Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Puma z NRD lub "beneluksu"
Autor Wiadomość
Jackiller
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2009, 12:58   

No właśnie nie mam... chciałem pokazać moją Hankę - muszę w podpisie
Dzięki, będę pytał.
 
 
Maciek 
A6 4.2 QUATTRO


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 492
Skąd: Lublin/Łęczna
Wysłany: 24-11-2009, 14:30   

to przykłądowa cena na e-bay http://cgi.ebay.pl/_W0QQitemZ110451842607 dwa lata różnicy nie da Ci 2000euro więcej czy 3 nawet. Cenu pum za granicą np we francji czy belgii to max 3000euro za igłę przeważnie koło 1500euro. Moja kosztowała 600euro. Ceny na tych aukcjach to kosmos bo ludzie na tym sporo zarabiają tak na prawde puma nie kosztuje więcej jak inne samochody, to nie jest unikat, nie przesadzaj. 23k to porażka tyle wyszła sąsiadkę megane cabrio z twardym dachem 1.9dCi w skórze z 2005r też właśnie z francji na gotowo z rejestracją i ubezpieczeniem.
 
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2009, 14:54   

Jackiller, ponownie obejzalam to ogloszenie i gdy pytalam sie o negocjacje ceny to niechetnie gosc do tego podszedl,ale wspomnial o tym minimum czyli 19 900zł wiec moze jednak ci sie uda dogadac
Maciek, to miala chyba jakas okazje
 
 
Jackiller
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2009, 15:02   

Nie no... dokładnie się z Tobą zgadzam Maciek
Nie sprzeczam o to ile Ty dałeś za auta. Ale dałeś wybitnie mało.
Braciak jeździ od lat do niemiec, hollandii, sprowadza z USA... i oczywiście,ceny na aukcjach są wysokie. W garażach w Holandii ze 30 czasem i 40% taniej można znaleźć ale to tylko wtedy jak jedziesz w ciemno z kapusta i akurat trafisz. No to jak tak będziesz jeździł to na paliwo nie zarobisz... cos za coś. Twoje ceny to kosmos w drugą stronę...
Właśnie tak myślę Shakira ze to może i te 20 by się udało. Pomyślimy. peniam się gazu w 1.6 trochę... i nie chciałbym żeby to była rzeczywista przyczyna sprzedaży auta. bo nie widzę by za wiele pum 1.6 nawet na forum jeździło na LPG. 1.7 to owszem.
Pozdro
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2009, 15:15   

bo 1,6 nie ma za wiele , 1,7 przewaza stad mozesz bez trudu zasiegnac opini
 
 
nomka 
&płomyczek


Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2751
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-11-2009, 10:52   

Jackiller, Wiolcia ma 1.6 z gazem i do tej pory (czyli już prawie 2 lata :shock: boshh jak ten czas płynie) nigdy nie słyszałam, żeby coś było nie tak z jej pumą...
_________________
Chrysler Crossfire 3.2 V6 ;)
 
 
 
Jackiller
[Usunięty]

Wysłany: 25-11-2009, 11:01   

Dzięki - juz sie własnie rozpisałem na temat LPG w stosownym wątku... nie ma co powtarzać. W focusach też śmigają (choc nie we wszystkich)
pozdrawiam
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 26-11-2009, 14:34   

lewadzki napisał/a:
kurde nie masz dostepu do dzialu Nasze- wasze pumy :/
musisz poczekac na Gaydka i mailowo z nim, o ile aktualne ale jego auto chlopaku wypieszczone na maksa

Pisz do niego Pw najlepiej :P

Hehe, dzięki za pamięć. Nie sprzedałem za tyle, za ile chciałem to teraz muszę przekalkulować "miłość" na nowo, ale... moja Puma nie jest ani z NRD, ani z Beneluksu, jest z RFNu ;) .

Jackiller, wkrótce odpiszę na PW.
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 26-11-2009, 14:36   

jak sie dogadacie to w ramach prowizji od kazdego z was bro wyludze haha :twisted: :564:
 
 
Maciek 
A6 4.2 QUATTRO


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 492
Skąd: Lublin/Łęczna
Wysłany: 26-11-2009, 23:14   

Jackiller napisał/a:
W garażach w Holandii ze 30 czasem i 40% taniej można znaleźć ale to tylko wtedy jak jedziesz w ciemno z kapusta i akurat trafisz. No to jak tak będziesz jeździł to na paliwo nie zarobisz... cos za co


Bo to jest właśnie tak, tylko Ty czy Twój brat jedziecie w ciemno w poszukiwaniu soldersów czy okazji, on ma te informacje z kilkunastu albo i więcej miejsc we francji na telefon na bierząco od franków co garaże komisy i inne prowadzą, wpłaca zaliczke i jedzie po konkretny samochód w bardzo okazyjnej cenie który z miesiac temu albo i więcej zamówił klient a do tego na nim zarabia całkiem nieźle skoro oddaje za dużo taniej. Nigdy w ciemno nie przyprowadzi auta żeby szukać na nie kupca w Polsce. Może stąd te ceny a moje rozeznanie nie wykracza poza jego oferty więc może macie rację, mogą być wyższe. To zależy u kogo. Cena 15k na gotowo za taką samą pumkę jak ta za 23k jest jak najbardziej realna. Kwestia tylko zeby taką znaleźć :)

A co do tej meganki, Shakira, może to i była okazja, ale w tej cenie napewno idzie nie jedną taką samą znaleźć, sam się za głowę złapałem jak powiedziano mi ile kosztują bite samochody za granicą faktycznie. Są ceny dla osób które przyjeżdżają po samochody, a są ceny dla znajomych którzy przyjeżdżają po samochody za grosze.
 
 
 
Jackiller
[Usunięty]

Wysłany: 02-12-2009, 12:03   

Gaydek napisał/a:
Jackiller, wkrótce odpiszę na PW.

Oki będę czekał (sorka nie zauważyłem wcześniej Twojej odpowiedzi)
PZDR
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo