Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kierowcy z wwa
Autor Wiadomość
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 05-08-2007, 19:40   

o szit :mrgreen: ale w Wawie chyba tak nie jest?? :razz: :mrgreen:


robertpuma1910 , bartolomeo, nie spierajcie sie, prosze! kazdy z nas jest inny i kazdy ma inny temperametr i jeden bedzie tital a inny bedzie cos tam pokazywal, ale najwazniejsze jest by w pewnych momentach byc uprzejmym i zachowac ten margines kultury. Tak jak piszelukirat, to ja tez robie sie wredny gdy mnie ktos wkurzy, ale staram sie panowac nad soba i nie wysiadac a auta by komus zrobic ałała :mrgreen:
Niestety wydaje mi sie ze Wawa zawsze jedzila bardzo agresywnie (prawda PUMASKU?) i juz nie traz w Lęborku przytarlismy im nosa... :wink:
 
 
kobietabonda
[Usunięty]

Wysłany: 05-08-2007, 20:08   

a ja sie nie zgodze...
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 05-08-2007, 20:09   

kobietabonda, masz prawo :mrgreen:

[ Dodano: 05-08-2007, 21:10 ]
ps. moze jestes wyjatkiem i kierowcy widzac Twoja urode sa szalenie mili dla Ciebie :)
 
 
kobietabonda
[Usunięty]

Wysłany: 05-08-2007, 20:14   

hehehe...
niestety albo tak nie robia, albo urode mam niewystarczajaca ....
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 05-08-2007, 21:11   

co do stylu jazdy w Wawie to powiem tak.... Tu sie zyje na innych obrotach....kazdemu sie wszedzie spisze, wszedzie korki etc. Nie jezdze jak wariat ale jak mam mozliwosc to sobie i 180 po wawie jade..... wiem jedno.....kiedyczasem jestem gdzies w jakiejs malej miescinie czy po prostu w innym miescie....to wydaje mi sie ze wszystko jest w zwolnionym tempie.... kazdy ma czas zeby 50 razy sie zastanowic czy skrecic czy nie.....ruszanie spod swiatel tez trwa wieki.... wierzcie mi gdyby tak sie jezdzilo w Wawie to by wogole sie nie dalo jezdzic takie by byly korki....wystarczy ze spadnie deszcz i ogolna predkosc samochodow spada.....i robi sie tragedia... Chamstwo jest wszedzie....i czy ktos jezdzie szybko i sie wpycha czy ktos jedzie 40 lewym pasem przez 2 km bo bedzie skrecal w lewo.... Ja wyznaje jedna zasade..... tak jezdzic by nie utrudniac jazdy innym.....czy jade 50 czy 180....
Ostatnio zmieniony przez Gaydek 30-11-2007, 18:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
foo 
W pyteczke


Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 764
Skąd: Manila
Wysłany: 05-08-2007, 21:12   

rajt, Snacko, rajt
_________________
powered by peżot_kombi_diesel_automat (C) Gaydek
Heinz up, baby Heinz up!
 
 
 
kobietabonda
[Usunięty]

Wysłany: 05-08-2007, 23:44   

ja cie, ale posta strzelil !

ale masz racje - tu sie wszystkim spieszy nawet jak sie nie spieszy. do tego jakby wszyscy jezdzili zgodnie z przepisami, ktore miejscami sa po prostu glupie, nie dalo by sie jezdzic wcale :(

ale szybkosc jazdy, a kultura jazdy to dwie rozne rzeczy wg mnie. mozna jezdzic szybko i 'milo' i odwrotnie...
 
 
lukirat 
&Kamila

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 145
Skąd: Brodnica-Toruń
Wysłany: 06-08-2007, 03:58   

Masz rację Pumasku.

Trzeba ogólnie myśleć za kierownicą. Tam gdzie można i są warunki jeżdzi sie szybko, ale gzie trzeba zwolnić to ja staram się to robić.

Acha wracając do kultury jazdy, niech najpierw każdy spojrzy na siebie a potem na innych...
 
 
kobietabonda
[Usunięty]

Wysłany: 06-08-2007, 07:12   

na siebie jest najciezej spojrzec :wink:
w koncu kierowcy dziela sie na:
1. idiotow jezdzacych szybciej niz ja
2. kretynow jezdzacych wolniej niz ja
3. ja
:mrgreen:
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 06-08-2007, 08:24   

4. ja :D .

lukirat napisał/a:
Tam gdzie można i są warunki jeżdzi sie szybko

Czyli ostatnio na Nurburgring :D .
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 06-08-2007, 18:17   

nie którzy jeżdżą cały czas 40 bo się boją jechać szybciej, i co robią ludzie za nim?? wyprzedzają na ciągłej lub na pasach bo nie mogą już tego strzymać. Ja z reguły nigdy nie wyprzedzam na podwójnej ciągłej, na pasach i na skrzyżowaniach ale gdy jedzie jakiś dziadek z babcią maluszkiem na zakupy to można dostać drgawek, wtedy człowiek naprawde się wnerwia i wyprzedza gdzie popadnie. Ogólnie jeźdze szybko ale z głową natomiast są sytuacje gdy zabraknie również mnie zdrowego rozsądku..
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 06-08-2007, 21:37   

pieknie napisales Snaco! Ja rozumiem ze inzcej jezdzi sie w duuuuuzych miastach a inaczej w malych mijscowosciach!!
kobietabonda napisał/a:

ale szybkosc jazdy, a kultura jazdy to dwie rozne rzeczy wg mnie. mozna jezdzic szybko i 'milo' i odwrotnie...

racja.. ja jezdze spokojnie (nigdy 200km/h nie przekraczam :mrgreen: ) ale nieraz jest ciezko sie powstrzymac by nawet zaklnac pod nosem :???:

[ Dodano: 06-08-2007, 22:38 ]
Gaydek, nie odzywaj sie bo Ty w ogole jestes swiety :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 06-08-2007, 21:42   

Dokładnie sie zgadzam z bartolomeo - czesto jezdze do rzeszowa i dosłownie rozwala mnie jak ktos na pustej drodze jedzie 60km/h... Ja tam spokojnie sobie tne 140 - 160 a tu taki spowalniacz ruchu i to przy moim szczesciu najczesciej przed samym zakretem :/
 
 
 
kobietabonda
[Usunięty]

Wysłany: 07-08-2007, 07:16   

a ja mam popsuty klakson chwilowo i myslalam o naklejce "mam popsuty klakson, wiec obserwuj uwaznie moj srodkowy palec" :wink:
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 07-08-2007, 07:29   

Ja jestem w trybie załatwiania klaksonu z URSUS C330... Jak go zdobęde to Ci przedemną bedą łysieli :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo