Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PROŚBA o pomoc w wyborze
Autor Wiadomość
Sid0r 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 111
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-01-2010, 23:30   

Kicia, nie masz się czym przejmować. Oglądałem tą czarną pumę... Masakra. Właścicielka samochodu zapisała, iż samochód był bezwypadkowy, po czym, gdy zapytałem czy jest możliwość zabrania samochodu na stację diagnostyczną, usłyszałem, że jednak samochód jest po wypadku, gdzie miał skasowany prawy przód, drzwi i koło. I tak też wyglądał - drzwi źle umocowane, odpadał lekko zderzak, a i w zawieszeniu coś mocno pukało i stukało. Skrzynia biegów była mocno zajechana, tak, iż nie czuć było zmiany biegu. Silnik był mokry, olej się wylewał (mogła to być tylko uszczelka, ale nie wiadomo), a i jakies kable wisiały.
 
 
 
kicia84
[Usunięty]

Wysłany: 22-01-2010, 22:14   

W takim razie już mi lepiej, tak też sobie tłumaczyłam że to widocznie nie miała być ta...gdzieś czeka ta wyjątkowa dla mnie! ;-)
 
 
tezapl
[Usunięty]

Wysłany: 23-03-2010, 10:58   

siema
moglibyscie zerknac bo chcialbym dzisiaj sobie ja obejrzec
pozdrawiam

http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C11968078
 
 
Maciek 
A6 4.2 QUATTRO


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 492
Skąd: Lublin/Łęczna
Wysłany: 24-03-2010, 14:52   

tezapl tak po mojemu ktoś ją łupnął w tył z prawej strony, co wnioskuję po pasowaniu drzwi, zderzaka i klapy względem całego tylnego elementu błotnika, zdjęcia są słabej jakości, ale sądzę że dobrze jest zrobiona względem blacharsko-lakierniczym. Obejrzyj ją, nie prezentuje się źle, sprawdź spód, progi, pas przedni po otworzeniu maski (szukaj spawów, malowania) to samo z podłużnicami przy zderzaku od spodu lub z góry jak zajrzysz, zobacz wiatrak i chłodnicę, z tym tyłem zajrzyj pod szmatę w bagażniku; szukaj śladów załamania lakieru na przetłoczeniu blachy błotnika, pod klapą przy lampach. Sprawdź stan techniczny itd. Może okazać się dobrym wyborem, powo
 
 
 
jmjanko
[Usunięty]

Wysłany: 27-03-2010, 11:50   Re: PROŚBA o pomoc w wyborze

Witam,

w najbliższym czasie chciałabym zakupić małą zwinną Pumkę.

\nie ukrywam, że potrzebuję pomocy przy jej wyborze.

Chętnie posłucham co powiecie o tym egzemplarzu.

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C9654526

Z góry dziękuję za pomoc!
 
 
poldek
[Usunięty]

Wysłany: 27-03-2010, 14:15   

Cena troszkę za niska w stosunku do rocznika, a to może mówić o jej stanie technicznym ;)
W każdym razie nie kupiłbym, bo jest "za tania" :lol:
Po za tym ma brzydkie odbojniki na zderzakach ;) :mrgreen:
 
 
Maciek 
A6 4.2 QUATTRO


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 492
Skąd: Lublin/Łęczna
Wysłany: 28-03-2010, 13:55   

mi się tam te odbojniki podobają, ale zderzk przedni był zmieniany, w środku mamy przycisk od seryjnych świateł przeciwmgielnych przednich, a w zderzaku ich nie ma. Puma jednak prezentuje się elegancko, b.d na temat przebiegu, ale kierownica bardzo pofatygowana nie jest, ja bym ją zbadał, cena wcale nie jest taka niska, z resztą nie zawsze ma się do rzeczy, ja np wczoraj sprzedałem na allegro maskę do pumy za 100zł bo leżała w piwnicy i się kurzyła, podczas gdy inne w podobnym stanie zaczynały się od 200 z hakiem, a mi trzeba było pieniążków na szybko, co nie znaczyło ze stan techniczny maski był nie w porządku, jedź ją obejrzyj i się nie zastanawiaj, ładna pumka!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo