Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Auta z Allegro, Oto-moto..." do podwieszenia
Autor Wiadomość
Jackiller
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2009, 11:58   "Auta z Allegro, Oto-moto..." do podwieszenia

Witam mam pytanko do Moderatora(ów)
Czy wzorem różnych for motoryzacyjnych nie można by podwiesić wątku
"Auta z Allegro, oto-moto..." tak to każdy zakłada swój, z szukaniem auta, czy przypadkiem juz nie było omawiane tez bywa różnie. Było by wszystko skupione w jednym miejscu.

Pozdrawiam JK

[ Dodano: 24-11-2009, 13:00 ]
Khem... właśnie zauważyłem że jest w Hyde... nie dziwne to jakieś ??
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 01-12-2009, 00:34   

Jackiller, chyba od początku swojego istnienia dział Zakup Kontrolowany funkcjonuje (z oczywistymi wyjątkami od zasady) na zasadzie "jeden kupujący = jeden wątek". Każdy ma jakieś swoje preferencje, wymagania, potrzeby etc. Naszym zdaniem to rozwiązanie sprawdza się i chyba nie ma sensu tego zmieniać.

Z szukaniem, czy dane ogłoszenie było omawiane bywa różnie; ogłoszenia mają to do siebie, że wygasają. Oto cały problem.

Wszystko jest skupione w jednym miejscu - w jednym dziale.

Temat z przeróżnymi ogłoszeniami dotyczącymi Pumy (auta, części, gadżety etc.) jest w Hyde Parku, był tam od zarania dziejów i póki co tam zostanie. Służy on nam do pokazywania "co w trawie piszczy" (zauważysz to po przejrzeniu choćby pierwszej strony tego tematu) a nie do tego, do czego stworzony został Zakup kontrolowany.
 
 
Jackiller
[Usunięty]

Wysłany: 01-12-2009, 09:38   

Tak tak - załapałem że są dwie bajki.
Inna sprawa to taka że dwukrotnie któryś z modów usunął wczoraj moje zapytanie o Pumę a allegro. Jest ich tam "fafnastu" i nie będę z siebie robił idioty i każdego pytał WHY
Może tu się dowiem ??
Czy to znaczy że mam to w zakupie kontrolowanym dawac ?? jak mam 10 pum to 10 watków ?? czy w jednym ??
Pozdro
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 01-12-2009, 09:59   

Z tego co zauwazyłam to niektorzy po kilka ogloszen w jednym temacie zamieszczali. Niemniej jednak w odpowiedziach na dane ogloszenie dla mnie byl balagan. Bardziej przejrzyscie bedzie prosic o ocene w odrebnych tematach. Jesli zaspokoja one Twoje pytania temat mozna zamknac lub gdy ogloszenie wygasnie np usunac go.
 
 
Jackiller
[Usunięty]

Wysłany: 01-12-2009, 10:09   

może i tak... bo uzasadnienie wysłane na e-mail jest takie enigmatyczne i nic nie wyjaśnia, że nawet nie będę go cytował. Dzięki i pozdrawiam.
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 01-12-2009, 22:44   

Jackiller napisał/a:
Inna sprawa to taka że dwukrotnie któryś z modów usunął wczoraj moje zapytanie o Pumę a allegro. Jest ich tam "fafnastu" i nie będę z siebie robił idioty i każdego pytał WHY

Niepotrzebnie dublujesz posty. Gdybyś tego nie robił, nie byłoby potrzeby usuwania postów.


Jackiller napisał/a:
Czy to znaczy że mam to w zakupie kontrolowanym dawac ??

Kupujesz Pumę? Pytasz w Zakupie kontrolowanym.


Jackiller napisał/a:
jak mam 10 pum to 10 watków ?? czy w jednym ??

Przecież napisałem, że
Gaydek napisał/a:
"jeden kupujący = jeden wątek"

Kupujesz Pumę? Zakładasz swój (jeden) temat w ZK i pytasz. Tak to funkcjonuje, przejrzyj ZK.
 
 
Słoodzik 
zakręcony,po całości


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 2608
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-12-2009, 22:54   

Jackiller, skoro zgłaszasz swoje sugestie odnośnie funkcjonowania naszego forum poruszę od razu w tym temacie sprawę regulaminu i jego przestrzegania.

A mianowicie...

Punkt. 8...

''Jeśli zdarzy się sytuacja, że zapomniałeś dodać coś do swojej wypowiedzi - zamiast tworzyć nowy post skorzystaj z funkcji "Edycja".


Tak więc może warto będzie jeśli w swoich postach będziesz korzystał z magicznej opcji ''Edycja", gdyż w większości Twoich postów widnieje opcja " Dodano", przez co Twoje wypowiedzi są min. mało czytelne.

Wydaje mi się, że identyczne zasady obowiązują również na innych forach internetowych gdzie jesteś także zarejestrowany.
 
 
 
Jackiller
[Usunięty]

Wysłany: 02-12-2009, 11:40   

Nie no... koledzy. Ja nie jestem feschem na forach samochodowych.
Nie mam do nikogo pretensji. Poprostu, jakoś nie załapałem różnicy miedzy "zakupem kontrolowanym" vs "Allegro z Hyde'u". Przyjmuję do wiadomości.

ale to
Cytat:
"jeden kupujący = jeden wątek"
to jak mam rozumieć
bo obecnie mam 2 wątki
"Ocena niemca (już w PL)"
"Puma z NRD lub "beneluksu"

Czy nie powinno być "jeden samochód=jeden watek"... bo już mi sie miesza.
W wątku z HydeParku też są opisy aut... np; Shaki pisze o tej Pumie z 2003 roku.

Pozdrawiam J
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 02-12-2009, 16:26   

Najczesciej w Hydepark'u "Alegro....." zamieszczane sa ogloszenia, bo np opis oferty jest śmieszny, zadzwiajacy lub gdy ktorys z klubowiczow nie pucuje sie na forum o sprzedazy, albo aukcje dotycza czesci wyposazenia, tuningu i tym podobne ciekawostki zwiazane tylko z puma. Stad np moj wywod na temat tej jakze młodej pumy :lol: nie wytrzymalam ze smiechu, zadzwonilam i opisalam rozmowe.
Najczesciej jak juz wczesniej wspomnialam i to na co Gaydek wskazał, chodzi o to,ze poszczegolni przyszli nabywcy zakladaja jeden watek i tam umieszczaja mase linkow samochodow do oceny. Mnie to osobiscie rozbija, bo robi sie zamieszanie i czesto nie wiadomo do ,ktorego auta ktos odpowiada i ponownie przeglada sie ww. mase linkow.
Wydaje mi sie, ze nie zrobiles niczego zlego zakladajac osobne watki. Wkoncu jeden dotyczy zagranicznych ofet a drugi tych aut, ktore ktos sciągnął do Polszy i jezeli nadal bedziesz trzymał sie tego podziału to bedzie ok.
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 02-12-2009, 18:10   

Wydaje mi się, że już wszystko wyjaśniłem. Proponuję, abyś przeczytał jeszcze raz moje posty z tego tematu.

Jackiller napisał/a:
bo obecnie mam 2 wątki

Tak wyszło i nikt Ci za to bana nie da ;) . Chcesz mieć dwa wątki? Proszę bardzo, ale nie zakładaj do każdego ogłoszenia osobnego tematu, bo tak nie robimy.
 
 
Jackiller
[Usunięty]

Wysłany: 03-12-2009, 09:51   

oki, bedę na to zwracał uwagę.
Wiesz Gaydek... Ja udzielam się i na forach komputerowych, samochodowych i turystycznych... fora, to mój drugi dom i źródło wiedzy. Trudno mi ogarnąć wszystkie zasady i przyznam, że "jadę" taką średnią zasadą wypracowaną przez te wszystkie lata. Stad czasami bug-i.
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo