Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
25-12-2006, 22:01
Abeesy i Teceesy...
Autor Wiadomość
Jacek 


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 272
Skąd: Biłgoraj
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 08-03-2005, 12:07   

Powinniśmy sobie pomagać w sytuacjach awaryjnych. Tym bardziej jeśli należymy do tego samego KLUBU
Sorki za błędy ale mam dysortografię( nieświadomie robię błędy gdy szybko piszę) :lol: :lol: :lol: poza tym nikt nie jest doskonały.
:lol:
 
 
 
czołg
[Usunięty]

Wysłany: 08-03-2005, 13:12   

No masz rację Opoya, to wszystko na własne życzenie...No czlowiek uczy się na własnych błędach. A znacie jakiś wart polecenia warsztat w Wawie?
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 08-03-2005, 13:42   

Jacek napisał/a:
Powinniśmy sobie pomagać w sytuacjach awaryjnych. Tym bardziej jeśli należymy do tego samego KLUBU

Był już kiedyś taki pomysł, ale chyba warto go odświeżyć... może po prostu będziemy w opisach naszych Pum (w dziale "Klubowicze") podawać numery telefonów - oczywiście nieobowiązkowo. Ja zaraz to zrobię 8) .
 
 
Jacek 


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 272
Skąd: Biłgoraj
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 08-03-2005, 14:01   

Czołg jak masz jakiegoś znajomego mechanika to czasami z nim pogadaj.
W mojej pumce też było zimno. W ASO powiedzieli, że to zawór, założyli nowy i nic. Dobrze, że troszkę mam pojęcie na temat samochodów. Poprosiłem mechanika aby mi odpowietrzył układ, ale on sie upierał, że tego się nie robi w tym samochodzie. W końcu ustapił i to zrobił i nagle ogrzewnie się znalazło. To wszystko było w ASO. Warto troszkę łyknąć wiedzy zanim udacie się do mechanika lub ASO. Bo jak zobaczą, że nic nie orientujecie się w mechanice, to na pewno z was zedrą.
Nie raz miałem na to przykłady. Zawsze jak coś się zepsuje zaczynajcie od najprostszych i najbardziej prostych zabiegów. Często nie warto rozbierać całego samochodu.

A jeszcze jedno do mnie możecie dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Biłgoraj leży na trasie Lublin - Przemyśl, mam po 100 km do Przemyśla i Rzeszowa i 90 bo Lublina, ale to żadna odległość, góra w godzinkę bym był.
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-03-2005, 14:21   

czołg napisał/a:
A znacie jakiś wart polecenia warsztat w Wawie?

Oczywiście że znam - ale przypominam o tym topicu. Może warto go reaktywować?
Zaraz zamieszczę tam info o firmie gdzie jeżdżę ze swoją Pumką.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo