Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PROŚBA o pomoc w wyborze
Autor Wiadomość
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 23-10-2009, 15:34   

Hmmm....








Juz wiem czemu ja tego nie miałem!!! :grin:














By odelzyć Pume by była szybsza spod świateł :) :razz: :mrgreen: :lol:
 
 
Słoodzik 
zakręcony,po całości


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 2608
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-10-2009, 20:42   

nomka napisał/a:
Ja też to mam. Lakiernik powiedział to samo co Słoodzik plus coś tam o niewycieraniu się lakieru.


Nomka, bo my mamy limitowane wersje :mrgreen:
_________________
Żyjesz po to aby jeździć. Jeździsz po to aby żyć.

Porucznik Gwiezdnej Floty Słód™
 
 
 
Bigikozok 
Aghrrrrr :)


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 52
Skąd: Katowice
Wysłany: 23-10-2009, 22:38   

Dobra tak na szybko pochwale sie,ze w koncu stalem sie szczesliwym posiadaczem Pumy :D mrauuuuu :P no i napewno bede chcial dolaczyc do grona klubowiczow,no ale wszystko w swoim czasie :)

Pozdrawiamy ja i moja sliczna kocica :D hyhyhy
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 24-10-2009, 10:21   

Bigikozok, no to gratki! Niech Ci sluzy jak najlepiej! :grin:
 
 
Magenta 
AKA Misia vel Nika


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączyła: 27 Sie 2009
Posty: 928
Skąd: Poznań
Wysłany: 01-11-2009, 12:02   

Bigikozok, i jak wrażenia po tygodniu jazdy Kociakiem? :) "Za wszystko inne zapłacisz kartą Mas***card", prawda? ;)
_________________
 
 
kolargol 


Dołączył: 05 Lip 2009
Posty: 521
Skąd: Radom
Wysłany: 03-11-2009, 21:06   

Witam
Przymierzam się do zakupu własnego kotka i potrzebuję waszej pomocy w ocenie paru autek :wink: Na razie pole poszukiwań zawężam do Radomia bo czasu na jeżdżenie brak, a i fundusze ograniczone do 10k zł. Mam nadzieję jednak że uda mi się coś ciekawego upolować :D Czy coś niepokojącego widać w poniższych Pumach?
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C10175824
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C10353212
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C10196415
http://moto.allegro.pl/it...0km_okazja.html
z góry dziękuję za wszystkie sugestie i uwagi :wink:
_________________
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 03-11-2009, 21:14   

zielony to brzydki kolor :P
czarna ma fajne felgi

p.s. inni ocenia je pod innym katem moze zobacza jakies szparki bo ja ledwo dzis na oczy juz widze :)
 
 
mlody3eci 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 200
Skąd: Praszka
Wysłany: 03-11-2009, 22:11   

piewsza
pierwsze wrazenie bardzo dobre ale jak sie przyjzec dokladniej to wydaje mi sie, ze tylny zderzak ma inny odcien, szpary tez troche nierowne, wydaje mi sie, ze to jest troche odpicowane padlo

druga
do drugiej nie mam zastrzezen, jedynie kolor nie w moim guscie

trzecia
z wygladu wydaje sie piekna, alufelgi, czarny kolor, ale mam 2 zastrzezenia: moim zdaniem nie ma welurowej tapicerki tak jak to jest napisane, rzucil mi sie tez w oczy chyba za niski poziom plynu chlodniczego

czwarta
wydaje sie ok, tylko opis bardzo skromny

generalnie sam po tym co widzialem podczas poszukiwania pumy jestem zdania, ze wiekszosc wygladajacych pieknie na zdjeciach to padla, widzielismy tyle wrakow, ze juz chcielismy zrezygnowac z tego modelu

aha, i jesli nie chlodzi klima to nie wierz w to, ze wystarczy nabic
 
 
 
Magenta 
AKA Misia vel Nika


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączyła: 27 Sie 2009
Posty: 928
Skąd: Poznań
Wysłany: 03-11-2009, 22:17   

kolargol, tylko jedna (zielona) ma podany przebieg. Czy rzeczywisty to osobna kwestia, ale mnie brak podanego przebiegu od razu zniechęcał do oferty.
Poza tym, wszyscy sprzedający to "handlarze" (Google prawdę Ci powie - np. o podanych numerach telefonów). Najlepiej szukać ofert "prywatnych", choć do tego potrzeba cierpliwości... Ja miałam szczęście, czemu i Ty nie miałbyś dobrze trafić? :)

lewadzki, iście merytoryczna wypowiedź. :lol:
Pytanie: "Czy coś niepokojącego widać w poniższych Pumach"? Odpowiedź: "zielony to brzydki kolor :P czarna ma fajne felgi". :lol:
Zielony to przynajmniej KOLOR. :P

mlody3eci napisał/a:
do drugiej nie mam zastrzezen, jedynie kolor nie w moim guscie

mlody3eci, a kolargo kupuje samochód Tobie, czy sobie? ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Gaydek 03-11-2009, 22:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Misiek89 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 196
Skąd: Poznań City
Wysłany: 04-11-2009, 00:16   

Popieram zdanie mlody3eci. Pierwsza jest odpicowana na sprzedaż :mrgreen: A tylni błotnik świadczy o jej "bezwypadkowości". Przecież kolizja to nie wypadek :mrgreen: Obszywana kierownica - pewnie przebieg też fajny :mrgreen:
Druga nawet, nawet :mrgreen: Przebieg wydaje się być realny :mrgreen: Silnik troche za bardzo odpicowany. I ciekawi mnie czemu ma tak mało płynu chłodniczego, bo u mnie jest prawie 3/4 a tu ledwo na dole :mrgreen: Ale to taki mały szczegół.
Trzecia (czarna) najfajniejsza :mrgreen: (wiadome bo czarne są najszybsze :mrgreen: ) Fajne aluski to fakt. Ale ochydne chlapacze z tyłu. Kto jej to zrobił :roll:
A ostatnia ma 130 KM :mrgreen: Pewnie jakiś garażowy tjuning.
Pozdrawiam
_________________
http://www.polskajazda.pl...Ford/Puma/70792
Ostatnio zmieniony przez Opoya 04-11-2009, 11:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kolargol 


Dołączył: 05 Lip 2009
Posty: 521
Skąd: Radom
Wysłany: 04-11-2009, 22:07   

no więc byłem obejrzeć dzisiaj czarną i zieloną, co prawda przy świetle lamp oglądałem ale jakieś wstępne spostrzeżenia już mam.
zielona: spasowanie poszczególnych elementów ok poza maską. szpara z lewej strony jest wyraźnie mniejsza niż po prawej. pod maską nie widać żadnych oznak uderzenia. poza tym zaparowana lampa przednia od strony kierowcy. brak oznak korozji. wnętrze nie powycierane. książka serwisowa z 98 roku, ostatni przegląd przy 136 tys. w tej chwili ma 156 tys.silnik jakby delikatnie podzwaniał. VIN: WFO CXX GAE CWJ 11524
czarna: tutaj nie miałem żadnych zastrzeżeń do spasowania poszczególnych elementów za to pojawiły się delikatne oznaki rdzy na nadkolach i jeden malutki na progu plus delikatne obtarcie na przednim zderzaku i błotniku. w środku kierownica trochę bardziej wytarta niż w zielonej. również książka serwisowa z ostatnim stemplem przy około 150 tys a w tej chwili ma 176tys. silnik wydaje mi się że lepiej pracował od tej zielonej. a i szyba przednia miała oznaczenie 1 i trzy kropki....który to rok?
VIN: WFO CXX GAE CVD 19980

viny z tego co sprawdziłem tak pobieżnie się zgadzają. teraz chciałbym zabrać auto do mechanika lub aso i zrobić oczywiście jazdę testową. i tutaj moje pytanie: jakich kosztów mogę się spodziewać za sprawdzenie auta w ASO?
_________________
 
 
 
Bigikozok 
Aghrrrrr :)


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 52
Skąd: Katowice
Wysłany: 05-11-2009, 08:43   

Magenta napisał/a:
Bigikozok, i jak wrażenia po tygodniu jazdy Kociakiem? :) "Za wszystko inne zapłacisz kartą Mas***card", prawda? ;)

Wrazenia wysmienite-dziekuje,ze pytasz :* :) Pomijajac fakt,ze w pt je kupilem a w sob juz negocjowalem 500zl i 10pkt to luz:D udalo sie wywalczyc 200zl i 6pkt - zagadalismy sie z chlopakami na A4 i nas "wysuszyli" na zwezeniu ;/ No i kurde cholera golebie cos mi sie na moja slicznote uwziely,bo jak parkuje pod robota to zawsze jakis "obsraniec" zrobi se z niej WC :)

P.s.Trzaby w koncu poznac jakis klubowiczow cholera :)
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 05-11-2009, 09:21   

na rdze nie patrz :P przypadlosc kazdej pumy i predzej czy pozniej i tak ci wyskocza purchle. ta 1 to chyba 2001
na zwyklej stacji diagnostycznej koszt pewnie w granichach 100zl w aso Murk ikiedys ogladali moja pumke to nie pamietam chyba 300 placili a i tak ekspertyza serwisu byla jak dla mnie zenujaca. ale nie miejsce na pisanie tego
 
 
Magenta 
AKA Misia vel Nika


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączyła: 27 Sie 2009
Posty: 928
Skąd: Poznań
Wysłany: 06-11-2009, 10:08   

kolargol, nie wiem, gdzie sprawdzałeś te numerki VIN, ale mam nadzieję, że zwróciłeś uwagę, że trzecim znakiem jest w nich "0", a nie "O". ;) Ja polecam zawsze sprawdzenie VINu tu i tu.
Jeśli zaś chodzi o przeglądy, to mi też nie polecano ASO. Skontaktuj się może z jakimś Klubowiczem z (okolic) Radomia i zapytaj, czy poleca jakiś warsztat/stację kontroli - dobrze by było, żeby była tam osoba znająca trochę Pumy. No i warto podłączyć Kociaka do komputera, wg mnie dobrze, jakby wszystko odbywało się w jednym miejscu.
I tak jak mówi lewadzki - na rdzę nie patrz, jeśli na jakimś egzemplarzu teraz jej nie ma, to pewnie dopiero co była albo zaraz będzie. ;)
Powodzenia w zakupie!

Bigikozok, no no, nieźle sobie poczynasz nowym wehikułem. ;) BTW, słyszałam, że przejazd A4 znowu ma zdrożeć. :roll:
Jeśli chodzi o gołębie, to unikaj parkowania pod drzewami i daszkami, w locie ptaki raczej nie trafiają w Pumy. ;)
A, no i jak już dołączysz do Klubu, to przedstaw swoją Kotkę w dziale Nasze - wasze Pumy. :)
_________________
 
 
Damianos 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 269
Skąd: Legnica
Wysłany: 06-11-2009, 14:44   

szkoda ze sprawdzanie Vinu z pierwszego linka nie jest po ang :neutral:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo