Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gaydek
29-02-2012, 20:21
Puma VS Tigra !Wazne!
Autor Wiadomość
numberOne
[Usunięty]

Wysłany: 19-02-2012, 22:36   

no 3lata pieknie - raz na 3lata tyle moge wydac bez problemu - a nawiasem slyszalem, ze te reperaturki maja ocynk? Lewadzki a Tobie wyszla juz korozja? Podloga mocno koroduje w Pumie, czyli bez tego czarnego ocynku nie da rady? Czy daje rade normalnie?
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 19-02-2012, 22:48   

ja w podlodze mialem malenka dziurke.
no w jednym miejscu po roku mi kropka wyszla, ale sie splulem i mam to miec zrobione ;-)
 
 
numberOne
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2012, 00:14   

z nadkolami sobie poradze - z podloga zawsze idzie wspawac jakas obca dobra blache - ponoc nie ma dramatu. A jak z progami? To mnie troche martwi, bo jakie progi beda pasowac do Pumy? Tigra ma jeszcze te zaslepki, to da sie cos tam wcisnac, ale Puma ma goly prog - jak sobie z tym poradzic? Mi w escorcie progi ostro bralo
 
 
poldek
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2012, 01:48   

U mnie progi nie są zżarte... Zawsze możesz zabezpieczyc je od spodu jakimś środkiem ;)
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2012, 06:37   

u nas tez progi ok

[ Dodano: 20-02-2012, 06:37 ]
p.s. na ktorym forum tigry jestes ? ?
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2012, 09:58   

numberOne napisał/a:
A jak z progami?

Nie spotkałem sie jeszcze by w Pumie by gniły progi. Jedynie co to od przednich kół mozesz mieć początek progu "wypiaskowany". Podłoga też za bardzo nie gnije, jedynie tylnie błotniki i końcowy tłumik.
numberOne napisał/a:
Hadzi - lepiej sie jezdzi Puma, czy Tigra? Ktora bardziej zwraca uwage na ulicy?

Już koledzy Ci odpowiedzieli. Lepiej się jeździ Pumą. Na ulicy Puma zwraca wiekszą uwagę. Bardzo czesto można sie spotkać z dwoma przypadkami gdzie Puma jest mylona z Tigra oraz zachodzą ludzie w głowę co to jest za auto.
 
 
poldek
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2012, 11:15   

Hadzi napisał/a:
Bardzo czesto można sie spotkać z dwoma przypadkami gdzie Puma jest mylona z Tigra oraz zachodzą ludzie w głowę co to jest za auto.


Ja tak miałem :)
Po zawodach CA nazwali moje auto Opel Puma (bo nie mam nigdzie emblematów :P ).
 
 
leman 
12 lat myję i reperuję

Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 434
Skąd: okolice śląska
Wysłany: 20-02-2012, 12:57   

miałem tygrysa teraz jeżdżę pumką i nich to będzie odpowiedź na temat topa ! :razz:
 
 
zqnetq 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Jewel Green
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 236
Skąd: Legnica
Wysłany: 20-02-2012, 13:53   

Też na początku chciałam Tigre lecz nie wiedziałam o istnieniu pumy ale gdy w końcu ją zobaczyłam wiedziałam, że to Puma musi być moja.

Co do zwracania uwagi to prawda. Często ludzie patrzą a Ci bardziej odważni zdają pytania. Nawet kiedyś się zdarzyło, że jeden chłopak ze szkoły podszedł do mnie po lekcjach i zapytał czy mógłby się ze mną przejechać chociaż do rynku. Bo nigdy nie jeździł takim samochodem : ) Więc uwagę na pewno będziesz na siebie zwracał szczególnie dziewczyn. Ja chociaż mam kociaka to za każdym razem gdy widzę innego wybucham strasznym krzykiem " oooo puma puma " : )
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2012, 14:47   

zqnetq napisał/a:
za każdym razem gdy widzę (...) wybucham strasznym krzykiem " oooo puma puma " : )

Ja nie mam od 3 lat Pumy, a nadal tak reaguje... i od 3 lat żałuje ze ją sprzedałem...
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-02-2012, 15:45   

Hadzi napisał/a:
i od 3 lat żałuje ze ją sprzedałem...
Dlatego ja nadal mam swoją. Nie chcę żałować :P Choć swojego czasu niewiele brakowało bym przesiadła się w Cougara (na stałe, bo na "trochę" miałam już okazję).
Obie, Puma i Tigra, mogą się podobać, mi oczywiście bardziej podoba się Puma. Ale własności jezdne Puma ma lepsze. I to są fakty...
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2012, 22:05   

a ja zawsze chcialem tigre i bardziej mi sie podoba, ale puma daje duzo wiecej frajdy.
dlatego w garazu stoi juz kolejna.

kupuj pume
 
 
numberOne
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2012, 23:27   

leman napisał/a:
miałem tygrysa teraz jeżdżę pumką i nich to będzie odpowiedź na temat topa ! :razz:


a czemu zmieniles? Miales inne powody, niz moc silnika?

Powiem wam, ze to na pewno kwestia gustu, ale z tym "oplem puma", to mnie rozbawilo :P Tigra jest bardziej "zla" ma takie sexowne spojrzenie, jak jedzie :P Puma jest bardziej swieza i przyjemna. Podjelem decyzje, ze autko kupie na wiosne, jak sie ociepli :) Przez ten czas bede sledzil allegro ;)

Jeszcze jedno pytanie, bo Wy sie znacie - od jakiej ceny zaczyna sie najtansza, w dobrym stanie Puma? Ile musze miec orientacyjnie minimum, zeby sie nie wpakowac na skarbonke? Bo mam ok. 6tys + troche na oplaty ;) I jakbym dostal za tyle cos dobrego, to kupie Pume - myslicie, ze dam rade?

Mozecie poopowiadac, jak jeszcze ludzie reaguja na wasze Pumy ;)
 
 
poldek
[Usunięty]

Wysłany: 21-02-2012, 02:25   

Pytają się jaki ma silnik :) odpowiadam 1.7 i słyszę kolejne pytanie... A to diesel ? :P
 
 
Franek
[Usunięty]

Wysłany: 21-02-2012, 07:41   

Bo 1,7 to popularny diesel w oplu astrze.
Też nie spotkałem się z taką pojemnoscią w benzynie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo