Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Studia- Pomoc
Autor Wiadomość
tusia8510 
Tempus fugit...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączyła: 26 Wrz 2008
Posty: 2126
Skąd: Gorzów/Kołobrzeg
Wysłany: 21-05-2012, 21:03   

Ja na mój dyplom mogę sobie popatrzyć , szans na pracę nie ma najmniejszych.
Aktualnie na wielu kierunkach poziom jest zdecydowanie niższy niż kiedyś, bo modlą się, żeby w ogóle mieć studentów = wykładowcy pracę.

Pewnie po technicznych kierunkach łatwiej.

Może lepiej pracować i studiować zaocznie, najlepiej w tej samej branży jak się uda.
_________________
https://www.ratujemyzwier...-dla-kulki-otoz
 
 
Agusiaczek 


Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 280
Skąd: Piaski / Lublin
Wysłany: 21-05-2012, 23:24   

Ja naprzykład w tamtym roku wyjechałam do Szkocji i fakt tam praca inna i za lepsze pieniądze,... ale teskni się za domem , chłopakiem i rodziną. na wakacje można pojechać.... w tym roku tez wyjeżdzam i wiem że mój ukochany17 bedzie tesknił... ale ma Pumke do roboty więc miłe wieczory bedzie spedzał z nią w garażu :P hehe a mam nadzieje ze znajde tam prace tak jak rok temu w 1,5 miesiąca zarobiłam 4tyś. i to miałam jeszcze czas na zwiedzanie i odpoczywanie w jednej pracy miałam 2 dni wolonego a druga zajmowała tylko 2-3 godz z rana :) przez
_________________
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy..
 
 
zqnetq 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Jewel Green
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 236
Skąd: Legnica
Wysłany: 21-05-2012, 23:28   

tusia8510, Tak mam zamiar iść na studia już się nawet zapisałam na " Logistykę w biznesie " ale chciałabym już sama na siebie zarabiać a nie ciągle żyć na pieniądzach rodziców i tak już dużo od nich wyciągnełam. Samo to że dzień w dzień przez 2 lata jeździłam 40 km pumą do szkoły

[ Dodano: 21-05-2012, 23:29 ]
Agusiaczek, Nie odważyłabym się chyba wyjechać bez chłopaka. Zapłakałabym się na śmierć :)
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 21-05-2012, 23:32   

A propos pracy to... Polecam pracę w USA. Ja skorzystałem. Nie wiem jak jest teraz, bo ostatnio byłem tam już tylko i wyłącznie jako turysta, ale jako student skorzystałem, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Bez układów i znajomości mogłem awansować i mieć propozycje na przyszłość. Ja jednak nie skorzystałem i nie zostałem.

PS. W wyborze kierunku studiów nie pomogę. Jedyne co mogę podpowiedzieć, to... Studia to nie wszystko. Nie musisz przecież pracować w wyuczonym zawodzie. Ważne, żeby lubić to, co się robi - robić to, co się lubi i jeszcze z tego żyć.

Powodzenia :) .
 
 
zqnetq 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Jewel Green
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 236
Skąd: Legnica
Wysłany: 21-05-2012, 23:36   

Gaydek, Lubie logistykę, lubie myśleć i chyba jak nie wiele osób uwielbiam wypełniać dokumenty :mrgreen:
 
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 22-05-2012, 00:24   

Najwazniejsze,zebys w polowie studiow nie zrezygnowala,bo np nie czujesz tego klimatu. SZkoda by bylo poswieconego czasu energi oraz pieniedzy. Trzymam kciuki,bo ja mialam chwile zwatpienia,ale dokonczylam ze wzgledu na powyzsze. Rozwaz wyjazd za granice tym bardziej,ze jestes bardzo mloda i cale zycie przed toba. Tam zarobisz duzo wiecej niz tutaj. Chlopak? Stare porzekadlo jest jak najprawdziwsze. Jak kocha to poczeka. Z Lewadzkim od prawie 4 lat zyjemy w rozlakach. Jak pojedzie z toba to poklopocie. Dokumenty? Od 9 lat pracuje z papierami kiedys bardzo je lubilam ale obecna praca tak dala mi w kosc,ze wlasnie zmieniam zawod załujac tym samym wczesniejszych decyzji
Ostatnio zmieniony przez Shakira 22-05-2012, 00:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zqnetq 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Jewel Green
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 236
Skąd: Legnica
Wysłany: 22-05-2012, 00:27   

Ale mi daliście do myślenia :)
Przede mną jeszcze egzamin zawodowy i wtedy zacznę poważnie myśleć jeżeli nic nie znajdę do tego czasu.
 
 
 
Tast 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 1029
Skąd: Pruszcz Gd. / Londyn
Wysłany: 22-05-2012, 00:32   

Aaaa i dodatkowy atut wyjazdu za granicę - język! Nauka to jedno, ale konfrontacja w życiu codziennym i przymus używania języka obcego w każdej sytuacji naprawdę podnosi skilla :D .
 
 
 
Zahariash
[Usunięty]

Wysłany: 22-05-2012, 01:13   

Niestety, prawda jest taka, że pracodawcy patrzą, nie tyle na papiery, co na doświadczenie zawodowe.
Przykład, to moja obecna praca. Nie spełniałem chyba ze trzech warunków zatrudnienia. I co ? Poszedłem do Szefowej, zadałem kilka pytań z branży, na które nie umiała odpowiedzieć i jeszcze na podstawie dokumentów, które mi przedstawiła, stwierdziłem że w ciągu roku, będzie musiała powiększać magazyn.

Jak widzę, Twój przykład to potwierdza.
Wypada mi, życzyć Ci powodzenia i determinacji :564:
 
 
zqnetq 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Jewel Green
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 236
Skąd: Legnica
Wysłany: 22-05-2012, 11:24   

Nie dziękuje :wink:
 
 
 
Magenta 
AKA Misia vel Nika


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączyła: 27 Sie 2009
Posty: 928
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-05-2012, 16:45   

zqnetq napisał/a:
W jednej firmie usłyszałam nawet, że jako magazynier jeździ się wózkiem a na wózku się pracuje a nie wygląda ;/

Takiemu to tylko w mordę strzelić... Współczuję Ci - nie dobrego wyglądu rzecz jasna ( ;) ), ale żenującej zapewne dla Ciebie sytuacji.
Trzymam za Ciebie kciuki w dalszych poszukiwaniach pracy, podoba mi się Twoja chęć usamodzielnienia się (ja miałam podobnie). :)
_________________
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 22-05-2012, 16:45   

jesli wyjazd za praca, polecam skandynawie, zarobi duuzo wieksze niz podaje agusiaczek.
rozlaka ? hmmm kwestia przyzwyczajenia. . .
wkurza mnie to, ale taka praca.
po studiach polecam wyjechac i sprobowac, jak sie nie uda to wrocic ;-)
 
 
Barman91 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 65
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 22-05-2012, 17:36   

w dzisiejszych czasach to chyba tylko zaoczne ... im szybciej zdobędzie się doświadczenie tym lepiej.
Nawet 5 dziennych kierunków nie zastąpią 1 zaocznego i doświadczenia !!
*nie wspominam o znajomosciach !! :)
 
 
 
Agusiaczek 


Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 280
Skąd: Piaski / Lublin
Wysłany: 22-05-2012, 18:36   

lewadzki, skandynawia fakt jest lepsza ale ja w Szkocji mam ciocię więc za żarcie i mieszkanie mie musze płacić aa kasa to zrabiłam dużo więciej tylso sa monety angielskie i szkockie i szkockich nie da się wymienić więc za to trzeba było kupic prezenty i ubrania + bilet do polski. W skandynawi wiecej jest roboty dla mężczyzn chyba no i norweski , mój tata wieloktronie tam wyjeżdzał i do szwecji , ja jeszcze nie byłam .. ale wszytsko przede mną ... W angli jest więcej pumek , we wszystkich kolarch tęczy :D

Tast, przez pierwsze 2 tyg bariere językową się ma i tylko słuchasz i potakujesz potem to juz trezba sobie radzić i jakoś idzie....
_________________
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy..
 
 
Tast 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 1029
Skąd: Pruszcz Gd. / Londyn
Wysłany: 22-05-2012, 18:42   

Ja od razu wpadłem "na głęboką wodę" i chciał, nie chciał musiałem się dogadywać już pierwszego dnia. Tak czy siak wychodzi to na duży plus.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo