie wracała - zainteresowałabym się rozwiązaniem takim jak w pumie Mr Maya :mrgreen:

bartolomeo napisał/a:
A co do Znaczków PUMA to ktoś kiedyś zamawiał, była taka akcja, ale ucichła.

Akcja umarła, klubowicz(ka) zamilkł(a) :(

bartolomeo napisał/a:
Nie wiem czy ktoś ma ich więcej żeby wam odsprzedać.

HALO!!! Jak ktoś ma to chętnie przygarnę :)

Hadzi napisał/a:
były ściągane a GB za 130zł :p

Sztuka czy komplet? Ma ktoś namiary na sprzedającego?
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 17-04-2008, 11:35   

Dredania, cena za 2 szt. Nikt z Klubowiczow (chyba) juz nie ma ich na sprzedaż.
 
 
Murka i Murek 
pozytywnie zakręceni


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Electric Green
Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 523
Skąd: Ruda Śląska / Kraków
Wysłany: 17-04-2008, 12:20   

Hadzi napisał/a:
Nikt z Klubowiczow (chyba) juz nie ma ich na sprzedaż.

Dredania nie martw się. Na sprzedaż może i nie mają..., ale pojedzie się do Poznania na zlot, to się załatwi z dwa komplety :twisted: :twisted: :twisted:

Murka
 
 
 
Dredania 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączyła: 27 Gru 2007
Posty: 414
Skąd: Rybnik-Jankowice
Wysłany: 17-04-2008, 18:22   

Teraz to już chyba nikt w Poznaniu obok elektryzująco zielonych pum nie będzie chciał parkować :mrgreen: Przynajmniej szkód twojej kocicy nie narobią ;)
Przywieź i mi komplet jako pamiątkę, bo na zlocie raczej będę tylko duchem :(
 
 
 
KSAR
[Usunięty]

Wysłany: 18-04-2008, 00:01   

Właściwie niepotrzebnie to piszę, ale mąż loguje się na moje konto i dziś mi pokoazał, co tu piszecie. Załatwiłam wtedy te znaczki PUMY tylko, że straciłam dziecko i jakoś nie bardzo miała głowę do jakiegokolwiek korzystania z komputera.

A mój sklep internetowy działa pod innym adresem, dlatego pod podanym przez kogoś tu adresem nic się nie dzieje.

Pozdrawiam.
 
 
Murka i Murek 
pozytywnie zakręceni


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Electric Green
Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 523
Skąd: Ruda Śląska / Kraków
Wysłany: 18-04-2008, 11:46   

Mr. Maya - Dredania chyba oba rozwiązania wybiera (czyli od przodu i od tyłu :razz: ) Mnie się osobiście fordowskie znaczki podobają, ale chętnie zaopatrzyłabym się w znaczki z Pumą.

Dredania jak to Ci pod przedni powietrze podchodzi :?: Bo nie czaję :neutral: Mnie tylny prawie odpadł, ale wiesz - słynna "kropelka" i się trzyma solidnie :razz: (W końcu dojdzie do tego, że nawet tłumik będzie na "kropelce", hehe).

KSAR - współczuję... Czy mogłabyś podać nowy adres Twojego sklepu? I czy jeszcze masz do czynienia z takimi znaczkami?

Murka
 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 18-04-2008, 12:38   

KSAR napisał/a:
Właściwie niepotrzebnie to piszę, ale mąż loguje się na moje konto i dziś mi pokoazał, co tu piszecie. Załatwiłam wtedy te znaczki PUMY tylko, że straciłam dziecko i jakoś nie bardzo miała głowę do jakiegokolwiek korzystania z komputera.

Przede wszystkim bardzo nam przykro i współczujemy. Strata dziecka jest chyba największą tragedją jaka może spotkać człowieka. Mimo wszystko dobrze ze sie odezwałaś. Wiadomym jest że w pewnych sytuacjach wszystko inne sie nie liczy bo najwazniejsza jest rodzina. Tak się nie fortunnie stało że w tym samym czasie podjełaś się "zrobienia" znaczków. Wiadomo że w obecnej sytuacji nikt nie będzie mial ci za zle ze akcja nie doszla do skutku. Jestesmy ludzmi i wszystko rozumiemy. Nie mozesz mieć jednak do nas pretensji ze sie upominamy o te znaczki. Nikt z nas jasnowidzem nie jest i nie wie z jakiego powodu nagle ktoś znika z forum, nie odzywa sie itd. Wiele osób przychodzi i odchodzi bez słowa z forum, jak w zyciu. Skoro Twój mąż czasem tu zaglądał mógł przecież bez wchodzenia w szczegóły napisać że akcja nie dojdzie do skutku z powodu spraw rodzinnych. Wówczas i Ty/Wy nie mielibyście niemiłych wrażeń z czytania wypowiedzi klubowiczy ani my byśmy nic nie pisali i nie upominali się. Wyszła głupia sytuacja ale nie będziemy sie teraz rozwodzić nad rozlanym mlekiem. Pisalas ze załatwiłaś znaczki więc nie wiem czy chcesz nadal zajmować się ta akcją . Jak na razie akcja i tak stoi w martwym punkcie więc na spokojnie po prostu sie wypowiedz kiedy będziesz w stanie. Mam nadzieje ze nie będziesz żywić urazy do klubowiczy, forum i zostaniesz w klubie. W imieniu swoim jak i klubu serdecznie Cie Pozdrawiamy i liczymy na szybki powrót na nasze forumowe grono.
 
 
 
Dredania 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączyła: 27 Gru 2007
Posty: 414
Skąd: Rybnik-Jankowice
Wysłany: 18-04-2008, 13:55   

Mr.Maya napisał/a:
Masz na mysli brak znacza z przodu czy z tylu

Murka i Murek napisał/a:
Dredania chyba oba rozwiązania wybiera (czyli od przodu i od tyłu :razz: )

Dokładnie - Murka jak zwykle czyta mi w myślach :mrgreen:
Świetnie to wygląda Mr.Maya :grin: Często ludzie kombinują co to za autko - Dajmy im możliwość pogłówkowania dłużej - sama Puma nie za wiele im powie :) Interesuje mnie to jak wywaliłeś ten plastik z przodu? Bo z tyłu to pewnie odkleiłeś przy lakierowaniu...?

Murka i Murek napisał/a:
Dredania jak to Ci pod przedni powietrze podchodzi :?: Bo nie czaję

Pod "naklejkę". Czai się świństwo pod tą przezroczystą gumą.

Murka i Murek napisał/a:
Mnie tylny prawie odpadł, ale wiesz - słynna "kropelka" i się trzyma solidnie :razz: (W końcu dojdzie do tego, że nawet tłumik będzie na "kropelce", hehe).

To ci jeszcze humor poprawię: te znaczki, które kiedyś tam ściągali z GB też trzeba było kleić :) Miałabyś się czym bawić :razz:
Ostatnio zmieniony przez Dredania 18-04-2008, 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo