Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gaydek
13-05-2014, 21:16
Trudny wybór
Autor Wiadomość
Gamboa 

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 54
Skąd: lol
Wysłany: 19-02-2014, 22:51   

miałem czarne auto i nie polecam :D jeśli już szukasz to fioletowe jak chciałaś :D
na czarnym widać zaraz bród, co mnie denerwuje, bo lubie mieć czyste autko :)
oczywiśćie srebrne rządzi :D
Ostatnio zmieniony przez Gamboa 20-02-2014, 12:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pietia 
Umća Pumcia :D


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Jewel Green
Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 548
Skąd: Siewierz
Wysłany: 19-02-2014, 22:56   

Hadzi, duży browar dla Ciebie :) zgodzę się z Tobą w 100% to co napisałeś to nie są młode auta i większość z nich nie pochodzi od pasjonatów tylko od ludzi którzy dostają prawko w łape i chcą sportowe auto za niewielka kase żeby trochę się wyszaleć :)
_________________
Nie moc silnika a technika zrobi z ciebie zawodnika :)
 
 
 
ebatka 

Dołączyła: 29 Gru 2013
Posty: 35
Skąd: Trzebinia
Wysłany: 19-02-2014, 23:26   

Hadzi rozum mi podpowiada żeby sobie odpuścić ale serce każe dalej szukać :-)
Po prostu wszyscy mi odradzają ten samochód, od rodziny po znajomych na mechanikach kończąc... Zdaję sobie sprawę, że jest to stare auto i nie może być idealne. Ale uwierz mi, że z tych co oglądałam nie byłam w stanie nic wybrać bo były w fatalnym stanie. Jedna może by się nadawała gdyby ją całą polakierować ale nie miała klimatyzacji.

Gaydek Obejrzałam na żywo 9 Pum plus ze 3 nie osobiście.
Jeśli chodzi o budżet to chciałabym wydać max 8 tysięcy.
Wymagania:
1. Dobry stan techniczny.
2. Klimatyzacja i w miarę zadbane wnętrze.
3. Żeby była równa a nie poskładana każda część z innej parafii.
Nie wiem czy miałam pecha czy źle szukam, chociaż staram się w miarę możliwości robić jakąś selekcję na podstawie zdjęć. Ale tak jak wczoraj w Poznaniu, facet zachwalał, zapewniał a tu się okazało, że zdjęcia nieaktualne i złom.
Jeszcze troche takich wycieczek i mi braknie kasy na samochód :-(

Gamboa fiolet byłby idealny ale w ciągu trzech miesięcy trafiłam tylko na dwie sztuki w tym kolorze :???:
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 20-02-2014, 00:49   

Być może masz pecha. A jak coś mi wpadnie w oko, to dam znać.

Ps. Rezygnować moim zdaniem nie warto. A założę się, że wszyscy ci, którzy odradzają Pumę, doradzają zakup czegoś, co z frajdą z jazdy ma niewiele wspólnego. Życie.
 
 
Zahariash
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2014, 09:49   

ebatka zadbany egzemplarz bardzo ciężko trafić, jak już się sama przekonałaś, ale jak już znajdziesz, to nie będziesz chciała z Pumy wysiadać :wink:
Nie chcę Cię załamywać, ale np. koleżanka Beata, szukała dwa lata :shock: i teraz może się pochwalić kapitalnym egzemplarzem (jechałem, czułem się jak w nowym aucie :grin: )
Swojej szukałem trochę krócej, bo tylko trzy miesiące, więc można powiedzieć, że miałem dużo szczęścia :grin:
Nie odpuszczaj, szukaj dalej. Jak już znajdziesz, to dopiero pokażesz tym wszystkim "normalnym", dlaczego chciałaś Pumę, anie jakiś tam "pikaczento" :mrgreen:
Powodzenia i .... szczęścia :564:
 
 
adrianus 


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 678
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-02-2014, 10:34   

A ja za drugim razem ( druga Puma) pojechałem i kupiłem pierwszą oglądaną - już po 2 dniach od momentu kiedy pomyślałem że potrzebne mi drugie auto więc może znowu puma:)
 
 
 
Zahariash
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2014, 14:33   

ebatka tą oglądałaś :?:

http://otomoto.pl/ford-puma-1-7-kat-C32111719.html

ps.
ciekawe "wiatraki" :wink:
 
 
Beata 
BUNIA :)

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2001
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 179
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-02-2014, 19:07   

warto szukać tyle ile trzeba :roll: tak jak ZAHARIASH wspomniał długo to u mnie trwało i po całej Polsce ale było warto :lol: od maja 2012 posiadam i na początek inwestycja techniczna a teraz czeka moja Iskierka na malowanko , bo cały czas nie mogę się zdecydować jaki nadać jej charakter :razz: tak że nie rezygnuj tylko szukaj a ona cię znajdzie
_________________
bo babcia ma zawsze rację ;) i już
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2014, 19:41   

ebatka napisał/a:
Po prostu wszyscy mi odradzają ten samochód, od rodziny po znajomych na mechanikach kończąc...

Bo nikt tego samochodu nie zna, nikt nie miał i nie wie co to auto ma w sobie. Zwłaszcza mechanik!!! Kiedys posłuchałem sie mechanika i to znajomego, kupiłem V40 i po 3 miesiącach sprzedałem bo sypało sie z każdej strony której bym nie ruszył!
ebatka napisał/a:
w miarę możliwości robić jakąś selekcję na podstawie zdjęć

też tak robiłem i... kupiłem ta która kompletnie ze zdjeć mi się nie podobała - na komisie stały dwie, jedna ze zdjęc była w miarę, druga tez wg zdjęć tragiczna, ale na miejscu okazało się kompletnie odwrotnie!!! Kupiłem ta której nie chciałem i byłem wręcz na 100% pewien, że nie będę nawet jej oglądał!

ebatka napisał/a:
Wymagania:
1. Dobry stan techniczny.

Pojęcie względne nic nie mówiace ;)
ebatka napisał/a:
2. Klimatyzacja

Nie za wygodna jesteś? ;) haha :) Klima osłabia, Dopiero powyżej 3-3,5 tyś obr nie czuć tego osłabienia - osobiście wole otworzyc okno więc dla mnie liczyło sie to szy szyby sie opuszczaja i podnoszą haha,, z reszta myślę o tym by sie kompletnie pozbyc klimy w Ani.
Gamboa napisał/a:
miałem czarne auto i nie polecam (...)na czarnym widać zaraz bród

Leń jesteś :p haha Ja tam lubie myć auto, to sama przyjemność i relaks i nie ma znaczenia czy czarna czy srebrna, czy też sraczkowata ;)
Gaydek napisał/a:
wszyscy ci, którzy odradzają Pumę, doradzają zakup czegoś, co z frajdą z jazdy ma niewiele wspólnego

Zgadzam sie w 110%!!!
Puma to takie auto które na łeb na szyje bije nawet obecnie nowe samochody pod względem frajdy z jazdy oraz osiągów, a do tego porównaj ceny...
I jeszcze jedno - Puma jest bardzo prostym samochodem, niedrogim w częściach (mówie ogolnie). Jest to jeden z niedocenionych samochodów na rynku.
Zahariash napisał/a:
Nie odpuszczaj, szukaj dalej. Jak już znajdziesz, to dopiero pokażesz tym wszystkim "normalnym", dlaczego chciałaś Pumę, anie jakiś tam "pikaczento"

:564: :564: :564:
 
 
Beata 
BUNIA :)

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2001
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 179
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-02-2014, 19:47   

przed chwilą wskoczyłam na otomoto i jest tam taka ciemno niebieska za 3 tys ze Szwajcari obcarapana do lakierki ale dobrze się zapowiada po opłatach i uczciwy przebieg 200 tyś w Warszawce , jak bym szukała to bym się nią zainteresowała
_________________
bo babcia ma zawsze rację ;) i już
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 20-02-2014, 21:27   

Beata, skoro jest na otomoto, to pewnie jest i link do ogłoszenia, czyż nie? Możesz wkleić? ;)
 
 
Beata 
BUNIA :)

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2001
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 179
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-02-2014, 09:07   

nie umiem wklejać :oops: smuteczek he he ale można w wyszukiwarke wklepać te dane co podałam i wyskoczy jest za 3,1 tys , Warszawa
_________________
bo babcia ma zawsze rację ;) i już
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 21-02-2014, 11:52   

O tą chodzi?
http://otomoto.pl/ford-pu...-C30775719.html
 
 
Pietia 
Umća Pumcia :D


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Jewel Green
Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 548
Skąd: Siewierz
Wysłany: 21-02-2014, 12:07   

"AUTO JAK NA ZDJĘCIACH.DO MAŁYCH POPRAWEK BLACHARSKICH" oprócz tego że tone szpachli trzeba na nią nałożyć albo wymienić maske, drzwi, blotnik to jest ok :)
_________________
Nie moc silnika a technika zrobi z ciebie zawodnika :)
 
 
 
Gamboa 

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 54
Skąd: lol
Wysłany: 21-02-2014, 13:32   

kompletny złom :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo