Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję dobrego lakiernika
Autor Wiadomość
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 29-08-2007, 12:37   

Hadzi napisał/a:
Pusia napisał/a:

A Pan Bąbik (Opoyi kontakt) powiedział, że taniej wyjdzie folią okleić, pytanie tylko, jaki efekt końcowy byłby...


:572:




a co do ceny za lakierowanie to wszystko zalezy na kogo trafisz! bo tam se liczy przede wszystkim robocizna a nie materialy! gdybys np Ty potrafila sobie sama pomalowac pumke to mysle ze w 300-500zl bys sie zmiescila i to jeszcze miala super lakier! ja moglbym miec cale autko ale w tym samym kolorku pomalowane za 1500zl... Mysle ze lakiernik Darpomorza podobnie by wziął za pomalowanie tym samym lakierem, bo gdy powiedzialem ze chce inny kolor i to mat i do tego brokat a na to bezbarwny mat to mi zaspiewal 2000 czyli cena super!
Za 500zl to kupisz sama baze a gdzie lakier bezbarwny podklad i inne materialy??
 
 
 
Darpomorza23
[Usunięty]

Wysłany: 29-08-2007, 13:25   

Pusia tu jest nr.tel do Zbyszka(lakiernika) 665227418.Dziś i jutro jest jeszcze w niemczech ale w sobote jak chesz to spokojnie możesz zadzwonić i się spytasz ile by to kosztowało tip.Powiec mu że nr.masz od Darka któremu malował pume na kameleona i on będzie wiedział o kogo chodzi i myśle że jak powie ci cene to będziesz zadowolona. W piątek jak byłem u niego to kończył malować Mercedesa na czarno i na to brokat(efekt naprawde zaj***y). Koleś robi naprawde dobrze!!!!. polecam go. :mrgreen:
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 29-08-2007, 20:53   

Mr.Maya, nie zaruj sobie ja prawie cale sejko malowalem za 700zl! :P
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 29-08-2007, 22:33   

Akrylem jedno warstwowym. A pumy sa wiekszosci malowane perla. Litr perly z Sikensa kosztuje od 170-240zl. Mial byc dobry lakier. Do tego bezbarwny typu diamet litr od 100zl. Wiec Nie pisz Hadzi ze za 500zl pomalujesz pume super lakierem.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Darpomorza23
[Usunięty]

Wysłany: 30-08-2007, 07:34   

Ja mam na swoim 9 warstw lakieru!!!!!!!!. Wiem że kameleona mam 5 warstw.
Mr.Maya to zależy z tymi cenami gdzie kupujesz albo i czy twój lakiernik ma jakąś zniżkę na lakiery itp.
Ps.Coś w gliwicach drogo tam mają?? :wink:
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 30-08-2007, 07:41   

Za dobry lakier niestety nalezy dac odpowiednio. A pozatym ja nie bede auta malowal duzoa iloscia rozpuszczalnika tylko odpowiednio rozrobina baza. Skoro masz 9 warst i zurzyles tylko 2 litry bazy to ile bylo rozpuszczalnika wlane?? Ja sam maluje sobie auto.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Darpomorza23
[Usunięty]

Wysłany: 30-08-2007, 08:14   

Mr.Maya nie wiem ile rozpuszczalnika wlane. W sobote pojade do niego to się go zapytam i ile kosztowały dodatki do lakieru czyli rozpuszczalnik, utwardzacz...,To też zależy od lakieru w jakich proporcjach należy go rozrobić. Z tego co wiem to dałem mu 3 L.lakieru i została 1L. Z 2L. zrobił chyba niecałe 3L.
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 30-08-2007, 08:18   

Przy tylu warstwach to chyba pod tapicerka nie masz malowanego auta za malo lakieru. I spytaj sie jakiej firmy bezbarwy i jakiego typu. Rozpuszczalnik to maly koszt utwardzacz jest tylko do bezbarwnego i kupuje sie to jako zestaw.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Darpomorza23
[Usunięty]

Wysłany: 30-08-2007, 08:35   

Ok. W sobote się spytam go. Jest malowane całe auto nie ma śladu po srebnym. Progi,słupki,pod tylnią klapą,pod maską troche. Wygląda jak by wyjechała z fabryki z takim kolorem!!!!!!!.
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 31-08-2007, 09:33   

co Wy sie tacy nerwoni wszyscy zrobiliscie?...Mr.Maya, ja nie malowalem Pumy wiec byc moze i 500zl bym sie nie zmiescil... ale wiem ze wszystko zalzy od tego ile lakiernik sobie za robote policzy... i o to mi chodzilo :roll:
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 31-08-2007, 11:32   

Hadzi, Robota to raz a lakiery to dwa i jesli ma byc super efekt to lakiery tez musza byc z wysokiej polki. A przy malowaniu pumy jesli ma BYC pomalowana bardzo solidnie to musza byc wyciete szyby. Potwierdzily mi to najlepsze warsztaty lakiernicze w okolicyl. Daja po 5 lat gwarancji na lakierowane auto ale i tez koszt takiego lakierowania to 5000-7000tys
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Darpomorza23
[Usunięty]

Wysłany: 31-08-2007, 11:54   

Masz racje Mr.Maya.
Mi powiedzieli za malowanie 8tys.bez farby.
Lecz po co przepłacać jak moge mieć pomalowane auto za 2tys.i być z tego zadowolony!!!.Jak zobaczysz na żywo to się przekonasz że dobrze nie zawsze znaczy drogo!!!.I gwarancje też mam.
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 31-08-2007, 12:16   

Darpomorza23, Mam uraz do taniego malowanie poprzdnie auto bylo pomalowane u taniego i bylo istnym kameoleonem mienilo sie w kilku odcieniach granatowego. Tego sie nie da opisac slowani. Dlatego ja bede malowal sobie auto sam i wole dac sobie zrobic baze na zamowienie i miec super efekt.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Darpomorza23
[Usunięty]

Wysłany: 31-08-2007, 13:26   

Rozumie Cię :wink: ..
Ja też bym miał uraz po takim czymś. Lecz są ludzie którzy robią dobrą robote za rozsądną kase.Jak z nim rozmawiałem kiedyś dlaczego tak tanio robi to on odparł że dzięki temu ma dużo klijentów. Hadzi może będzie malował u niego.
Mr.Maya porozmawiamy o tym kiedyś przy :564: ?!
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 31-08-2007, 22:06   

Mr.Maya, spoko ja tez SC lakierowalem u taniego i bylem zachwycony!!! zreszta w Bydgoszczy na Auto Tuning Show te zudzie krecili sie kolo autka :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo