Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
09-04-2007, 11:28
Domena klubpumy.pl

Czy chcesz odpłatnego wykupu domeny klubpumy.pl?
tak
71%
 71%  [ 15 ]
nie
23%
 23%  [ 5 ]
nie wiem
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 24-02-2005, 18:17   

ksolk napisał/a:
wisi mi 10 zł ale specjalnie dalem na NIE bo mnie juz krew zalewa z tym tematem.Najpierw było keo,teraz siz(co oczywiście rozumiem),teraz kłótnie znów z przekierowaniem,adresem itp.Ile ludzi tyle poglądów.A aktualnie jak zobaczyłem klubpumy.pl to mało co z butów nie wyskoczyłem.Nigdy tu sie nie dojdzie do porozumienia,za 3 miesiące okaże się żę trzeba będzie uciekać np. z siz(odpukać)i znów kabaret i kłótnie o naklejki itp.Skoro było pierwsze keo to nie można wprowadzać nikogo w błąd(do tego wku... tych co mają naklejki)Było zrobić niewidoczne przekierowanie i byłby spokój,ale z tym oczywiście też musiały być problemy!!!


... że powtorze jeszcze raz. Ucieczka z keo jest spowodowana brakiem przekierownia. Gdyby nie to adres nie zmianiłby się na siz.

Tak jak mówi Danae klubpumy.pl byłby niezależny od serwera.

PS. Passenger - pomysł rewelacyjny, ci co będą chcieli zaoszczędza na zmianie naklejek ;)
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
ksolk 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 357
Skąd: Olkusz
Wysłany: 24-02-2005, 18:20   

i nikt mnie nie zrozumiał!!
Pass nie chodziło o server tylko o całe to zamieszanie itp.
Boogie co do keo i siz w nawiasie napisałem (CO OCZYWIŚCIE ROZUMIEM- patrz post powyżej)
_________________
Aktualnie: Audi TT Roadster Quattro 225KM
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 24-02-2005, 18:23   

ksolk napisał/a:
i nikt mnie nie zrozumiał!!
Pass nie chodziło o server tylko o całe to zamieszanie itp.
Boogie co do keo i siz w nawiasie napisałem (CO OCZYWIŚCIE ROZUMIEM- patrz post powyżej)


Aha, no to się nie zrozumieliśmy, a raczej ja Ciebie ;)
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
czarny 
my precious


Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 14 Gru 2004
Posty: 137
Skąd: Warszawa - Piaseczno
Wysłany: 24-02-2005, 18:24   

ja Cie rozumiem tylko nie wiem po co cały ten stres :)
rzeczywiście troche się to wszystko zagmatwało ale myślę że DAMY RADE :mrgreen:
jedyne co mnie okropnie irytuje to ten dzwiek pumy za kazdym razem :570:
_________________
powered by 215/40/17 Potenza
 
 
 
Nicco 
ema puma


Dołączył: 19 Wrz 2004
Posty: 146
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-02-2005, 19:17   

jak kiedyś powiedział Chenoir ... 'bo jak chcesz coś tu zrobić dobrze to zrób sam' - i coś w tym było ...

błąd był już w założeniach od samego początku i jest okazja go naprawić.
Widze, że trzeba postawić ludzi przed faktem dokonanym i kto poczuje się fair to zrekompensuje założone za niego pieniądze.

faktycznie nie ma sie co pierd... z tym pół roku ...

a co do keo, siz i innych to niestety tak wygląda sprawa z takimi poddomenami - dzis są jutro ich nie ma ... domene można przekierować od tak gdziekolwiek leży strona .

PS: Co do naklejek to sie usunie z nich "keo" i bedzie GIT :mrgreen:
 
 
 
Jaruszka 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 171
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-02-2005, 00:07   

Jestem dziesiąty w ankiecie na tak! Więc składka spada już najprawdopodobniej do 10 zł :564:
Moje zdanie jest takie, że jeżeli mamy zmieniać adres z keo.pl to tylko na klubpumy.pl
Przewaga posiadania własnej domeny nad korzystaniem z poddomen jest bezdyskusyjna.
A jeśli chodzi o to co robić gdy jedni zapłacą, a inni nie to proponuję stworzyć przywileje dla tych którzy zapłacą, np. przynależność do grupy REAL PUMA DRIVERS, która miałaby:
1.) szerszy dostęp do forum niż przeciętny użytkownik, a nawet niż grupa PUMA DRIVERS,
2.) prawo do publikowania tekstów w portalu
Oprócz tego można zastanowić się nad innymi bonusami, które zachęcą ludzi do zainwestowania dyszki w klub. :569:
_________________

 
 
Madzia 


Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2001
Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 110
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-02-2005, 13:41   

To jak z domeną???, widać że większość za :) Bo trzeba wiedzieć co podawać ludziom, a nie co chwila zmieniać adres strony, bo już zaczynamy sie gubić.
Rozmawiałam z Nicco on szybciutko domenę klubpumy.pl załatwić może więc zdecydujmy się ostatecznie.

Pewnie większość nie pamięta, ale Gaydek na pewno tak. Prowadziliśmy kiedyś dyskusję czy to właśnie ma być klubpumy.pl czy może coś bardziej anglojęzycznego
typu pumaclub.pl lub pumateam.pl i masa innych. Wcześniej padła decyzja, bo było nas mało i brak kasy spowodował, to że korzystaliśmy z domen darmowych, ale teraz skoro mamy się składać to warto się zastanowić, aby za rok nie zmieniać znowu
 
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 26-02-2005, 14:06   

Ja jestem za domeną klubpumy.pl lub pumaklub.pl - po polsku, z drugiej strony wszystkie inne kluby Pumy mają adresy po angielsku... zobaczymy co powie większość... czyżby kolejna ankieta się szykowała? :wink:
Czy to już koniec ankiety? Mamy 12 chętnych do zrzutki, nieźle :D Rozumiem, że skoro Nicco załatwia domenę, to do niego będziemy wpłacać?
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
Madzia 


Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2001
Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 110
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-02-2005, 14:32   

Tak, Pass, właśnie większość klubów ma domenę anglojęzyczną. Mnie też wersja polska bardziej się podoba, ale chyba szykuje się znowu ankieta:)
 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28-02-2005, 13:12   

Na dzień dzisiejszy na domenę zgodzili zrzucić się:
1. foo
2. Madzia
3. Dawid
4. Adam
5. Boogie
6. tOmO
7. Nicco
8. Danae
9. Passenger
10. Opoya
11. czarny
12. Aguska
13. Jaruszka
14. Robo
15. Gaydek
16. Pusia
17. Monika
18. Lukas
19. Ksolk
20. Jachu2

Liczę tu zarówno głosy w ankiecie, jak i na forum i czacie :mrgreen: oraz głos Dawida z Bydgoszczy przekazany nam wczoraj na mini-zlociku 2 pumek :)

Czyli w chwili obecnej jeśli koszt zakupu domeny wynosi 122 zł to każda z tych osób płaci 6,10 PLN.

Jeśli któraś z w/w osób nie zgadza się na zakup domeny to proszę o kontakt na maila albo PW.

PS. Czekam z zamknięciem ankiety aż będziemy wiedzieli szczegóły techniczne związane z domeną, a może ktoś się jeszcze zgłosi...
_________________
https://rod-nekla.pl/
 
 
 
Madzia 


Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2001
Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 110
Skąd: Wrocław
Wysłany: 28-02-2005, 18:58   

Będzie przekierowanie z keo na forum, więc spokojnie można podawać keo jak ktoś się gubi jeszcze w tych domenach.
 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 01-03-2005, 14:20   

Koniec ankiety :D Zgłosili się:
1. foo
2. Madzia
3. Dawid
4. Adam
5. Boogie
6. tOmO
7. Nicco
8. Danae
9. Passenger
10. Opoya
11. czarny
12. Aguska
13. Jaruszka
14. Robo
15. Gaydek
16. Pusia
17. Monika
18. Lukas
19. Ksolk
20. Jachu2
21. Sain

Domenę mamy po 122PLN czyli każdy płaci 5,90 PLN (zaokrągliłam do góry - 9groszy nikomu nie zrobi a Nicco będzie miał na przelew bankowy)

Kasę proszę wpłacać na konto:
Mikołaj Benesz
05 1140 2004 0000 3902 3021 1678

z dopiskiem domena 'nick' np. domena Danae

A temat zamykam bo jest też i tu
_________________
https://rod-nekla.pl/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo