Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wasze cyfrówki
Autor Wiadomość
Kubaa 


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 281
Skąd: WH
Wysłany: 09-03-2009, 22:46   

http://www.allegro.pl/ite...x_ed_f_vat.html :?:
 
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 16-03-2009, 23:24   

Ja używam Fuji S9500, fajna maszynka bo super możliwości manuala :) Pozatym moja pasja to dźwięk a nie fotografia :P
_________________
Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)
Pumy już nie ma :(
 
 
 
Bacha 
& Łasia


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączyła: 01 Mar 2005
Posty: 587
Skąd: Nisko
Wysłany: 12-12-2009, 11:21   

podpinam się pod temat :) jaką lustrzankę polecicie osobie,która jest totalnym amatorem w tym temacie,więc chyba powinna być dość prosta w obsłudze :oops: ale nie chce też żeby to było jakiś badziewie z praktycznie zerowymi możliwościami...powiedzmy,że dla amatora,który chce się stać kimś więcej i lubi sobie sam pogrzebać w funkcjach i dojść do perfekcji ;P moje możliwości finansowe to max 2900 zł,teraz strasznie dużo mówi się o Sony Alpha co o tym myślicie i jeśli tak to który model(w tym przypadku nie sugerować się kasą,bo mam możliwość zakupu za znacząco niższą cenę)
_________________
http://klubpumy.pl/viewtopic.php?t=444
http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Pum/39500
pytasz jaki mam silnik wystarczający by złoić Ci dup* :-P ...
 
 
 
Zahariash
[Usunięty]

Wysłany: 05-12-2013, 22:22   

Trochę odkopię :grin:
Właśnie sobie zrobiłem prezent :grin: , lustrzanka Nikon D5100. Jeszcze dziś rano miałem kupować Canona 600D, jednak okazało się, że Nikon ma lepszą metryce (z modelu D7000). Nie bez znaczenia jest też obiektyw Nikkor 18-105 VR , który był oferowany z Nikonem. Obiektywy oferowane z Canonem w cenie do 2.500,- wypadają troszkę gorzej.
Dokładnie taki zestaw kupiłem (rozpakowywać będę jutro, bo dziś już padam :???: )



Uploaded with ImageShack.us

Jak coś, to mój obecny sprzęcik Canon S3 IS jest na sprzedaż (w wolnej chwili wstawię ogłoszenie na Forum )
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 06-12-2013, 16:13   

Gratulacje! To teraz zbieraj na obiektywy bo kitowy w pewnym momencie przestanie wystarczać, lampy błyskowe i inne cuda, szczególnie jak będziesz chciał robić zdjęcia we wnętrzach ;) Ja kupiłem Canona 7D, obiektywy zmienione na jaśniejsze, teraz myślę o lampie, później o stałoogniskowych obiektywach... Body to tylko początek wydatków niestety... :mrgreen:

PS. Daj mój adres temu Mikołajowi!
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
jahty 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2001
Kolor Pumy: Thistle
Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: Szczecin
Wysłany: 06-12-2013, 16:52   

To możesz Zahariash też kręcić fajne filmy tym sprzętem :mrgreen:
Także jak będzie następny zlocik to by było więcej materiału :razz:
Póki co mam GoPro Hero 3 Black z ekranikiem i paroma uchwytami

Ja sobie chce kupić właśnie Canona 7D w przyszłym roku no ale się zobaczy :mrgreen:
_________________

 
 
 
Zahariash
[Usunięty]

Wysłany: 06-12-2013, 20:25   

Coś się nie wgrało, tak to wygląda mniej więcej :wink:




Uploaded with ImageShack.us

E... no Panowie, Wy to widzę zawodowcy już jesteście, ja dopiero zaczynam przygodę z "lustrami". Póki co "Nikoś" mnie trochę przeraża :wink:
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 06-12-2013, 22:31   

Powiem tak, lustrzanki nie kupuje się do trzaskania na auto, a robienie zdjęć jest niestety trudniejsze niż w małpkach i często pierwsze efekty nie zachwycają, także trzeba czytać i ćwiczyć. I uwaga - wciąga :)

jahty, jeśli myślisz o filmowaniu to lepiej 70D chyba się sprawdzi, jeśli o zdjęciach to 7D polecam chociaż też zależy co chcesz robić. Jeśli chodzi o wygląd i wykonanie - z 7D pełen profi, magnezowa obudowa i szczelność, puszka wręcz pancerna. A i tak się skończy na pełnej klatce ;)
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 07-12-2013, 09:08   

Zawsze m i sie podobały lustrzanki, ale kompletnie sie nie znam na tym, zbyt skomplikowane dla mnie to jest :)
Zahariash, gratki :)
Boogie napisał/a:
Gratulacje! To teraz zbieraj na obiektywy bo kitowy w pewnym momencie przestanie wystarczać, lampy błyskowe i inne cuda (...) Body to tylko początek wydatków niestety...

Wole inwestowac w auto ;)
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 07-12-2013, 23:40   

Mozna i w jedno i drugie tylko fundusze szybciej topnieją ;) A inwestycja w aparat to też inwestycja w auto bo można bardziej kombinować ze zdjęciami samochodu :mrgreen:
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
jahty 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2001
Kolor Pumy: Thistle
Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-12-2013, 22:45   

:564:
Jak będę miał kupować to się jeszcze w takim razie poradzę Boogie :razz:
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo