Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefon
Autor Wiadomość
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 20-08-2009, 07:44   

więc napisz maila do kilku osób które nabyły ten telefon. Zapytaj o opinie. Ja zawsze tak robię jak nie jestem pewien sprzedawcy czy przedmiotu.
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 20-08-2009, 07:59   

to zwykla chinszczyzna , jakas tania podroba z ktora pewnie bedziesz mial duuuuzo problemow
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 20-08-2009, 14:09   

I w ogóle ubogi ten telefon - ani Wi-Fi, ani GPS, ani aparatu, wyświetlacz tylko 16tys kolorów... mam obawy czy ekran ma na tyle dobry kontrast, że w słoncu coś zobaczysz
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 20-08-2009, 14:18   

Boogie, nie chodzi o to, aby ten telefon coś miał, czy był użyteczny. On ma być podobny do iPhone'a :lol: :572: .
 
 
rafalski69 
1.4 i 1.7


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 1147
Skąd: Stradunia /Opolskie
Wysłany: 20-08-2009, 14:48   

Gaydek, nie musi byc o ten iPhone zapytałem przy okazji o niego by wydawało mi sie to zaskakująco tanio :shock: . Najlepiej jakby był troszkę lepszy albo podobny do mojego starego SE.
_________________

 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 12-05-2011, 09:49   

Opoya napisał/a:
Samsung Galaxy S i9000


Boogie napisał/a:
A czemu sprzedajesz? Zainteresowanym moge spokojnie polecić telefon, używam takiego od dwóch miesięcy i spisuje się bardzo dobrze.


Opoya napisał/a:
Bo chcę sobie kupić inny, co już napisałam. Jak już sprzedam ten i kupię inny, pochwalę się :twisted:


Snaco napisał/a:
Boogie napisał/a:
używam takiego od dwóch miesięcy i spisuje się bardzo dobrze

Bo to nawet w tej chwili jeden z najlepszych smartfonów "w mieście"

Opoya napisał/a:
Jak już sprzedam ten i kupię inny

Czyżby z jabłkiem na tylnej obudowie?


Opoya napisał/a:
Hehe - znasz mnie trochę :razz:
Tak, ten z nadgryzionym jabłkiem...


Snaco napisał/a:
czwórkę? jeśli tak to fajny sprzęt.... lepszy od Galaxy.... ale Galaxy lepszy od 3 w dół jeśli chodzi o "japkowe" telefony


Opoya napisał/a:
Poluję na 4, ale to dopiero po sprzedaży tego.


Snaco napisał/a:
czwórkę? jeśli tak to fajny sprzęt.... lepszy od Galaxy


W testach to różnie wypada, na pewno Samsung ma wiekszy i oszczędniejszy ekran, a i tak muszę go prawie codziennie ładować, ogryzka ma bratowa i czasami po wieczornym ładowaniu popołudniu nastepnego dnia musi uważać bo bateria sie kończy.
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
Ostatnio zmieniony przez Gaydek 16-05-2011, 21:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 12-05-2011, 11:42   

No juz nie chciałem pisac czy załączać przykładów z porównań..... Jeśli chodzi o parametry to jednak lepszy jest Samsung. Jednak co do uzytkowania to zdania sa podzielone... Jakość wykonania japka jest lepsza...choc nei znaczy to ze galaxy jest tandetne. Mysle że sa to bardzo porownywalne sprzęty. Jednakze dla uzytkownika komputrów japkowych lepszy pewnie bedzie Iphone. Na pewno przez lojalność marce ale tez i łączenie się tych dwóch sprzętów, akcesoria etc...

gigantem w tej chwili jest Galaxy 2 . nie mam danych co do Iphona 5. Sam mam Omnia 2 pod WM i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowalem sie ze względu na automape która jest na windowsie.
Boogie napisał/a:
muszę go prawie codziennie ładować

Spróbuj na http://samsunggalaxy.eu/ . Ja korzystam z http://eomnia.net
Ja swój telefon mam na maxa zmodowany. Jeśli chodzi o baterie to trzyma mi 5-6 dni. a ekran tez do najmniejszych nie nalezy. Wczesniej trzymał krócej . Moze i Ty Boogie, znajdziesz rozwiązanie na przedłużenie żywotności baterii.

żeby nie było offtopa to powiem tylko potencjalnemu nabywcy zeby brał Galaxy w ciemno... to rewelacyjny sprzęt za (relatywnie) nie dużą kasę. Sam płaciłem rok temu tyle samo za Omnia 2 .
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-05-2011, 13:07   

Dla mnie jest jeszcze jeden plus iPhona - system. Na codzień siedzę przy OS X, więc iOS iPhona jest dla mnie prosty, intuicyjny i bezproblemowy. Dodam, że nawet mam w OS X całe środowisko do pisania aplikacji, m.in. dla iPhone. Nie wiem czy kiedykolwiek z tego skorzystam, ale w razie potrzeby mogę sobie sama napisać to co potrzebuję. :twisted:
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Tast 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 1029
Skąd: Pruszcz Gd. / Londyn
Wysłany: 12-05-2011, 20:30   

Ja miałem ip 3 przez 2 lata, teraz właśnie mam sgs'a.. Jak dla mnie to bez porównania na korzyść samsunga. Iphone owszem był świetny pod wieloma względami i gdyby nie jego poważna awaria to pewnie nie zdecydowałbym się na wymianę, ale możliwości jakie daje dobry telefon na androidzie są nie do opisania! Iphone tak jak piszesz Opoya jest bardzo intuicyjny i prosty, gdy teraz patrze z perspektywy czasu to chyba aż za prosty...
Próbowałem ze swoim iPhonem różnych sztuczek i innych Jailbreaków, ale to nawet nie dorównywało podstawowym możliwościom androida..

Także polecam za taką cenę nie wahać się i brać tego SGS'a!! :D
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 12-05-2011, 21:16   

Snaco napisał/a:
Spróbuj na http://samsunggalaxy.eu/ . Ja korzystam z http://eomnia.net


Wgrałem już Froyo na niego oryginalnego Samsunga, na razie bałem się używac systemów za bardzo zmodyfikowanych, ale pewnie będzie trzeba wypróbować. Ja dosyć dużo gadam przez telefon także tez aż tak sie nie dziwię, że bateria siada czasami po jednym dniu.
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-05-2011, 22:11   

No ja mam Omnię II (bialutką :razz: ) i niby na Windowsie, ale mnie się podoba :)

Nic nie modyfikowałam jak Snaco a trzyma mi ok. 5 dni :D


iPhone 4 bardzo fajnie wygląda, ale czy ja wiem... ? :???:
_________________

 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 13-05-2011, 08:23   

Pusia napisał/a:
Nic nie modyfikowałam jak Snaco a trzyma mi ok. 5 dni

tylko że ja mówiąć 5-6 dni miałem na myśli stan baterii na poziomie ok 20-30%. wtedy ładuje telefon. Nie dopuszczam do sytuacji w których trzeba latać z ładowarką i szukać gniazdka do ładowania. (Jeszcze lepiej gdy ktoś lata i szuka ładowarki - czesty widok u mnie w firmie). Nie ma potrzeby ale czuje ze gdybym przeprowadzil test to tel. trzymałby tydzien do całkowitego wyładowania.
Pusia napisał/a:
i niby na Windowsie

:572: niby masz racje :)
Tast napisał/a:
ale to nawet nie dorównywało podstawowym możliwościom androida..

To tak jak windows. naprawde mozna totalnie odmienic swój telefon.
Tylko ze nie kazdy tego potrzbuje... niektorym wystarczy dobry system taki jaki jest bez grzebania w srodku.... tak samo jak ludzie ktorzy uzywaja samochodu....do przemieszczania sie.... a nie jako obiekt kultu i tuningu jak niektorzy z nas :-) (nie mówie że to źle) Więc rozumiem racjonalną decyzję o zakupie Ajfona.
Tast napisał/a:
Ja miałem ip 3 przez 2 lata,

więc gdyby nie awaraia korzystałbys dalej.... gdyby był totalnym szmelcem to zmieniłbys telefon pewnie duzo szybciej.
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 15-05-2011, 19:47   

a uzywa ktos x-perii x10 ? ? jak tak?, to jak z bateria ? ?
 
 
Tast 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 1029
Skąd: Pruszcz Gd. / Londyn
Wysłany: 15-05-2011, 20:07   

Snaco napisał/a:
więc gdyby nie awaraia korzystałbys dalej.... gdyby był totalnym szmelcem to zmieniłbys telefon pewnie duzo szybciej.


Dokładnie tak.
Powoli zaczynało mnie tylko wkurzać, że odstawał trochę od innych 'topowych' modeli telefonów jakością wyświetlacza i marnym aparatem.
 
 
 
maalenka 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 491
Skąd: lbn
Wysłany: 16-05-2011, 15:20   

Pusia niedawno pozbyłam się Omnii II bo dla mnie to była porażka...zacinała się,gubiła zasięg...sama dzwoniła bądź też na odwrót nie było połączenia....
_________________
"Zaopiekuj się mną...-wydyszała chora Pumi, kiedy zobaczyłyśmy się po raz pierwszy...

Pumkowe(i nie tylko) http://www.fotosik.pl/moje_zdjecia-1.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo