Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
POMOCY :-) POSZUKIWANIA PUMY CZAS ZACZĄĆ
Autor Wiadomość
erashead
[Usunięty]

Wysłany: 10-06-2008, 23:42   POMOCY :-) POSZUKIWANIA PUMY CZAS ZACZĄĆ

Cześć
Jestem tu nowy,zdążyłem już przeczytać wiele informacji na tej stronie i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że chcę kupić Pumę.Jest pewien problem,który mam nadzieję pomożecie mi rozwiązać-mianowicie znalezienie odpowiedniego egzemplarza.
Jestem zaiteresowany kupnem Pumy w stanie nie wymagającym natychmiastowych inwestycji z ładnym lakierem ,bez przeróbek stylistycznych-tzw.tuningu:-) z silniekiem 1.7 i NIE czerwoną:-) niestety mam tylko 15 tys. więc samochód musi być odpowiednio tańszy.Może znacie jakiś samochód godny polecenia,ze sprawdzonego źródła albo jakkolwiek możecie mi pomóc,za wszelekie informację będę BARDZO wdzięczny. Podam kilka linków do stron z autami, które mnie inetersują.Bardzo proszę o Wasze opinie na ich temat.Jestem z Krakowa i obejrzałem dopiero kilka Pum w mojej okolicy,niestety żadna nie jest OK.Może gdzieś dalej są.Podpowiedzcie mi czy w ogóle warto wybierać się na wycieczkę żeby zobaczyć te samochody.Jeszcze raz z góry dziękuję za pomoc :lol:

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C4845179

handlarz mówi że ma 150 tys przebiegu, "raczej" bezwypadkowa i w zasadzie tyle :-)


http://moto.allegro.pl/it...d_puma_1_7.html


http://moto.allegro.pl/it...y_rozrzad_.html

ta mnie najbardziej zaiteresowała,proszę doradźcie czy warto jechać pół Polski żeby ją zobaczyć

http://moto.allegro.pl/it...wypadkowy_.html

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C5453312

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C5465043

trochę sie tego nazbierało,bardzo proszę o Wasze opinie na ich temat,mam nadzieje że ktoś mi pomoże i będę mógł dołączyć do grona użytkowników i Fanów tego autka:-)

[ Dodano: 11-06-2008, 13:28 ]
widziałem dziś czerwoną z ogłoszenia,może ktoś zna ten samochód? z tego co pamiętam ktoś go już oglądał.Na moje "oko" wygląda nieźle.Oczywiście przebieg jest o 100 tys większy ale nie wiedzieć czemu sprzedawca o tym nie informuje.Proszę o Wasze opinie

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C5140090
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 11-06-2008, 14:26   

Pierwsza puma ma nie fabryczne radio. Przedni zderzak sprawia wrazenie jak by mial iny odcien od blotnika po stronie pasazera. Warto podjechac i obaczyc ja z bliska.


Druga puma ma nie fabryczna galke zmiany biegow. Ogolnie na podstawie zdjec nic nie mozna na jej temat powiedziec.

Puma nr.3 zderzak z przodu ma inny odcien niz maska i blotnik na dzwiach tez jak by inny odcien. Pozatym wyglada OK nalezal by ja zobaczyc na zywo.

Puma nr.4 juz sporo czasu jest na przedaz i ktos juz ja ogladal wiec pewnie cos jest z nia.

Puma nr.5 zderzak z przou byl robiony inny odcien plus nie rowne szczeliny

Pma nr.6 Do obejrzenia na zywo tak nic nie widac zeby ja przekreslic.

Puma nr.7 robiony przod zderzak zwisa szczelina miedzy blotnikiem a zdesiem nie jest taka sama na calej powierzchni styku. Ogolnie jesli nie ma ksiazek serwisowych to bym do kazdego z przebiegow dolorzyk po okolo 100 tys
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
laurenth1981
[Usunięty]

Wysłany: 11-06-2008, 14:42   

W książki serwisowe nie radzę wierzyć, bo i te można "podrobić" :mrgreen: . Wiem zresztą, bo mam znajomych handlarzy i co oni wyprawiają! Najlepiej mieć jakiegoś znajomego kto sprowadzi ci auto i tyle. Nie ma sensu kupowanie auta od handlarzy na alledrogo :mrgreen:
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 11-06-2008, 15:20   

laurenth1981 napisał/a:
W książki serwisowe nie radzę wierzyć, bo i te można "podrobić" :mrgreen: . Wiem zresztą, bo mam znajomych handlarzy i co oni wyprawiają! Najlepiej mieć jakiegoś znajomego kto sprowadzi ci auto i tyle. Nie ma sensu kupowanie auta od handlarzy na alledrogo :mrgreen:
Jesli jest ksiazka to zaden problem sprawdzic czy auto bylo serwisowane masz przeciez wtedy adres serisu taki to problem zadzwonic i sie dowiedziec?
 
 
 
laurenth1981
[Usunięty]

Wysłany: 11-06-2008, 20:39   

A ilu ludzi to sprawdza?? Pytaja sie tylko czy jest i wierza na słowo... Nieliczni tylko pytają.
Zazwyczaj to sa serwisy niemiecki i powiedz mi kto taki zadzwoni do niemiec aby sie popytac o serwisowaniu auta??
 
 
erashead
[Usunięty]

Wysłany: 11-06-2008, 23:40   

Dzięki za podpowiedzi,może w takim razie ktoś z Was ma do sprzedania auto lub zna kogoś kto mógłby pomóc.Zaznaczam że jestem z Krakowa i mam ograniczony budżet:-)
 
 
robertpuma1910 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1088
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: 12-06-2008, 00:01   

laurenth1981 napisał/a:
powiedz mi kto taki zadzwoni do niemiec aby sie popytac o serwisowaniu auta??

Ja zeskanowałem faktury,które mam z niemieckiego ASO i wysłałem z zapytaniem czy są one prawdziwe i niestety nie odpowiedzieli :evil: Może angielskiego nie znali :lol:
_________________
Srebrna strzała ----> Puma Stycznia 2008 i Października 2008
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 12-06-2008, 07:24   

laurenth1981 napisał/a:
A ilu ludzi to sprawdza?? Pytaja sie tylko czy jest i wierza na słowo... Nieliczni tylko pytają.
Zazwyczaj to sa serwisy niemiecki i powiedz mi kto taki zadzwoni do niemiec aby sie popytac o serwisowaniu auta??
Widzisz kolego ja dorwalem ostatnio poprzeniego wlasciciela mojej pumy i wiem jak doszlo do tego ze byla potrzaskana. Jak sie chce takie auto jak puma to nalezy zadac sobie duzo trudu i podzwonic bo mozna sie niezle nadziac
 
 
 
laurenth1981
[Usunięty]

Wysłany: 12-06-2008, 08:49   

Ja akurat miałem "szczęście" bo swoją pumę pojechałem z kumplami kupić do niemiec, także wiem co mam (oczywiście została prześwietlona na wylot przed zakupem:) )
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 12-06-2008, 13:10   

A myslisz ze niemyc nie robia przekretow ze polacy mieszkajacy tam ich nie nauczyli. Moja tez byla przywieziona przezemnie a co nieco w niej znalazem
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
laurenth1981
[Usunięty]

Wysłany: 12-06-2008, 13:20   

Żaden element nie byl w niej wymieniany (sprawdzone maszynka do mierzenia grubosci lakieru). Ostatni przeglad w listopadzie 2006 (mam wydruki) i potwierdzenie przebiegu oraz co bylo robione i na jakim etapie jest zużyte. Zreszta my mamy w tym miescie znajomych polskich handlarzy i nam nie wciskają tandety :mrgreen:
 
 
328 
*MALUTKA*


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączyła: 03 Cze 2008
Posty: 69
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-06-2008, 13:46   

Ja odradzam tę: http://otomoto.pl/ford-pu...a-C5071719.html
Pojechałam z Krakowa do Bielska i byłam niemiłosiernie rozczarowana. Walona jak mało kto, na każde nasze pytanie odpowiedź właściciela była: "NIE WIEM". Po odpaleniu jej silnik pracował jak w dieslu na co pan powiedział: "JAK SIĘ ZAGRZEJE TO RÓWNO CHODZI". I to by było na tyle.
Co do tej?!:) Dziwi mnie to, że jak ja ją oglądałam to cena było z tego co pamiętam to 9900:) Myślicie, że ceny aut rosną z czasem?!:) :mrgreen:
Drugą oglądałam w Tarnowie, cała piękna na zdjeciach. Na miejscu obraz nędzy i rozpaczy, cała malowana, wszędzie odpryskiwał lakier i kierownica zdarta tak jak przy 400000:) a miała 120000 :)
nie polecam dalekich wędrówek, bo to tylko w*****a :( A ludzie są naprawdę nieraz perfidni byle opchnąć auto;-/
Szukać dzielnie i w miarę niedaleko:) Takie moje zdanie:) Pozdrawiam
 
 
adrianus 


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 678
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-06-2008, 14:23   

erashead napisał/a:
.. zna kogoś kto mógłby pomóc ...


jeśli znajdziesz jakiś ciekawy egzemplarz i nie masz nikogo kto Ci oceni auto chłodnym okiem to ja mogę pomóc ;-) sam się trochę naoglądałem i złomu ci kupić nie pozwole ;-)
_________________

 
 
 
erashead
[Usunięty]

Wysłany: 12-06-2008, 21:05   

podoba mi sie ta:

http://moto.allegro.pl/it...od_kobiety.html

prosze wyrazcie opinie na jej temat,nie wiem czy jechac ja ogladac
 
 
laurenth1981
[Usunięty]

Wysłany: 12-06-2008, 21:43   

Jak na razie to autko wydaje się ok i ta cena nawet powiedziałbym ciut za wysoka jak na ten rocznik, ale to świadczy o tym, że nie jest to jednak szrot i ktoś za "darmo" go nie odda.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo