Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jade pumą do niemiec
Autor Wiadomość
Gamboa 

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 54
Skąd: lol
Wysłany: 24-03-2014, 12:20   

wiec przeszedłem zwykła kontrole zawieszenia u układu kierowniczego na stacji diagnostycznej, wszystko ok
klocki były juz wymieniane kiedyś
spr ciśnienia kół i wentylków (z wentylkami są duże problemy zawsZe)
dolanie płynu spryskiwaczy
sprawdzenie przewodów z płynu hamulcowego chłodniczego i takie tam
mam nową apteczke, trójkąt i koszulkę.
mam bezpieczniki na wypadek, nie biore żarówek.
olej 3l biorę ze sobą bo troche bierze lepiej mieć:)

jutro jade z rana :D trasa Łęki D. (obok miasta Tarnów) - Hagen, prawie 1200 km, cały czas autostradą ciekawe ile bede jechał :P w zgorzelcu pewnie zrobie przerwe i zatankuję.
 
 
Gamboa 

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 54
Skąd: lol
Wysłany: 24-03-2014, 16:28   

no kiedyś czyli jakieś 5 miesięcy temu :D

[ Dodano: 28-04-2014, 04:33 ]
Witam. Dawno sie nie Odzywalem ale to przez to ze takie gowniane haslo mam na tym forum i na poczcie eheheh. WieC teraz dam wam troche statystyk. Przejechane bylo 1200 km. Spalilo mi okolo 90 litrow benzynki tankowalem 2 razy w pl i w raz w de. Jechalem ze srednia predk 130 km/h nie liczac postojow i bramek w pl caly czas autostradami_do dortmundu prosta droga. Pumka spisala sie rewelacyjnie. Zjadla troche oleju ale to wybaczam mialem go ze soba.
Dam wam maly przyklad: pracujesz w polsce zarabiasz 1500 zl, paliwo kosztuje 5:50
Pracujesz w niemczech zarabiasz 1500 euro paliwo kosztuje 1;40 e. Gdzie tu sprawiedliwosc. Ja korzystam z okazji i jezdze autkiem jest ok tyle ze dowiedzialen sie ze nie moge jezdzic autem na pl blachach w niemczech dluzej niz chyba pol roku jakos tak w sumie nie chce sie wglebiac w temat hehe lepiej nie wiedziec. Gdy wroce do pl bede musial sprzedac robaczka. Znalazlem w niemczech swietne 2 pumy super egzemplarze jednak cena adekwatna do prawie nowego auta. Zastanawiam sie jednak nad kupieniem teraz diesla. Mondeo z 6biegowa skrzynia jednak na autostrade trzeba miec cos mocnego z 6.
Ogolnie kociakiem wracam do pl w sierpniu jazda tym autem to przyjemnosc. Autko teraz na niemieckim paliwie czuje ze zyje. Jednak jest roznica w jakosci , chociaz ja tankowalem na orlenie zawsze i to dziwne dla mnie duzo mniejsze spalanie, byc moze daje cos jazda bez wl swiatel... jesli macie pytanka walcie odpowiem heh
 
 
Puman 

Silnik Pumy: 1.6
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 187
Skąd: Opole
Wysłany: 01-05-2014, 10:53   

Przerejestrować w DE nie możesz?
 
 
Gamboa 

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 54
Skąd: lol
Wysłany: 01-05-2014, 14:48   

Moge ale 100 euro kosztuje tuv i sprawdzaja nie tak jak w polsce, a uwierz mi widzac auto na pl blachach cos na pewno by znalezli. Czytalem na forach ze auta z gazem zalozonym w pl za nic w swiecie nie dopuszcza do ruchu a nie wiem czemu. Wracajac do rzeczy ja do domu w jedna str mam 1200 km i potrzebuje auta mocnego z wiekszym silnikiem na aitostrade bo nie chce auta zylowac niepotrzebnie(pumy) kupie jakies 6 biegowe i mozna smigac w 2 osoby
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo