Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Puma 1.4/1.7 - proszę o pomoc
Autor Wiadomość
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-04-2010, 19:54   

Niebieska wygląda ok, w przebieg tylko coś nie wierzę. Zdjęcia srebrnej są tak fatalne że trudno cokolwiek powiedzieć.
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Zahariash
[Usunięty]

Wysłany: 02-04-2010, 22:10   

Zdjęcie pierwsze:
Puma jest srebrna i widać że fotka była robiona zimą. :lol: Fatalna jakość wykonania, drzwi kierowcy nie zamykają się :mrgreen: . Brak tablicy rejestracyjnej :shock:
Zdjęcie drugie :
Tu już zdecydowanie Puma jest ciemniejsza :grin: Zdjęcie robione w marcu. Świecą się kontrolki paliwa i hamulca ręcznego, przyczyną prawdopodobnie jest zbyt mała ilość paliwa w zbiorniku. Wizyta na stacji benzynowej powinna rozwiązać sprawę. Co do hamulca ręcznego, prawdopodobnie jest zaciągnięty. Jak będziesz oglądał to sprawdź stan klocków hamulcowych bo może ktoś jeździł z zaciągniętym ręcznym.
Ze srebrną daj sobie spokój, z otwartymi drzwiami nie wjedziesz na parking podziemny :lol: Granatowa wygląda nieźle, no i nie ma śniegu :DD

Sorry, z nudów taki żarcik na temat naszych ocen z ogłoszeń :urban:
 
 
Innos 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 36
Skąd: Opoczno/Radom
Wysłany: 18-04-2010, 22:02   

w środę jadę obejrzeć z ojcem tą pumę:
http://otomoto.pl/ford-puma-C12258511.html

możecie rzucić okiem na zdjęcia? i powiedzieć do czego ewentualnie można się przyczepić żeby zjechał z ceny :P byłbym wdzięczny :D
 
 
 
justynka5000 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 372
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 18-04-2010, 22:18   

Te szpary na klapie bagażnika jakieś szerokie widac różnice w lakierze z przodu zresztą też mówił Ci właściciel gdzie była bita?
_________________
Moja Pumcia http://www.polskajazda.pl...Ford/Puma/59736
 
 
 
Innos 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 36
Skąd: Opoczno/Radom
Wysłany: 18-04-2010, 22:42   

jeszcze nie rozmawiałem z właścicielem, bo w zasadzie to ja jadę z ojcem do Łodzi i po drodze będziemy mieli to powiedział że obejrzymy.

[ Dodano: 27-04-2010, 23:34 ]
ok :D wreszcie udało mi sie kupiłem kociaka :D
tego z Koluszek :) na zdj wyglada jak by byl bity z przodu bo jakby lakier sie rozni ale na zywo wszystko wyglada w porzadku choc z przodu prawy bok jest lekko rysniety, a tak ogolnie prezentuje sie ladnie :D jutro ubezpieczam go i jeszcze pare dni i zaloze gaz i bede smigal bez zadnych problemow xD
Dziekuje wszystkim ogolnie za pomoc i zainteresowanie moja prosba :D
pozdrawiam was wszystkich i czekam na jakiegos Łódzkiego spota aby stac sie klubowiczem xD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo