Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
korektory siły hamowania czy występuje takie coś w pumie ??
Autor Wiadomość
wiertło 


Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 162
Skąd: Janikowo
Wysłany: 15-12-2013, 17:15   korektory siły hamowania czy występuje takie coś w pumie ??

Witam mam problem z tylnim prwym bębnem cały czas sie grzeje. Wymienone cylinderki bębny szczęki łozyska. Samo-regulatory są ok i sprężyny. Z lewym bębnem nie ma problemu a na prawe nie mam siły już :sad: i zastanawiam się czy nie będzie problem z tym całym korektorem siły hamowania. Co do objawów to jest tak że nie piszczy kilka dni i jest delikatnie ciepłe a jest też tak ze co dzień po przejechaniu kilku km piszczy i okrutnie sie grzeje. Pumka z silnikiem 1,7 z ABS

Proszę o Pomoc i rady bo nie mam już siły i cierpliwości
 
 
 
Dukes 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: State Blue
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 735
Skąd: Pniewy
Wysłany: 15-12-2013, 17:58   

Zobacz czy w samoregulatorze prawego bębna nie wyrobiły się ząbki, bo być może te na których powinien się zazębić są wytarte i przeskoczył na kolejne przez co szczęki nie odbijają prawidłowo. Druga sprawa to zerknij czy linka ręcznego chodzi swobodnie w pancerzu.
 
 
wiertło 


Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 162
Skąd: Janikowo
Wysłany: 15-12-2013, 18:04   

Linka ręcznego jest nówka. Samoregulator wyczyściłem aż się świeci ząbki wyglądają na ok właśnie. Ręczny łapie na dwa koła i je całkowicie blokuje jak zaciągnę. Nie mam pomysłów już czy kupić jeszcze nowy samoregulator.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo