Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PROŚBA o pomoc w wyborze
Autor Wiadomość
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 29-09-2009, 15:19   

zuu napisał/a:
ale za to pojawiło się nowe ogłoszenie... co Wy na to ?
a np. jakis link ?
 
 
zuu
[Usunięty]

Wysłany: 29-09-2009, 15:36   

sorry, zapomniałam :???:

http://klubpumy.pl/viewtopic.php?t=4937
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-09-2009, 16:16   

zuu napisał/a:
Niestety Kociak od klubowicza już mi przepadł
który ?



http://klubpumy.pl/viewtopic.php?t=4937
tej pumy nie kojarzę, za mało się dziewczyna udzielała, zeby mozna było coś powiedzieć więcej o jej pumie ... :(
 
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 29-09-2009, 16:33   

spoko :wink: jak tylko zobaczylam blachy to tylko jedno mi sie nasunelo czy auto bylo kupowane w Radomiu (z firmy Al-mot sklep motoryzacyjny) jakos mi sie fotki skojarzyly,ale nie wazne
Duzy przebieg? 10 letnie auto? Moze byc realny. Wychodzi ponizej 20 tys rocznie i w to mozna uwierzyc. Ja w zyciu nie łykne tych przebiegów, które podaja na aukcjach a poza tym te ksiazki serwisowe z zagranicy tez nie problem zalatwic itd. Czego nie robi sie aby sprzedac auto
jak dla mnie kwestia raczej do zastanowienia
 
 
olanta1 
zapumiona ;)))

Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Piła
Wysłany: 29-09-2009, 19:42   

Przebieg przynajmniej realny - tak jak napisała Shakira
moja ma ponad 180 tys - ale to samochód 11 letni, poprostu życie :mrgreen: pewnie że zdarzają się perełki ale.....wejdz na pierwszą lepszą stronę np. autoscout24 i poszukaj tam, ...często samochody właśnie 10, 11 letnie mają przebiegi ponad 200 tysięcy, tylko jak już znajdą się a PL to cudownie cofają się o 100 tysiaków :mrgreen:
 
 
justynka5000 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 372
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 29-09-2009, 21:45   

Nie przejmuj się takim przebiegiem chociaż jest prawdziwy:)
_________________
Moja Pumcia http://www.polskajazda.pl...Ford/Puma/59736
 
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 30-09-2009, 09:39   

Pusia napisał/a:
tej pumy nie kojarzę, za mało się dziewczyna udzielała, zeby mozna było coś powiedzieć więcej o jej pumie ...
no wlasnie, ja tez nie,ale przejzałam jej posty i pisała coś o wymianie rozrządu i na to bym zwróciła uwagę. U mnie źle ustawiony rozrząd rozwalił silnik po 40 tys od wymiany :evil:
 
 
zuu
[Usunięty]

Wysłany: 30-09-2009, 12:41   

Pusia przepadł mi ten http://klubpumy.pl/viewtopic.php?t=4918. :sad:

o rozrząd pytałam :wink: dziewczyna napisała mi że był robiony "zaraz po sprowadzeniu auta przy przebiegu 169 000 - 170 000 km. ", czyli troche już pojeździła.

a Pana Zdzisia niestety nie mam :sad: jedyny którego znam jest w tej chwili za granicą i niepredko wróci. Jedyny z którym mogę jechać to mój ojciec ale on tez nie wejdzie pod autko i nie przepuka wszystkiego bo sie na tyle nie zna :sad: w tym mój cały problem...
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 30-09-2009, 13:01   

zuu, nie rozumiałaś mnie chyba do końca. Dziewczyna pisała w swoich postach, że wymieniała go u jakegos mechanika, który nie miał kluczy do wymiany rozrządu w pumie, a rozrząd w pume trza bardzo precyzyjnie ustawiac. Nie chodziło mi o to, żebyś zwróciła uwagę przy jakim przebiegu był wymieniany tylko jak i przez kogo. Dziewczyna wymieniła go jakieś 22,5 tys km temu i ty byś mogła na takim rozrządzie pojeździć powiedzmy jeszcze około 50 tys km. W moim przypadku gdyby mechanik odpowiednio ustawił rozrząd to powinnam była pojeździć jeszcze 30-40 tyś km więcej a tak niestety auto sprzedałam ze zmasakrowanym silnikiem.
zuu, w zależności gdzie będziesz oglądała auto to od razu rozejżyj się po okolicach (sprawdź w necie) czy mają gdzieś w pobliżu stację diagnostyczną, taką gdzie robisz badania techniczne
p.s. tylko proszę nie pomyśl, że cie zniechęcam do obejrzenia tego auta, jedź zobacz,umów się na przejżenie auta i wtedy zdecydujesz
 
 
szibix
[Usunięty]

Wysłany: 30-09-2009, 13:18   

hej Zuu poszukaj w ogloszeniach jakiegos fachowca co pojedzie z Wami ..wybrac pumke ..u mnie sa ogloszenia typu "Pomogę przy zakupie samochodu" -moze trafi sie jakis znajacy sie mechanik.Podzwonic -popytac ...
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 30-09-2009, 14:39   

Mr.Maya sprzedaje. Ma dobrą cene... wiem bo sam licytuję :-)
 
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 30-09-2009, 15:02   

dla siebie jako trzecie w rodzinie? :lol:
i to wlasnie od takiego "fanatyka dopieszczacza swojego auta" mozna kupic. Jest to osoba,ktora czynnie udzielala sie na forum, mozesz przebadac historie auta
 
 
olanta1 
zapumiona ;)))

Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Piła
Wysłany: 30-09-2009, 15:06   

justynka5000 napisał/a:
Nie przejmuj się takim przebiegiem chociaż jest prawdziwy:)


ale ja się absolutnie nie przejmuje :grin:
 
 
zuu
[Usunięty]

Wysłany: 30-09-2009, 15:25   

Shakira napisał/a:
zuu, nie rozumiałaś mnie chyba do końca.
(...)
a być może :mrgreen: ale pytałam jej wcześniej bo po prostu byłam ciekawa więc napisałam co wiem :wink:

Snaco napisał/a:
Mr.Maya sprzedaje. Ma dobrą cene... wiem bo sam licytuję

czy to to 'oczekujące na akceptację' ? :razz:

a jeszcze ktoś mi może powie po jakim m/w przebiegu trzeba zacząć interesowac się silnikiem Kociaka ?
 
 
olanta1 
zapumiona ;)))

Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Piła
Wysłany: 30-09-2009, 15:53   

[ Dodano: 30-09-2009, 15:54 ]
zuu napisał/a:


a jeszcze ktoś mi może powie po jakim m/w przebiegu trzeba zacząć interesowac się silnikiem Kociaka ?

co masz na mysli ??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo