Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PROŚBA o pomoc w wyborze
Autor Wiadomość
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 12-10-2009, 20:45   

Bigikozok, odwaznie postepujesz i zycze ci, zebys za pralnie wiele nie zaplacil. Bez tablic moglo przyjechac na lawecie i nie widze problemu,poniewaz moglo zostac juz wyrejestrowane,ale nie wiem czy we Wloszech jest tak jak w Niemczech czy Szwajcarii.
Proponuje podjechac na stacje diagnostyczna to dostaniesz od razu obraz czy auto dostanie badanie techniczne przed 1-sza rejestracja
 
 
Bigikozok 
Aghrrrrr :)


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 52
Skąd: Katowice
Wysłany: 12-10-2009, 22:16   

No odwaznie a bym rzekl nierozsadnie :) ale dostalem impuls i tyle.A co do badania technicznego to juz bedzie po 1szym przegladzie - pewno zalatwiony na lewo przez sprzdawce :) bo tego wymaga oplata celna czy jakas tam;) ale osobisice jezcze raz go wezme zeby miec swiadomosc co i jak.
Ostatnio zmieniony przez Gaydek 12-10-2009, 22:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
olanta1 
zapumiona ;)))

Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 23
Skąd: Piła
Wysłany: 15-10-2009, 09:31   

Misiek89 napisał/a:
Pumka numer 1 wydaje sie być ok. Chociaż brak fotek silnika. A co do samochodów sprowadzanych z włoch przez komisy to osobiście niemam zaufania, bo 3/4 sa zakatowane, i mimo że ładnie sie prezentują to wiekszość silników zjada olej w hurtowych ilościach. Prawdopodobny przebieg to 110tys :mrgreen: ale x2 :mrgreen: Pumka nr 2 niestety ma mało fotek i ciężko ją ocenić. 3 już niema :mrgreen: A 4 to wg mnie typowy przykład agrotunjuningu :mrgreen: Spojler godny formuły 1, plastikowy znaczek mustanga który wygląda komicznie. A ten wlot na masce to niewiem w jakim celu :mrgreen: Chłodzenie bezpieczników albo akumlatora :mrgreen: I pan wykonujący te profesjonalne modyfikacje pewnie niedoczytał, że puma zasysa powietrze z nadkola a nie z komory silnika więc ten wlot może jedynie szkodzić :mrgreen:

Proszę tu nie straszyć potencjalnych nabywców aut z Włoch :mrgreen: moja właśnie z Italii przyjechała, podwozie jest w idealnym stanie, a silniczek jak narazie nie łyknął nawet grama oleju...więc nie można tak wszystkich wrzucać do jednego wora :wink:
 
 
Bigikozok 
Aghrrrrr :)


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 52
Skąd: Katowice
Wysłany: 17-10-2009, 16:12   

No to opisze Wam moja jakzesz "fantastyczna" przygode.
ostatnio pisalem,ze wkoncu znalazlem swoja Pume:
http://www.soloch.gratka....10978906_A.html
Po lekkich ogledzinach,przejazdzce zaplacilem zalcizke 1tys zl no i pozostalo czekac az gosc zalatwi wszystko zwiazane z oplatami.
Tresc ogloszenia mozna znalezc na www.soloch.pl.

Dzisiaj przyjezdzam po odbior auta a Pan mnie powiadamia,ze przy tluamczneiu wloskich papierow okazalo sie,iz to silnik 1,4 :)
Nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac.Powidzialem mu ze jest niepowazny.Jestem laikiem jak otworzylem maske to po prostu widzialem silnik-fakt ,brak przykrywy na nim.Chop zaczyna mi gadac,ze on nie wiedzial.On,gosc ktory sam go sprowadzil i zajmuje sie tym od dawien dawna-tak pwoiedzial tydzien temu.Dzisiaj natomiast powiedzial,iz przywiezli mu go na lawecie i powiedzieli ze to 1,7:) "Silni ma chyba jakis tuning skoro ma takiego kopa" Zaczal wkrecac,ze przeciez 1,4 to i mniejsze oplaty i wogole....
Pozostalo wziac zaliczke i pozdorwic go srodkowym palcem....
Ehhh po prostu porazka...ale dla mnei naczuka na przyszlosc.Trzeba sprawdzic doslownie wszystko. Osobiscie stracilem tydzien czasu i klebek nerwow...

Na koniec przestrzegam przed komisem,ktory znajduje sie w Goczałkowicach Zdroj woj.slaskie. Komis Soloch www.soloch.pl.

Pozdrawiam i zaczynam szukac dalej..
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 17-10-2009, 17:23   

ta puma jest juz na otomoto do sprzedania i pisze juz 1.4
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 17-10-2009, 18:26   

Bigikozok, dobrze, ze zaliczke Ci wypłacił! Szukaj dalej! Trzymam kciuki!
 
 
Bigikozok 
Aghrrrrr :)


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 52
Skąd: Katowice
Wysłany: 17-10-2009, 18:54   

Lewadzki - rzeczywiscie :) http://otomoto.pl/ford-pu...-C10281487.html

Gosc jest cudotworca bo od rana w aucie urwalo 20tys w przebiegu :) mial przeciez 110tys.... ehhhhh porazka

Hadzi-dzieki

Szukam dalej :)

Pozdrawiam!
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 17-10-2009, 19:05   

hehe a moze sobie jutrozadzwonie do goscia i sie ponabijam jak to tak przebieg znika :P
mam dzis zly humor przez developera i musze sie wyzyc :P
:564:
 
 
Bigikozok 
Aghrrrrr :)


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 52
Skąd: Katowice
Wysłany: 22-10-2009, 21:06   

Okej nie wiedzialem gdzie to umiescic,ale z racji tego ze szukam swego kociaka i natrafilem na zastanawiajaca mnie rzecz to zapodam tutaj :)
Otoz w pewnym modelu zauwazylem naklejona w zaznazonym miejscu na fotce pewna przezroczysta tasiemke.Wystepuje ona symetrycznie rowniez po drugiej stornie. O co kaman?:)Ktos chce czemus zapobiec czy to tak fabrycznie czy jak?We wczesniejszych ogladanych modelach jakos nie zwrocilem na to uwagi..
 
 
 
Słoodzik 
zakręcony,po całości


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 2608
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-10-2009, 21:14   

W mojej Pumie z obydwu stron mam naklejoną taką przezroczystą taśmę. IMO jest to folia zapobiegająca przymarzaniu i butwieniu uszczelki.
_________________
Żyjesz po to aby jeździć. Jeździsz po to aby żyć.

Porucznik Gwiezdnej Floty Słód™
 
 
 
Bigikozok 
Aghrrrrr :)


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 52
Skąd: Katowice
Wysłany: 22-10-2009, 21:16   

Ooo super wydaje sie byc to bardzo rozsadne rozwiazanie :)

Dzieki :P
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 22-10-2009, 23:16   

ja tego nie mialem :)
 
 
Bigikozok 
Aghrrrrr :)


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 52
Skąd: Katowice
Wysłany: 23-10-2009, 08:24   

Spr u kumpla w Pumie i tez ma.Oba roczniki to 98,byc moze cos potem sie zmienilo..
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 23-10-2009, 09:06   

Ja miałem 98r i tez tego nie miałem... :razz:
 
 
nomka 
&płomyczek


Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2751
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-10-2009, 15:16   

Ja też to mam. Lakiernik powiedział to samo co Słoodzik plus coś tam o niewycieraniu się lakieru.
_________________
Chrysler Crossfire 3.2 V6 ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo