Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Puma poszukiwana
Autor Wiadomość
Magenta 
AKA Misia vel Nika


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączyła: 27 Sie 2009
Posty: 928
Skąd: Poznań
Wysłany: 01-09-2009, 20:00   

Więcej osób przekonuje mnie jednak do 1.7... :)

A może wypowie się ktoś na temat tej oferty :?:
1.7, 1998 r., przebieg ok. 142.000 km
Zdjęcia niezbyt dobre, ale może cuś widać...


 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 03-09-2009, 10:39   

a moze pojedziesz i obejrzysz wreszcie jakieś auto? Wiesz juz na co zwracac uwage.... nic nowego ci nie napiszemy....... chocby nie wiem jak piekne byly zdjecia i nikt nic nie wylapal....toi i tak sie moze okazac ze auto to jest szrot........Jedz...pomacaj, przejedź się....
 
 
 
Magenta 
AKA Misia vel Nika


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączyła: 27 Sie 2009
Posty: 928
Skąd: Poznań
Wysłany: 03-09-2009, 11:23   

Jeżdżę, oglądam, nie o wszystkie oferty Was pytam. ;) Akurat ta ostatnia jest ze Słubic - dość podejrzanej okolicy (choć sama nie jestem z lepszej). Trudno mi też ostatnio wygospodarować czas na takie dalsze wyprawy.
Cenna byłaby dla mnie informacja, że np. facet próbuje sprzedać to auto od pół roku, że samochód krąży od handlarza do komisu, że lepiej tej ofercie nie ufać...
Wiem, że stali obserwatorzy rynku są w stanie wyłapać takie kwiatki.
 
 
Misiek89 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 196
Skąd: Poznań City
Wysłany: 03-09-2009, 11:42   

Ja pomimo że już mam swoją pumke często sprawdzam co ciekawego jest na allego i z jeśli dobrze kojarze juz od jakiegoś czasu ta pumka sie pojawiła. Zwróć też uwage że blachy sa wydane niedawno :mrgreen: ja rejestrowałem 2 miesiace temu i mam podobną rejstracje, więc warto się zastanowić dlaczego tak szybko sprzedaje. Jeśli ktoś ma samochód np pół roku i sprzedaje to dobrze się zastanów, bo może zaczęło się coś dziać i ktoś niechce ładowac kasy... Stawiam na sprzęgło, zawieszenie, albo bierze olej :mrgreen: Dużo też można sie dowiedzieć od samego sprzedawcy. Wypytaj go dlaczego sprzedaje, jak się spisuje, co wymieniał. Jak bedzie obcykany w temacie tzn zacznie wymieniać i sypać firmami i cenami to jest ok, a jeśli bedzie yyyy i Ci powie że ten samochod się niepsuje to podziękuj panu pięknie i zrób :516: ewentualnie g:fuckyou2
_________________
http://www.polskajazda.pl...Ford/Puma/70792
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 03-09-2009, 11:44   

Czasami auta dlugo wisza na ogloszeniach bo cena kupujacym wydaje sie zbyt wysoka. Wiec czas ile jest juz ogloszenie jest nie miarodajny. Ja za swoim nowym autem przejechalem ponad 3000km i teraz mam tez swoja pume wystawiona na sprzedaz za dosc wysoka kwote.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Magenta 
AKA Misia vel Nika


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączyła: 27 Sie 2009
Posty: 928
Skąd: Poznań
Wysłany: 03-09-2009, 13:09   

Misiek89 napisał/a:
Ja pomimo że już mam swoją pumke często sprawdzam co ciekawego jest na allego i z jeśli dobrze kojarze juz od jakiegoś czasu ta pumka sie pojawiła. Zwróć też uwage że blachy sa wydane niedawno :mrgreen: ja rejestrowałem 2 miesiace temu i mam podobną rejstracje, więc warto się zastanowić dlaczego tak szybko sprzedaje. Jeśli ktoś ma samochód np pół roku i sprzedaje to dobrze się zastanów, bo może zaczęło się coś dziać i ktoś niechce ładowac kasy... Stawiam na sprzęgło, zawieszenie, albo bierze olej :mrgreen: Dużo też można sie dowiedzieć od samego sprzedawcy. Wypytaj go dlaczego sprzedaje, jak się spisuje, co wymieniał. Jak bedzie obcykany w temacie tzn zacznie wymieniać i sypać firmami i cenami to jest ok, a jeśli bedzie yyyy i Ci powie że ten samochod się niepsuje to podziękuj panu pięknie i zrób :516: ewentualnie g:fuckyou2

Właśnie o taką opinię mi chodziło... Też mnie zastanowiły blachy poznańskie, a miejsce sprzedaży (Słubice). Facet twierdzi, że to samochód kolegi, który kupił go dla córki, żeby miała czym dojeżdżać do szkoły. Córka skończyła szkołę i kolega twierdzi, że nie opłaca mu się trzymać dwóch samochodów w domu. Jasne. Córka nie przekonała taty, żeby zostawił jej PUMĘ?! W to nie wierzę. :mrgreen: Oczywiście stan super. Cena - miało być 11.500, ale kolega zgadza się na 10.000. Dwoma słowami: oferta śmierdzi. ;)

Mr.Maya, to logiczne, co mówisz, mi chodzi o oferty, gdzie cena wydaje się być atrakcyjną. :)
 
 
Misiek89 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 196
Skąd: Poznań City
Wysłany: 03-09-2009, 13:48   

Ja wiem z własnego doświadczenia, że czasem warto zrobić dobry wywiad z właścicielem. Sam oglądałem fajna pumke gdy polowałem na swoją, cena była niecałe 9 tys 98rok 140 tys przebieg, ale sprzedawca nawet nieprzerejstrował po zakupie na siebie... i po jeździe próbnej wyszło że sprzęgło się sypie i bierze olej bo nieźle silnik dymił i klekotał :mrgreen:
A to czuc jeśli wiesz jak pownna pumka jeździć jak ma te 125 koników pod maską, a wsiądziesz do jakiegos oglądanego egzemplaża i po 100m już wiadomo czy jest ok czy coś niegra :mrgreen:
_________________
http://www.polskajazda.pl...Ford/Puma/70792
 
 
 
Magenta 
AKA Misia vel Nika


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączyła: 27 Sie 2009
Posty: 928
Skąd: Poznań
Wysłany: 03-09-2009, 14:02   

Misiek89 napisał/a:
A to czuc jeśli wiesz jak pownna pumka jeździć jak ma te 125 koników pod maską, a wsiądziesz do jakiegos oglądanego egzemplaża i po 100m już wiadomo czy jest ok czy coś niegra :mrgreen:

Zgadza się, jeśli wiem... :) Niestety, nie miałam okazji przejechać się sprawdzoną, pewną Pumką, ani innym, podobnym sportowym autkiem. Chyba muszę liczyć na pomoc kogoś dużo bardziej doświadczonego w tematyce i praktyce motoryzacyjnej - mojej drugiej połowy. :)
 
 
laurenth1981
[Usunięty]

Wysłany: 03-09-2009, 14:37   

Powinnaś porposić jakiegoś klubowicza z Poznania aby pojechał z Tobą oglądać pumy w pozku lub okolicach i zawsze możesz porównać jego pumę z pumą którą chcesz kupić :)
 
 
Kolin 
NÓdziaŻ :D


Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 842
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 05-09-2009, 08:33   

Misiek89,

Ja sprzedaje civica po 4 miesiącach i co ma to oznaczać ? Dla mnie nic, auto mi się znudziło po prostu.
_________________
Alfa Romeo 147 By Zender...

JTD powered by Cinsoft
 
 
 
Misiek89 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 196
Skąd: Poznań City
Wysłany: 05-09-2009, 10:55   

No ale ktoś z zapędami swap'owymi trafia się raz na ... :mrgreen: Rzadko :mrgreen:
A większość ludzi kupuje samochód na wiele lat, a gdy chce sprzedać i zaniża cene rynkową to troche podejrzana sprawa. Tym bardziej jak nawet nie wie jakie części były wymieniane. Bo kupując auto i sprzedając po kilku miesiącach musisz się liczyć, że na tym stracisz. A nie każdemu się nudzą auta po 4 miesiącach :mrgreen:
_________________
http://www.polskajazda.pl...Ford/Puma/70792
 
 
 
Qszysiek 


Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2001
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 201
Skąd: Katowice
Wysłany: 09-09-2009, 23:23   

Ja na przykład kupiłem Pumę rozbitą, z zarżniętym silnikiem tylko po to żeby ją zrobić, zarejestrować, pojeździć pół roku, sprzedać i zarobić. Tylko że nie wziąłem pod uwagę że Puma to Puma, i można się zakochać :D tak więc od pierwszej jazdy zmieniłem zdanie co do sprzedaży i na razie kociak zostaje :)

Tylko że jakbym się nie zakochał, to sprzedałbym auto po pół roku i chyba nie było by w tym nic dziwnego?
_________________
bye bye Moondust silver... :)


Moja Puma
 
 
Magenta 
AKA Misia vel Nika


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączyła: 27 Sie 2009
Posty: 928
Skąd: Poznań
Wysłany: 10-09-2009, 00:50   

Jeśli ktoś jest zainteresowany Pumą z pierwszego posta (oferta), to zapraszam na PW - byłam z nią na diagnostyce komputerowej. Niestety, nie kupiona...

Na dodatek nastąpiła poważna próba odwiedzenia mnie od pomysłu kupienia Pumy... :neutral:
_________________
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 10-09-2009, 00:57   

A kto ciebie odwodził i jakich argumentów użył?
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Magenta 
AKA Misia vel Nika


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączyła: 27 Sie 2009
Posty: 928
Skąd: Poznań
Wysłany: 10-09-2009, 01:02   

Pan diagnostyk. Wg jego doświadczenia Pumy z silnikami Zetec są bardzo awaryjne. Może miał pecha...? :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo