Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
26-12-2006, 00:37
otwieram korek do baku i cos dziwnego sie dzieje!!?
Autor Wiadomość
Cichy85 

Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 44
Skąd: Gliwice
Wysłany: 27-04-2006, 19:57   

to cale szczescie ze to normalka bo juz sie balem ze kolejna rzecz do naprawy, a tak w ogole wrocilem dzis z salonu FORDA ze by dowiedziec sie o koszt przegladu auta z wymiana jakis tam olejow, filtrow,świecy itp itd i oczywiscie calym przegladem zawolali za to 957 zl !! i to w przyblizeniu bo jesli by cos wyszlo przy przegladzie ze jest cos do wymiany to cena rosnie !!!
a za sam przeglad jedynie z wymiana plynu chamulcowego i wypisaniem co jest do zrobienia w aucie lub cos to koszt 350 zl !!!!

jednym slowem wyszedlem na miekkich nogach hehe
ni i w sumie jutro pojade do zwyklego jakiegos mechanika albo na jakas stacje niech mi przejza zawieszenie bo cos mi sie wydaje ze bedzie do wymiany to bym se wtstawil jakies calkiem inne ale jakie to nie wiem, no i mam zamiar z przodu wymienic chamulce i tarcze na inne bo strasznie piszczan nie wiem czemu bo w sumie sa dobre!! no ale przydaly by sie jakies inne :)np te !! http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=84740 i klocki http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=86318 (greenstuff) co o nich sadzicie?? ktos ma takie?? albo moze jakies inne ktos zakladal i poleca??
o i mam pytanie, w tym calym kosztorysie naprawy co mni dali w fordzie jest nakretka piasty 52 zl i kolpak piasty za 9 zl, moze mi ktos powiedziec co to jest, bo on cos mi tam tlymaczyl ze jak beda robili przeklad i beda kola sciagali to musza to wymienic to jak to sie sciagnie to juz nie da sie wlozyc ponownie !!?? tylko czemu ?? o co chodzi ?? i nie wime o ktore mu dokladnie chodzilo czy to pierwsze czy drugie hehe juz mialem dosc tego siedzenia tam bo wysiedzialem sie godzine a prosto po robocie tam jechalem, i to co gadal to jednym uchem wlatywalo drugi wylatywalo

pozdrawiam
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 27-04-2006, 20:11   

Cichy ja mam dobrego mechanika i nie drogiego. A salon omijaj szerokim lukiem kieszen napewno ci tego nie zapomni :) Olej kupisz sobie sam i wszytkie plyny i nawet dasz rade sam sobie to wymienic. A nawet gdybsy dal do mechaniak to nie wezmie za wymiane wiecej nzi 100zl wszytkiego

ps.jestes chetny na jakiegos spota regionalnego bo szukam chctnych
 
 
 
Cichy85 

Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 44
Skąd: Gliwice
Wysłany: 27-04-2006, 20:18   

to daj jakies namiary na nie go to podskocze moze nawet i jutro tylko oby na serio byl dobry i znal sie na tych autkach bo nie mam zamiaru jezdzic od jednego do drugiego mechanika i kazdy bedzie gadal swoje i wymienial co sie da aby tylko zarobic !!! mysle ze ma tam jakies pozadne tez sprzety ze by dobre autko przekladna ??!! a co do jakiegos spotkania to nie obiecuje ze sie zjawie a szczegulnie teraz w maju !! za duzo na glowie, no ale jesli znajdzie sie czas to moge gdzies podskoczyc :)

a robiles cos u niego w swojej pumce??
pozdrawiam
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 27-04-2006, 20:29   

609677939 tu masz do niego numer. A robilem u niego wszytkie swoje auta. Bedzie tez mi robil rozrzad. Co do spodkanai to gdzies na poczatku czerwca mysle nie wczesniej.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Cichy85 

Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 44
Skąd: Gliwice
Wysłany: 27-04-2006, 20:31   

a mozesz na PW albo GG dac jego adres warsztatu ??
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 27-04-2006, 20:40   

Warsztat ma na Wilczym Gardle ale adresu nie pamiertam
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Cichy85 

Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 44
Skąd: Gliwice
Wysłany: 27-04-2006, 20:45   

aha wielkie dzieki :)
 
 
 
Kurzki 

Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 632
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-04-2006, 21:41   

najlepszy zasys jest po otworzeniu , jak sie dojechalo do stacji na ostatniej kropelce paliwa
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 28-04-2006, 00:58   

Waluś napisał/a:
Eeeee tam...
Trafił Ci się jakiś wybrakowany egzemplarz...
Ja z policją mam często do czynienia - średnio raz, dwa w tygodniu... ;)
Zawsze po tych spotkaniach %%%% potrzebuję kierowcę, bo sam już nie jestem w stanie prowadzić... :P

Także wniosek z tego taki - Agunia - musisz poznać odpowiednich policjantów... ;)


zatem czekam kiedy mnie z nimi poznasz :)
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 28-04-2006, 06:30   

Kurzki napisał/a:
najlepszy zasys jest po otworzeniu , jak sie dojechalo do stacji na ostatniej kropelce paliwa
tylko trzeba uwarzac zeby nie wesalo nas do baku :wink:
 
 
 
Rathi 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 184
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-04-2006, 16:48   

Mr.Maya napisał/a:
tylko trzeba uwarzac zeby nie wesalo nas do baku

Uwarzyc? Benzyne? Chyba bym sie bal.
Nawet na wesolo.
_________________
Robert z Krakowa
http://dragonus.pl/
Sklep z grami planszowymi, wypożyczalnia gier
 
 
 
Lukas 


Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 29 Wrz 2004
Posty: 198
Skąd: Pruszków
Wysłany: 28-04-2006, 22:52   

Cichy85 napisał/a:
w tym calym kosztorysie naprawy co mni dali w fordzie jest nakretka piasty 52 zl i kolpak piasty za 9 zl,


Ta nakrętka żeczywiście powinna być zmieniana za każdym razem jak zdejmjesz bębny hamulcowe, składa się ona z kilku blaszek które działają jak zabezpieczenie przed odktęceniem się tej nakrętki podczas jazdy. Kołpak piasty to inaczej metalowa zaślepka (smarowniczka) która zabezpiecza śrube przed brudem.

W rzeczywistości można ocenić stan takiej nakrętki i jeśli się nadaje nakręcić jeszcze raz. Smarowniczke można lekko przygiąć podczas wyjmowania a następnie "naprostować" młoteczkiem na imadełku :D

cena poza serwisem to 33zł za nakrętke i 5zł za kołpak piasty, oczywiście części są orginalne
_________________
UZNANIE W WIELKOPOLSCE.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo