Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Planuję kupić Pumę w najbliższym czasie....
Autor Wiadomość
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 22-08-2011, 20:08   

ewa , a wy już sprzedaliście tą czarną pume, czy wy ją do komisu wstawiliście??
kurde te wolfy :roll:
 
 
Tast 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 1029
Skąd: Pruszcz Gd. / Londyn
Wysłany: 22-08-2011, 22:00   

ironbula napisał/a:

ostatnio oglądałem(w realu) jeszcze tą Pumkę dzięki której dowiedziałem się o tym forum :grin:
http://otomoto.pl/ford-puma-klima-C20221156.html


Nie dziwi Was relatywnie niska cena?

Zahariash napisał/a:

Tast ty psycholu :mrgreen:


Oj Tam :P
 
 
 
zqnetq 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Jewel Green
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 236
Skąd: Legnica
Wysłany: 22-08-2011, 23:03   

Tast, Również pierwsze co mi się rzuciło w oczy to płyn : )
 
 
 
ewa40 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączyła: 28 Paź 2006
Posty: 1003
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-08-2011, 02:01   

lewadzki napisał/a:
ewa , a wy już sprzedaliście tą czarną pume, czy wy ją do komisu wstawiliście??
kurde te wolfy


Pumka czarna została sprzedana już jakiś temu, prywatnej osobie. Była sprzedana jako pierwsza, a potem sprzedaliśmy srebrną Damiana. Została juz tylko moja, którą jeździ syn. Jak sprzedawaliśmy tą czarną to była albo końcówka ubiegłego roku, albo początek tego już nie pamiętam dokładnie ), ale widzę, że sporo już przeszła. Brak znaczka, wydaje mi sie, że inny kolor maskownicy na poduchę na kierownicy, no i przebieg widzę, że został cofnięty ;) Jak sprzedawałam, to chyba ok 150 tys. już miała jak nie ciut więcej. Autko sprawowało się b. dobrze jak było u nas. Zrobiliśmy w niej prawie wszystko, łącznie z silnikiem i zawieszeniem. Masa wydanych pieniędzy, ale widzę, że ktoś ją zdyzelował na maksa. Aż żal jak cholerka. Widzę, że fotki zegarów były robione na włączonym silniku, i ABS jakoś nie świeci. Cos mi sie wydaje, że jakoś dzwon musiał być. Egh....Co ciekawe znam właściciela tego komisu.... ;) Co za ironia losu..
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 23-08-2011, 09:58   

ewa40 napisał/a:
Co ciekawe znam właściciela tego komisu....

nie chcą sprzedać samych alusków ?? :P
 
 
ironbula
[Usunięty]

Wysłany: 23-08-2011, 18:17   

rzućcie okiem jeszcze na dwie sztuki :grin:

1. http://otomoto.pl/ford-pu...-C18408094.html

2. http://otomoto.pl/ford-puma-C20358891.html
 
 
zqnetq 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Jewel Green
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 236
Skąd: Legnica
Wysłany: 23-08-2011, 23:02   

Pierwsza jak dla mnie za dużo udziwniona;/ te brewki i biegi jakoś do mnie nie mówią. I może mi się zdaje ale na 1 zdjęciu w na przednim nadkolu bierze ją ruda.

Natomiast druga ładnie zadbana.

Tyle mogę pomóc na reszcie się nie znam :)
 
 
 
tusia8510 
Tempus fugit...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączyła: 26 Wrz 2008
Posty: 2126
Skąd: Gorzów/Kołobrzeg
Wysłany: 24-08-2011, 09:13   

Nio w pierwszej widać te rdzę na dole za kołem z przodu, ta kratka za rejetracją też niepełna, pewnie były jakieś swiatła dokładane. Mi osobiście brewki tez sie nie podobają, gałka zmiany biegów jak dla mnie też lipna.
Te przyciski przed drażkiem to od podgrzewania foteli ?
Radio - kaseciak.
Nie wiem co to jest między panelem a schowkiem :?:
Na 3 zdjęciu po lewej patrząc na zdjęcie , na dole zdarzaka jakies hmm pęknięcie, łączenie czy coś tam ?

Przebieg może chociaż prawidziwy podali hehe

Druga
Nie podali przebiegu.
Hmm ładnie sie prezentuje i nie widać udziwnień
.
_________________
https://www.ratujemyzwier...-dla-kulki-otoz
 
 
MKT 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 93
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-08-2011, 19:05   

Jak kupuje się takie auto to trzeba mieć na uwadze i w portfelu przygotowane jakieś 3000 żeby można było spać spokojnie.
1.Sprawna klima to podstawa, jak jadę i wyłączę na chwile klimę, z samym nawiewem to doceniam ten wynalazek:).
2. Nie wiem jak jeździ motor 1.6, 1.4 kupiłem 1.7 i można się trochę pobawić, jakby był słabszy silnik to już auto straciłoby charakter, jest to kompromis między sportowym autem, a tanimi częściami. 1.7 to trochę sportu, za rozsądną, bardzo rozsądną cenę.
Oczywiście jak nie masz tych 3000 to odradzam. Sprzęgło 1300, rozrząd 700 i już mamy 2000 z robocizną+standardowo płyny filtry i zawsze coś jeszcze wyjdzie. Pod warunkiem,że kupimy sam silnik w dobrym stanie:).Sprzęgło może się trafić sprawne:).
3. Na przebieg nawet nie patrz, nie ma to większego znaczenia i jest nie do zweryfikowania. (Uważam osobiście, że im więcej tym lepiej, znaczy,że dobry jak tyle jeździ:), może pojeździ jeszcze trochę )
4. Trzeba brać pod uwagę prawdopodobnie w niedługim czasie zakup akumulatora, no i jak jeszcze opony dojdą to wychodzi, że fajnie byłoby mieć 2 tyle co na samochód:), ale to już normalna eksploatacja.
5. Liczenie na zakup egzemplarza, do którego nie trzeba będzie dołożyć, to naiwność. Auta mają już swoje lata i nikt nie wymienia części przed sprzedażą, bo auto bardzo tanio chodzi, więc się nie odzyska tej kasy, bardziej opłaca się zatuszować, wybrać do magika, który zrobi, że będzie cacy przez 500km:).
6. Karoseria to ważna sprawa, bo blacharka kosztuje majątek w porównaniu do innych elementów.

Ogólnie pumka to wdzięczne auto. Ale myślę,że jak zakup i inwestycje to z myślą o dłuższej znajomości.
 
 
 
Stev92 


Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2001
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 237
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 24-08-2011, 19:53   

MKT
Ja zakupiłem pumkę w Francji, patrzyłem na przebieg i mam oryginalny, stan samochodu dobry jak na rocznik 2001(1 rejestracja 2002r.) posiadam silnik 1,6 103KM i nie narzekam, samochód ma spalanie w normie ;) Co do twojego punktu, że złudne jest kupno egzemplarza do którego nie będzie trzeba dokładać. Ja śmigam pumką już rok, do tej pory jedyne co wymieniłem to oleje, filtry, rozrząd, termostat i radyjko seryjne wywaliłem(tak to leje benzynę i śmigam). Oponki starczą mi jeszcze na sezon lub dwa zależy od jazdy, klocki, tarcze stan bdb. Ten samochód to moje oczko w głowie co dwa trzy tygodnie woskuję go(zwykłym woskiem, nie jakimś lekko ściernym czy coś), we wrześniu zakonserwuje spód bitexem, ponieważ nie był nigdy zabezpieczany.
_________________
http://www.polskajazda.pl...ord/Puma/119247
Brak Sposobu Jest Sposobem...
Pozbycie Się Ograniczeń Stanowi Ograniczenie...
 
 
 
Zahariash
[Usunięty]

Wysłany: 24-08-2011, 21:11   

MKT, nie przesadzaj. Dwa lata od zakupu, i po za rozrządem i kablami zapłonowymi, nic się nie działo i Kociak chodzi cacy. Tylko wymiana płynów, tankowanie, woskowanie :mrgreen: i mody :razz:
Jak widzisz można kupić zadbany egzemplarz.

A... i nadkola robiłem + konserwacja. No ale to każdego posiadacza Pumy prędzej czy później czeka
 
 
MKT 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 93
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-08-2011, 09:28   

Ale, czy daliście za niego 7000?. Kupując samemu za granicą możemy liczyć, że to co widać może być faktycznie tym co jest. Ja osobiście kupiłem taniej, zaryzykowałem, ale wiedziałem co robię i ile trzeba będzie dołożyć. Dobrze mu z oczu patrzyło, silnik ładnie pracował.
 
 
 
Stev92 


Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2001
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 237
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 25-08-2011, 14:39   

Haha wiadomo, że za darmo nikt Ci nie odda dobrego samochodu, kiedyś ktoś zainteresowany kupnem kociaka chciał za 2000r. dać 6-7 tys. zł do tego najlepiej bdb stan ;)
_________________
http://www.polskajazda.pl...ord/Puma/119247
Brak Sposobu Jest Sposobem...
Pozbycie Się Ograniczeń Stanowi Ograniczenie...
 
 
 
Zahariash
[Usunięty]

Wysłany: 25-08-2011, 18:40   

No nie powiem, mnie kiedyś facet zaczepił na ulicy i chciał mi dać 15.000 ,- za Kociaka, a ja mu na to :fuckyou2:
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 25-08-2011, 18:58   

to jak go spotkasz , podeślij go do mnie za 9.500 oddam odrazu :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo