Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Euro 2008
Autor Wiadomość
Yamaha 
Back on the road :-)

Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 240
Skąd: Łódź
Wysłany: 14-06-2008, 12:06   

Na czym polega ta wspaniała robota? Osobiście jestem za daniem mu szansy na następne dwa lata, ale na razie to żadnych wspaniałych wyników nie ma. Do finałów mistrzostw potrafili nas wprowadzić i inni trenerzy...

A mecz z Austrią to wręcz jakaś powtórka pamiętnego meczu Polska - San Marino, gdy wygraliśmy z najsłabszą drużyną Europy 1:0 po nieprawidłowo zdobytej bramce...
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 15-06-2008, 23:15   

Portugal kiepsko, ale nie wiem w jakim składzie grali.

Petr Čech dał ciała. Szajse, strasznie nieudany ma sezon. Najpierw z Czelsi porażka za porażką (to mnie akurat cieszy) a teraz porażka w Euro.

W uznaniu gry Turcji jutro wybiorę się na kebab :D .
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 16-06-2008, 00:35   

jutro nasi o ile sie nie mylę.. :D słyszałam że Chorwaci balują ostro a w meczu mają mieć zdjętych chyba 5 najlepszych zawodników :) Mam nadzieje ze nam dadzą fory i bedzie 9:3 :P
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-06-2008, 02:51   

A ja przewrotnie kibicowałam Szwajcarii :P Dla Portugalii i tak wynik nie miał znaczenia... No i Szwajcaria zdecydowanie lepiej zagrała, chłopakom należał się taki wynik... :mrgreen:
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 16-06-2008, 15:01   

Wygrana Polakom nic nie da jak Niemcy rozniosą Austrię :P
Niemcy w pewnym sensie grają o wszystko więc nie dają ciała, a w Polskiej ekipie chyba wiele zacnych piłkarzy ma kontuzje...
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 16-06-2008, 17:34   

co Ty tak za tymi niemcami.... coś Ci sie pomyliło czy co ?
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 16-06-2008, 20:39   

bartolomeo napisał/a:
a w Polskiej ekipie chyba wiele zacnych piłkarzy ma kontuzje...


Mamy zacnych piłkarzy? Hmmm... Nie kojarzę :lol: :572: :roll:

IMO nasi nie mają szans na wyjście z grupy. Nie trawię Niemców w piłkę, ale tak jak napisał Bartolomeo, niemiaszki grają o wszystko i nie dadzą ciała raczej.
 
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 16-06-2008, 22:46   

POLSKAAA!!! BIAŁO-CZERWOOONI! :573:

Przegrana z Chorwacją B, dla której wynik nie miał znaczenia... Ale to nie nasza wina - sędzia złośliwy uznał bramkę dla przeciwników, pogoda była taka sobie a kibice byli tak hałaśliwi, że nasi nie mogli się skupić :lol:

Niemcy nie pokazując niczego wygrali. Na razie grali z jedną poważną drużyną, Chorwacją i przegrali. Mam nadzieję, że Portugalia ich rozjedzie :cool:

Cieniasy do domu! Czas na prawdziwy futbol! :cool:
 
 
 
Murka i Murek 
pozytywnie zakręceni


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Electric Green
Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 523
Skąd: Ruda Śląska / Kraków
Wysłany: 16-06-2008, 22:50   

Na podsumowanie, słowa zaczerpnięte z Internetu (udana parafraza cytatu z ks. Twardowskiego):

"Spieszmy się oglądać naszą kadrę..., tak szybko odchodzi"

:516: :653: :699:

Murka
Ostatnio zmieniony przez Murka i Murek 16-06-2008, 23:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 16-06-2008, 23:03   

Nic się nie stało! Polacy, nic się nie stało!

Nic się nie stało! Polacy, nic się nie stało!

Nic się nie stało! Polacy, nic się nie stało!

Pozwalam sobie na radosną i kolorową twórczość, bo mój brat wyręcza mnie w pisaniu na temat :D .
 
 
Waluś 
Alfa...?! Yesss.... :-)


Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 1438
Skąd: HollyŁódź
Wysłany: 16-06-2008, 23:09   

No to pakują walizy... Przynajmniej daleko nie mają... :P
 
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 16-06-2008, 23:52   

Liczyłam głupio na wygraną jak zawsze... każda akcja pod bramkowa... gadałam " teraz im jebną! " ale niestety dziś prawda jest taka że nawet ja ich nie pochwalę... było do dup*, a najbardziej mnie wkurza że Smolarek nie grał od początku i jak nie mam nic do murzynów itp.. to ten roger cały według mnie nie jest nikim specjalnym prócz pieprzonego lansera co szarżuje i traci piłe... wrrrr strasznie smutno... zawiodłam sie. BORUC DZIęKUJEMY... może za 4 lata tylko czy wtedy Boruc bedzie.. ?
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Bartek i Madzia 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 606
Skąd: Kraśnik/Warszawa
Wysłany: 17-06-2008, 09:20   

Agunia napisał/a:
było do dup*, a najbardziej mnie wkurza że Smolarek nie grał od początku i jak nie mam nic do murzynów itp.. to ten roger cały według mnie nie jest nikim specjalnym prócz pieprzonego lansera co szarżuje i traci piłe...

że pozwolę sobie powiedzieć swoje zdanie, że jaki Smolarek??? zdaje się że nic nie pokazał grał z Austrią mecz i nie było go jakoś widać za mocno w reklame chłopak poszedł
a wczoraj przypominam że Chorwacja grała 2 składem :mrgreen: a my potrafiliśmy: oddać 3 strzały celne, 11 niecelnych i nie wykorzystać żadnego z 5 rzutów rożnych :lol:
a Roger (jak to nasz prezio mówi Pererio) zdaje się że to akurat jedyny zawodnik który potrafi grać - proponuje popatrzeć na mecz z Austrią i Niemcami jakie kiwki potrafił robić z 2-3 obrońcami
reszta szmaciarze jakich mało po prostu żenada, trampkarze w X lidze grają lepiej i taka jest prawda, nie sędzia nie wiatr nie trener tylko zawodnicy są do dup* najlepszy obraz tego szmaciarstwa meczyk Austria - Polska

Agunia napisał/a:
BORUC DZIęKUJEMY... może za 4 lata ?

nawet za 2....
"A marchewkę kupiłeś? pytam się: kupiłeś marchewkę...?" :lol:
a Boruc zaj***y koleś i zaje*** szczęście przy interwencjach, ale sam z Rogerem meczu nie wygra
_________________
Pozdrawiam

Bartek
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 17-06-2008, 10:26   

Moim zdaniem tylko Boruc zasługuje na powrót do kraju, reszta szmaciarzy powinna kosić murawę na zagranicznych stadionach. Nie pokazali kompletnie nic, na obronie stali jak słupy patrząc się jak chorwaccy napastnicy z drugiego składu ich objeżdżają. A na ataku? tak że nic, w meczu o wszystko praktycznie ani razu nie zagrozili poważnie bramce rywali a powinni cisnąć od początku bo dostali szansę od chorwackiego trenera że mogli grać z drugim składem. WSTYD WSTYD i jeszcze raz wstyd, ale krytykować Angielskiego sędziego który uznał bramkę ze spalonego i podyktował faul za to że pajac ciągnie za koszulkę przeciwnika na polu karnym w ostatniej minucie meczu to wszyscy potrafią razem z Polskim rządem. Tak samo jak Jakiś tam poseł z LPR po meczu z Niemcami powiedział publicznie aby odebrać Polskie obywatelstwo Podolskiemu i Klose?? Polacy mało że nie umieją grać to czasem nie potrafią się zachować na arenie między narodowej. A na koniec cytat premiera że zabiłby Angielskiego Sędziego?? bez komentarza.

Polska drużyna po raz kolejny pokazała że nie można im zaufać i tak pewnie będzie przez dłuższy czas, dopóki nie zmieni się cała Polska piłka nożna. Razem z Listkiewiczem na czele :P

Passenger napisał/a:
Cieniasy do domu! Czas na prawdziwy futbol!

Dokładnie, do domu !!!!! bo teraz zaczyna się prawdziwy futbol.
Moim faworytem jak zawsze są dalej Niemcy, a po cichu Holandia bo idą jak burza :)
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Bartek i Madzia 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 606
Skąd: Kraśnik/Warszawa
Wysłany: 17-06-2008, 11:15   

bartolomeo napisał/a:
Moim faworytem jak zawsze są dalej Niemcy, a po cichu Holandia bo idą jak burza :)


a moim Chorwacja jako czarny koń i po cichu Holandia :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam

Bartek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo