Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zamulona Pumka Pusi
Autor Wiadomość
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-04-2007, 15:37   

Berni, ze 2 dni temu dałam jej trochę czadu ! :twisted:

Jak ostygła i wsiadłam do niej na drugi dzien to się aż rwała do galopu. Mozliwe, że pumka faktycznie zapamiętuje, jak się ją traktuje (kot Ci nigdy nie zapomni wyrządzonej mu krzywdy ;-) )

Snaco, nie jeżdżę w szpilkach, a to fakt, że do Pawła pasowałoby zadzwonić.

Mr.Maya napisał/a:
Druga spraw w jak szerokim zakresie obrotow jezdzisz.

Wiem, że to nie było pytanie, ale właśnie ja jeżdżę na 2-3 tys. obr., czasem sie zdarzy, ze do 4 max. dojdzie. Boję się mocniej nacisnąć, bo moze coś jej się stać! :roll:

Ale jak ją przykatowałam do 5,5 tys. obr. 2 dni temu to faktycznie potem przez dzien lepiej chodziła. A teraz znów wół...
_________________

 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-04-2007, 16:44   

Yamaha napisał/a:
Hello, słuchajcie, to nie jest nowy samochód! Ma 7 lat!



Pusia, co to znaczy mulasta?



Ma 6 lat :-)

Mulasta to znaczy, że jeździ, jakbym miała 2 tony towaru w bagażniku ;-)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gaydek 27-12-2007, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 25-04-2007, 22:39   

Opoya napisał/a:
Eee tam zagrzmiała :P
Po prostu wypowiedzi w formie pisanej muszą być konkretne i jednoznaczne... W przypadku Mr.Mayi niestety często nie są.

A wracając do sprawy - co innego jest kupowanie auta od starszej osoby (BTW - z tą starszą osobą też różnie bywa, ja do nastolatków od pewnego czasu wszak nie należę), a co innego mówienie Pusi, że to na pewno ta przyczyna.
Jakos nie wytlumaczylas tego?? jesli ktos jezdzi w niskim zakresie obrotow to auto sie zamuli zbieraja si eosady i wtedy w mojej okolicy sie mowi ze auto nauczylo sie spokojnej jazdy. Samochod to maszyna a nie istota rozumna wiec nie moze sie uczyc. Wiec okreslenie "nauczylo sie" bylo przenosnia. Osady zawarte w paliwie moga sie osadzac i dawac efekty jak by zamulenia.

[ Dodano: 25-04-2007, 22:43 ]
Pusia napisał/a:
Wiem, że to nie było pytanie, ale właśnie ja jeżdżę na 2-3 tys. obr., czasem sie zdarzy, ze do 4 max. dojdzie. Boję się mocniej nacisnąć, bo moze coś jej się stać!
Nic sie jej nie stanie zalej paliwa na shellu V Power i przegon ja po trasie tak zeby miala te 4-4,5 tys obrotow.
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 26-04-2007, 07:11   

jak to wszystko czytam to przychodzio mi na mysl, ze moze to byc komp... tzn ustalil sobie jakas mieszanke i tak ja utrzymuje! kiedys tez tak mialem w sc! mulilo sie strasznie, ale jak zaczelem troche szalec to po czasie jakims komp sie przestawial i podawal inna mieszane! wiec nie koniecznie musi byc to jakas "usterka"!
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-04-2007, 09:54   

Aha, czyli jak ją "odmulałam" 3 dni temu to znaczy, że to moze pomóc po pewnym czasie? A gdzie w Warszawie można spokojnie pumkę odmulić? ;-) Bo do rodziców specjalnie jechać nie będę. :???:
_________________

 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-04-2007, 21:50   

Całkiem przypadkiem spotkałyśmy się w piątek z Pusią... Sprawdziłam kody usterek w jej Pumce, bo w sumie od tego trzeba zacząć... No i okazało się, że Pusi Pumka ma dwie usterki. P0460 - wadliwe działanie obwodu czujnika poziomu paliwa w zbiorniku i P0232 - za wysoka wartość we wtórnym obwodzie zasilania elektrycznego pompy paliwa. I prawdopodobnie tu jest problem.
Jak dowiem się więcej jak ugryźć ten problem - oczywiście napiszę.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo