Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
09-04-2007, 11:28
Portal czy strona + forum

Czy jesteś za portalem czy stroną + forum?
portal
68%
 68%  [ 24 ]
strona + forum
25%
 25%  [ 9 ]
nie mam zdania
5%
 5%  [ 2 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
Marek 

Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-02-2005, 12:18   

Witam wszystkich. A dlaczego w tej ankiecie nie ma opcji "nie mam zdania" ;-)
 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 09-02-2005, 12:26   

Marek napisał/a:
Witam wszystkich. A dlaczego w tej ankiecie nie ma opcji "nie mam zdania" ;-)

Ponieważ w większości na ten temat zdania są już podzielone... ale jeśli tak się upominasz to proszę - dodałam opcję nie mam zdania :)
_________________
https://rod-nekla.pl/
 
 
 
Marek 

Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-02-2005, 12:32   

Wielkie dzięki. Oddałem juz głos i zobaczyłem, ze podobnie myślących jest tylko 4%. Ale nie można się dziwić skoro wcześniej nie wolno było tak myśleć ;)
 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 09-02-2005, 12:35   

Marek napisał/a:
Wielkie dzięki. Oddałem juz głos i zobaczyłem, ze podobnie myślących jest tylko 4%. Ale nie można się dziwić skoro wcześniej nie wolno było tak myśleć ;)

He, he, nie że nie wolno - po prostu jak ktoś tak myślał to nie głosował... :mrgreen:
_________________
https://rod-nekla.pl/
 
 
 
Jachu 
V-ce Prezes


Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-02-2005, 13:18   

foo napisał/a:
ech... a moze Mrs. 'Zamykam Ten Temat' Danae zamknie ten temat i pogadamy live na zlocie? np. takim emergency, w celu ustalenia przyszlosci clubu? piszac tracimy okolo 80% komunikacji, stad nieporozumienia i kiepski nastroj... he?


Foo ja dałem taka propozycje zlotu :) , ale zostałem nieomal "zjedzony" przez "tłum" na czele, którego stał o dziwo Boogie ... ,ze nie bedzie zlotu specjalnie ,bo ktos nie zgadza sie z portalem (a nie bylo w tym czasie nawet mozliwosci oddania głosu w ankiecie , co po kiku zdaniach udało sie wynegocjować )
_________________
- > Jovo wskazał droge <-
 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 09-02-2005, 13:32   

Jachu napisał/a:

Foo ja dałem taka propozycje zlotu :) , ale zostałem nieomal "zjedzony" przez "tłum" na czele, którego stał o dziwo Boogie ... ,ze nie bedzie zlotu specjalnie ,bo ktos nie zgadza sie z portalem (a nie bylo w tym czasie nawet mozliwosci oddania głosu w ankiecie , co po kiku zdaniach udało sie wynegocjować )

Nie było ankiety, bo przez ponad 2 tygodnie (Wysłany: 2005-01-22 przez Gaydka) był post na temat portalu - po raz kolejny odsyłam jak ktoś nie pamięta. Przez 2 tygodnie ludzie się wypowiadali na temat portalu - zgłaszali pomysły i jak widać z tamtego postu nikt się nie sprzeciwił portalowi - dlatego nie było potrzeby robić ankiety. Dopiero jak już zaczęłam robić portal to znalazły się osoby, którym to się nie spodobało i powstała ankieta i jak na razie widać po jej wynikach, że nie była ona potrzebna, bowiem większość jest za portalem... Poczekamy, zobaczymy jak się zakończy.
Co do zlotu to nikt nie był przeciwny - my w sobotę gadaliśmy na zlocie o portalu... Tylko nie mamy zamiaru się spotykać pod koniec marca jak już nie będę mogła z braku czasu tworzyć portal...

Aha a ankiete to my zaproponowaliśmy, więc nie mów, że coś udało Ci się wynegocjować...
_________________
https://rod-nekla.pl/
 
 
 
Jachu 
V-ce Prezes


Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-02-2005, 13:53   

Danae napisał/a:

Aha a ankiete to my zaproponowaliśmy, więc nie mów, że coś udało Ci się wynegocjować...


Wcale nie napisalem ,ze to ja wynegocjowałem ... czytaj z uwaga !:) , chodziło raczej o wspolne efekty negocjacji.
_________________
- > Jovo wskazał droge <-
 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 09-02-2005, 13:58   

Jachu napisał/a:

chodziło raczej o wspolne efekty negocjacji.

O wspólne? Wybacz, ale chyba nie wiem czy jest jeszcze osoba, która wierzy, że z Tobą można coś wynegocjować. Skoro postawiłeś sprawę jasno - jak powstanie portal (w wyniku demokratycznych wyborów za pomocą ankiety) to będzie rozłam to o jakich negocjacjach Ty mówisz...
_________________
https://rod-nekla.pl/
 
 
 
Jachu 
V-ce Prezes


Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-02-2005, 14:06   

[quote="Danae"]
Jachu napisał/a:
Danae napisał/a:

o wspolne efekty negocjacji.

O wspólne? Wybacz, ale chyba nie wiem czy jest jeszcze osoba, która wierzy, że z Tobą można coś wynegocjować. Skoro postawiłeś sprawę jasno - jak powstanie portal (w wyniku demokratycznych wyborów za pomocą ankiety) to będzie rozłam to o jakich negocjacjach Ty mówisz...


co ty gadasz ?? wcale tak nie twierdze, tylko dzieki takiemu postępowaniu (bez mozliwości wspolnego podejmowania decyzji np; podejmowanie takich decyzji jak zmiana strony) dojdzie do tego ,ze bedzie rozłam. aaa szkoda , gadac ...
_________________
- > Jovo wskazał droge <-
 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 09-02-2005, 14:10   

Jachu napisał/a:

co ty gadasz ?? wcale tak nie twierdze, tylko dzieki takiemu postępowaniu (bez mozliwości wspolnego podejmowania decyzji np; podejmowanie takich decyzji jak zmiana strony) dojdzie do tego ,ze bedzie rozłam. aaa szkoda , gadac ...

Co ja gadam?? Jest wspólne podejmowanie decyzji - sęk w tym, że Ty nie umiesz się z tym pogodzić...
_________________
https://rod-nekla.pl/
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-02-2005, 14:23   

Jachu wyraznie powiedziales o tym, ze jesli wygra portal to bedzie rozlam, bo ty sie nie zgodzisz na zamiene strony i forum na portal. A jesli chodzi o zlot to nie przekrecaj faktow. Chciales sie spotkac z Gaydkiem i ustalac to co teraz ustalamy wspolnie. Sprzeciwilem sie, zreszta nie tylko ja, ale i sam Gaydek, poniewaz nie moga dwie osoby decydowac o tak waznej sprawie. Dzieki ankiecie glos ma kazdy. A wracajac do dodatkowego zlotu - wiadomo jak jest ze spotkaniami z ludzmi z poznania... po prostu wszystkie zloty olewaja juz od jakiegos czasu, zreszta nawet nie chce sie niektorym obserwowac co sie dzieje w klubie.

Jachu: "co ty gadasz ?? wcale tak nie twierdze, tylko dzieki takiemu postępowaniu (bez mozliwości wspolnego podejmowania decyzji np; podejmowanie takich decyzji jak zmiana strony) dojdzie do tego ,ze bedzie rozłam. aaa szkoda , gadac ..."

Wlasnie chyba ankieta daje mozliwosc wspolnego podjecia decyzji. Jednak jesli wynik bedzie nie po twojej mysli po prostu rozwalisz klub.
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 09-02-2005, 14:35   

Ojej, ojej... czytam i oczom nie wierzę... :( Żyjemy w demokracji, czyli wygrywa większość... tak ja rozumiem demokrację.
Jachu, w temacie o przyszłości strony napisałeś, że nie będziesz miał czasu (przez nieokreślony czas) prowadzić strony, miejsce na serwerze się kończy... dlaczego KFP nie ma pójść do przodu? Portal daje masę możliwości... zresztą po co ja to piszę... Ty o tym wiesz, ale chyba nie rozumiesz...
Spotkanie w celu ustalenia "portal vs. strona" jest trochę nie fair, bo zdecydują 2 osoby... zobaczmy co chce większość. Wiem Jachu, że Gaydek, Ty, Mad, Magda zakładaliście klub... ale klub to klubowicze!!! Jak nie będziemy się liczyć z większością to będziemy mieli 4 założycieli, a reszta poucieka...
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
shawn
[Usunięty]

Wysłany: 09-02-2005, 14:37   

A tam, calibry też się podzieliły i istnieją obok siebie dwa kluby -> TEAM i GROUP.

Jaka demokracja?? ANARCHIA nas czeka :wink:
 
 
Sebartus 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 08 Paź 2004
Posty: 31
Skąd: Wadowice
Wysłany: 09-02-2005, 17:38   

Ludzie w jedności siła :mrgreen: nie możemy sie rozpadać z takiego głupiego powodu , przecież to nie przeczkole.
Pozatym pomysł z ankietą jest jak najbardziej demokratyczny i nieważne co powstanie czy portal czy strona + forum, ludzie tworzący ten klub dalej pozostaną i TO SIE LICZY :!: .
_________________

 
 
 
wąski 
& Wąska


Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 16 Lis 2004
Posty: 286
Skąd: Luboń
  Wysłany: 09-02-2005, 19:28   

Jestem za portalem. Ale niech zdecyduje większość.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo