Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
09-04-2007, 11:28
Intro do strony

Czy podoba Ci si� Intro do klubowej strony?
Tak
81%
 81%  [ 13 ]
Nie
12%
 12%  [ 2 ]
Nie mam zdania
6%
 6%  [ 1 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 08-06-2005, 22:31   

Ale statement 8) . Tak jak pisałem... generalnie intro jest fajne :) . Wg mnie może ono od razu trafić do portalu (ale pewnie trzeba poczekać do końca ankiety).

BTW1. Z chęcią w wakacje pobawię się w te klocki (o ile oczywiście dam radę) - lubię przesiadywać przy kompie od rana do wieczora (człowiek traci kontakt z rzeczywistością hehe). Teraz nie mam na to totalnie czasu... kontakt z rzeczywistością tracę przez to, że uczę się prawa :mrgreen: .

BTW2. Skoro mowa o gustach... o tym się nie dyskutuje i już a skoro już dyskutujemy 8) to nie masz szans trafić w gusta wszystkich klubowiczów.
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-06-2005, 23:00   

Na końcu z jedno zdjęcie spróbuję jeszcze wcisnąć, ale to może jutro lub w piątek. Postaram się trochę to zmodyfikować, ale od nowa nie podejmuję się niczego.

Gaydek a co do tracenia czasu to jak zaczynałem rano to siedziałem tak do wieczora z krótkimi przerwami na jedzenie. Danae niech napisze jak ją męczyłem gdy miałem problemy z czymś :D
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 08-06-2005, 23:03   

Zagłosowałem na TAK i dla mnie intro może trafić na portal tak jak jest. Podawałem tylko kilka sugestii do rozpatrzenia :wink:
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-06-2005, 23:09   

:-) Ale każdy się teraz tłumaczy !!! :-)
Mnie się od początku podobało. Nie mam zastrzeżeń.

Ps. Jeśli się komuś nie podoba to niech sam lepiej zrobi !
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-06-2005, 23:24   

Sugestie przyjęte i postaram się coś zrobić, ale niestety wszystkich nie dam rady. Nie wiem jeszcez raz ale zrobię tak, że najpierw się całość załaduje a później poleci. Wtedy dźwięk będzie równo z obrazem.
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
foo 
W pyteczke


Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 764
Skąd: Manila
Wysłany: 09-06-2005, 07:33   

Madzia napisał/a:
Mnie się podoba, muzyka rewelka, moja ulubiona:) to że mało zdjęć właśnie jest ekstra, może na końcu jakieś odjazdowe zdjęcie, albo nawet kilka. Choć ciekawiej może by było pokazywać Pumkę po kawałeczku, jakimiś detalami, nie za dużo le i nie za mało

Gratulacje mnie się podoba!!!


dla mnie naprawdę super! połączenie muzy i klimatu jest w porzo! właśnie taki melanż czarno-biały :) jedyne ew. ulepszenie to wlaśnie pokazywanie po kawałeczku pumki, jak Madzia pisała...

mam inną uwagę: nie lubię takich długi intro do strony... może wrzucić dzieło Boo gdzieś na stronę, kategoria Puma Art czy cos? ale nie dawać tego ZAWSZE przy otwieraniu strony? pomijąc modemowców, jak przy otwieraniu strony w biurze mi przypadkiem ryknie muza to będzie dziwnie

Boo, respect!
 
 
 
Nicco 
ema puma


Dołączył: 19 Wrz 2004
Posty: 146
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-06-2005, 10:43   

Nie, Nie i jeszcze raz nie... :|

Boogie... fajna robota i można to dołączyć do działu download ale napewno nie do tej strony.
Animacja jest :
- za długa
- za ciemna
- za duża
- za ciężka
- napisy znikają za szybko
- na kompach z kartami poniżej 32MB tnie sie i traci synchronizajce z dzwiękiem
...co ja dyskwalifikuje jako intro, ale ogólnie ogląda się ją przyjemnie.

A teraz dlaczego nie:

To portal, tak? A dokładnie wortal bo jest tematyczny... wortale i portale mają na celu dostarczanie informacji szybko i bez utrudnień. To nie jest strona produktowa, reklamująca
nową oferte. I takie też strony użytkownik ogląda raz, max 2 z tym, że przy 2-gim razie już pomija intro. Chcecie to robić po 5 razy dziennie? Pokażcie mi chociaż jeden portal/wortal z z intrem? Internet to "one click bussines", liczy się czas i nie można zmuszać ludzi do czekania na załadowanie się tej animacji...za lekka ni jest ...
O ile zakład, że jak będzie intro wszyscy zabookmarkują bezpośrednio adres http://www.klubpumy.pl/portal.php żeby nie czekać na intro?

Żeby Boogie nie zmarnować twojej ciążkiej pracy, może poprostu zamienić nazwe tego co zrobiłeś na prezentacje mulimedialną klubu i dodać ją gdzieś do menu - jak ktoś będzie chciał sobie to zobaczyć to sobie zobaczy.
 
 
 
Aguska 
Młoda Gniewna :)


Rok prod. Pumy: 1997
Dołączyła: 01 Lis 2004
Posty: 65
Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-06-2005, 11:16   

Hm. Super pomysł i z muzyką i z tymi hasłami...
Ale jeśli chodzi o jakieś poprawki to tak: nie wiem czy to tylko u mnie ale te literki są bardzo małe, musiałam się prawie przykleić do monitora żeby przeczytać ( mam wadę wzroku ale nie aż taką;) ), napisy za szybko lecą i przede wszystkim jest za mało samej Pumy - jedno foto. No i fajnie by było gdyby takie intro było w kolorach portalu czyli błękitno-białych bo to przejście z ciemnego koloru do jasnych jest takie hmmm drażniące :)

Ogólnie Boo Im impressed :) Widać, że masa pracy została włożona :)
_________________
^ I'm gonna shine hommie until my heart stop ^
 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 09-06-2005, 12:51   

Dużo pracy zostało na pewno włożone, bo jak się nie zna programu to faktycznie prace idą bardzo długoooooooooo. Zresztą faktycznie Boo troszkę męczył ;) ale ... ja i tak mam w ulubionych www.klubpumy.pl/index.php rozwiązanie dla leniwych ;)
_________________
https://rod-nekla.pl/
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-06-2005, 15:09   

Aguśka otwórz to demo w IE. Na razie nie wiem dlaczego w Firefoxie czy Mozilla jest aż tak bardzo zmniejszone.

Nicco, zgadza się, że jest to portal, ale nie ukrywajmy, że nie jesteśmy stroną gazety czy wp. Nie zagląda tutaj aż tak dużo ludzi. Tworząc intro myślałem o tym, żeby w jakiś sposób zareklamować samochód i sam klub. Osoba, która pierwszy raz odwiedzi stronę na pewno zwróci na to uwagę. Stali użytkownicy i tak nejczęściej przechodzą od razu do forum... Nad wielkością postaram się jeszcze popracować. Ile osób ma teraz komputery z kartami poniżej 32MB?

Myślę że intro nie będzie się cieło gdy ustawię, żeby najpierw całość ściągneło a dopiero później otworzyło.

PS. Przeżyłem szok jak usłyszałem ten sam podkład w reklamie Calgonitu 4w1. Na szczęście inne wykonanie i brzmi trochę inaczej.
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-06-2005, 22:51   

Trochę ulepszona wersja z dodanymi na końcu fotkami i przyciskiem skip intro TUTAJ
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 09-06-2005, 23:45   

Teraz nie mam już nic do dodania :!: :706:
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
Madzia 


Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2001
Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 110
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-06-2005, 08:28   

O dokładnie o to mi chodziło:)
 
 
 
foo 
W pyteczke


Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 764
Skąd: Manila
Wysłany: 10-06-2005, 08:30   

a mi nie do końca... ale wciąż mi się podoba robota Boo a sam postaram się usiąść z kumplem i za jakiś czas pokazać Wam moją wersję
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 10-06-2005, 10:21   

Jeśli nie do końca to może dokładnie opis co, bo tak na samo nie do końca nie wiem nad czym pracować ;)
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo