Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
konsole do gier, gry
Autor Wiadomość
adasieniek 


Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Złotów
Wysłany: 29-08-2007, 17:09   

miałem peceta ale sprzedałem. Po prostu denerwowały mnie te cracki, patche, wymagania sprzętowe, direct x i tym podobne dup*. A ja chcę po prostu wsadził płytkę i grać:)
_________________

 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 29-08-2007, 17:36   

Snaco ja sie tam nie rozdrabniałam na stare boxy i nowe, mówie tylko i wyłącznie o tym nowym. Buhehe nawet nie wiedziałam do niedawna że są jakieś stare, myślałam że ten 360 to komletna nowość tak jak sony one ( o ile to była nowosc) ...

Kiedyś przylazł gościu i mówi że chce Xboxa zastawić, ja taka uradowana że weszcie dosiąde tej konsolki i pogiercze troszke obczaje czym sie od sonki różni i takie tam... biore reklamówke.. idę na zaplecze... a tu ten stary złom buhehe :) od razu podziękowałam.

A mam kiepską opinie na temat Xboxa360 bo Martyna stała na promocji tego i mówiła, że jej sie ciął i takie tam ( może miła felerny sprzęt..) i nie jestem pewna ale chyba że też reklamacje były...
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 29-08-2007, 18:06   

Agunia napisał/a:
A mam kiepską opinie na temat Xboxa360 bo Martyna stała na promocji tego i mówiła, że jej sie ciął i takie tam ( może miła felerny sprzęt..) i nie jestem pewna ale chyba że też reklamacje były...

moj sie nie tnie..........i dziala...... skoro swoja opinie wyglaszasz na podstawie czyjejsc opini i to nie do konca sprawdzonej.....to prosze nie mow zle o x'ie . Widze ze nie wiesz lub nie pamietasz jak sie kopcily ps2 bo za bardzo sie grzaly... latwo powiedziec ze cos jest be... kiedy na wlasnej skorze sie tego nie sprawdzilo....
 
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 29-08-2007, 18:52   

To nie dokońca, że nie wiem o czym mówie bo dość często do niej wpadałam jak stała w Media i ciągle flugała że musi od nowa włączać bo sie zawiesza itp tak jak mówie mogła mieć felerny egzemplarz. Upewniłam sie i na pytanie czy dobze pamietam że xbox był zwracany odpowiedziała : " było w ch** zwrotów " więc to jest fakt...

Wiadomo jak ze wszystkim jeden bedzie zadowolony inny nie. Całe szczęście że Ty jesteś zadowolony.
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Adam 
& Natalia


Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 124
Skąd: Mansfield
  Wysłany: 29-08-2007, 20:14   

PS2 sie kopcily??Moj z ''orginalnymi'' grami chodzi jak zyleta,kupilem zara po wyjsciu,do tej pory padl jedynie pad i to ten mniej uzywany :/ .Watpie zeby ktos mnie zdolal przekonac do iksa360,wystarczy mi, ze poprzednia wersja uraczyla mnie gigantycznym padem, na ktorym szlo polamac palce.Chyba malo jest osob,ktore sie wychowaly na ps potrafily tera przejsc na strone wroga i na odwrot.Playa 3 pewnie kupie wraz z wyjsciem pes8(ehhh miliony meczykow rozegrane,hehe jak bylismy mlodsi to grzecznie przy coli a tera.....apokalipsa :564: :572: )
_________________
Aktualnie VW passat 1.9tdi(130)
 
 
 
adasieniek 


Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Złotów
Wysłany: 29-08-2007, 20:41   

ps2 się grzały ale te z wbudowanym zasilaczem. Slimy teraz śmigają, że hej!
_________________

 
 
twari
[Usunięty]

Wysłany: 29-08-2007, 21:57   

Zwolenników Soniaków Xbox szybko nie zdobędzie niemniej jednak trzeba zauważyć że Xbox360 znacząco (!!) różni się od swojego poprzednika czyli zwykłego Xbox'a!

Ale tak na dobrą sprawę to wg mnie wszystko zależy od producentów gier! Jeśli producenci znanych gier skupią się wokół jednej konsoli to druga mieć szans nie będzie.

Dodam na koniec że moją ostatnią konsolą była Amiga 1200 :D więc mój głos jest raczej obiektywny.

Gdybym miał wybrać co kupić miałbym spory problem... Pewnie wybrałbym PS2 ale tylko dlatego że znajomi mają do tej konsolki mnóstwo gier. Bo nie zapominajmy że one służą właśnie do gier! :)
 
 
wąski 
& Wąska


Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 16 Lis 2004
Posty: 286
Skąd: Luboń
Wysłany: 29-08-2007, 22:57   

Ja też śmigam na PS2. Gran Turismo 4, Ojciec chrzestny i Driv3r - moja święta trójca... Jeżeli zmiana to tylko na PS3...
_________________
BMW M5, BMW X6, BMW 750iL Driver...

BMW 330xi Touring M-Technic dla wygody :twisted:
Coś do zabawy... jakieś AMG...
 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 30-08-2007, 00:35   

Adam napisał/a:
PS2 sie kopcily??Moj z ''orginalnymi'' grami chodzi jak zyleta,kupilem zara po wyjsciu

Cytat:
ps2 się grzały ale te z wbudowanym zasilaczem. Slimy teraz śmigają, że hej!

Wlasnie grzaly sie te pierwsze slimy. Tak sie grzaly ze sie plastik topił.

Adam napisał/a:
ze poprzednia wersja uraczyla mnie gigantycznym padem, na ktorym szlo polamac palce

pad do X360 jest lepszy niz do PS3. gralem na jednym sprzecie i na drugim. Pad od PS3 praktycznie sie nie zmienil i jest jak wciaz tak samo rewelacyjny.....ale Pad od X'a jest zupelnie inny....i o wiele lepiej lezy w dloniach. jest bardziej ergonomiczny....

twari napisał/a:
Pewnie wybrałbym PS2 ale tylko dlatego że znajomi mają do tej konsolki mnóstwo gier

na X'a jest mase gier w sieci.... i to naprawde dobrych. Na PS3 jeszcze nie ma tylu tytulow co na X'a , cena jest tez o wiele wieszka...dlatego nie ma sensu narazie kupowac PS3

wąski napisał/a:
Ja też śmigam na PS2. Gran Turismo 4, Ojciec chrzestny i Driv3r

wolalem GT3 . im dalej tym gorsza ta seria....juz sie prawie nie da jezdzic. Polecam Forza2 na Xboxa360.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lSL09bMgjRY&mode=related&search=[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QsRS2BCffP0&mode=related&search=[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xXFRLywUDRg&mode=related&search=[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=62pVrhEju90&mode=related&search=[/youtube]

ten z driftem jest super

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YrBMiiePfBs[/youtube]

a tu zapowiedz czegos co niedlugo wyjdzie...ps2 i inne konsole starej generecji mozna pożegnać.
Ostatnio zmieniony przez Gaydek 08-04-2010, 11:53, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
BatThumb 
I'm BatThumb...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: Amparo Blue
Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 310
Skąd: Radom
Wysłany: 31-08-2007, 10:08   

Snaco napisał/a:
To chyba nie umiesz :-) mi chodzi o X360 a nie pierwszego Xboxa ktory rzeczywiscie byl cienki jak dup* węża :-)


hej....wypraszam sobie :wink: ja mam Xbox'a starego i wcale nie uważam, żeby był cienki.
Oczywiście nie ma porównania z X360 czy PS3, ale w czasie kiedy ja to kupowałem miałem do wyboru Xbox'a lub PS2. Wybrałem X, ponieważ IMO pad jest o wiele wygodniejszy w użytkowaniu niż ten od PS2.
A teraz po przerobieniu go mam prawdziwe centrum multimedialne :twisted:
_________________
www.istore.biz.pl - zapraszam na zakupy :))

...Szukam godnego następcy Pumy...
 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 31-08-2007, 11:02   

Bede jednak polemizował ....
1. Pad w Ps2 jest majstersztykiem. Wiele z firm produkujacych osprzet do Pc robi pady na bazie tych z ps2. Sam mam taki firmy Logitech. Jakos specjalnie nie widzialem by ktoś chwalił sobie pada od X'a albo go produkował jako zamiennik do Pc.
2. Pad w Ps3 jest zewnetrznie praktycznie taki sam. To tylko potwierdza taktyke sony ze to co jest świetne i sie sprawdza się nie poprawia. Natomiast pad do X360 jest inny niz do poprzedniej wersji. Grałem na wszystkich konsolach i trzymałem bardzo wile padów w swoim zyciu i stwierdzam że nowy pad do X360 jest lepszy od Ps3. Mówię tu o wygodzie i o ergonomi. Dłonie i palce o wiele bardziej naturalnie leżą na padzie. a "cyngle" maja wiekszy zakres ruchu i mozna je bardziej precyzyjnie obslugiwać. Wiadomym jest ze pad od Ps3 ma wbudowany system SIXAXIS który umozliwia sterownie poprzez przechylanie pada na wszystkie strony (PS3 wyszedl duzo później niż x360) i jest to super sprawa. Jakkolwiek jeśli chodzi o wygode i o to jak pad "leży" w dłoni to Pad od X360 jest rewelacyjny.
3. Ps2 biło na głowe Xboxa jeśli chodzi o wydawane tytuły. Tak naprawde Xbox mial kilka sztandarowych tutułów które były nie dostępne na konsole sony (min. Halo) a całą reszta była do niczego. Wszystkie topowe gry były pisane na Ps2. min. Resident Evil, Gran Tourismo, MetalGear Solid etc. Nie pamietam jak konsole wypadały jesli chodzi o zaawansowanie sprzętowe. Jakkolwiek nawet najbardziej zaawansowany sprzęt zniknie szybko z rynku jesli nie bedzie na niego gier. Wcześniej tak było między Segą Saturn Vs Playstation a potem Dreamcast Vs Playstation2 . Sam mialem Saturna i sprzetowo byl lepszy. W tych czasach mozna bylo na nim grac w gry ktore byly na automatach (Virtua Fighter2, Sega Rally, Daytona) a na playstation proste gierki przeniesione z PC. Niestety po pewnym czasie okazało się mnogość tytułów na Playstation (z czasem było duzo mocnych pozycji) spowodowała że mimo iz Saturn obsługiwał wyzsze rozdzielczosci i był bardziej zaawansowany technicznie zniknął z rynku. Podobnie było z Dreamcastem. Po tych niepowodzeniach sega przerzuciła się na produkcję gier a nie konsol.
4. Centrum multimedialne można było rownież zrobić z Ps2. Nie wspomne nawet jakie centrum multimedialne umożliwia Xbox360
5. licze ze Sony w niedługim czasie zacznie wypuszczać same perełki oraz konsola bedzie tansza....i PS3 znow wysunie sie na prowadzenie. Nie lubie Microshitu i nigdy nie lubilem... Jednakze X360 na chwile obecną jest nie do pobicia.... i sam jestem w szoku ze go wybralem....a jeszcze bardziej ze wreszcie Microsoft zrobił coś co działa....
 
 
 
BatThumb 
I'm BatThumb...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: Amparo Blue
Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 310
Skąd: Radom
Wysłany: 31-08-2007, 11:55   

I znowu Snaco dał wykład :razz:
Ja to uważam, że każda konsola ma coś, czego nie ma ta druga.
Ja najchętniej bym sobie kupił wszystkie :twisted: wtedy miałbym dostęp do wszystkich świetnych tytułów, no i wreszcie mógłbym stwierdzić, która jest dla mnie najlepsza :mrgreen:
_________________
www.istore.biz.pl - zapraszam na zakupy :))

...Szukam godnego następcy Pumy...
 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 31-08-2007, 12:27   

BatThumb, w wolnym czasie zapraszam na prezentecja x360 do mnie :-)

[ Dodano: 31-08-2007, 12:29 ]
BatThumb napisał/a:
Ja najchętniej bym sobie kupił wszystkie :twisted: wtedy miałbym dostęp do wszystkich świetnych tytułów


Gdybys mieszkał w Stanach to spokojnie moglbys miec.... i nie bawilbys sie w piraty. Niestety u Nas wiele osob nie moze sobie pozwolic nawet na Ps2.
 
 
 
adasieniek 


Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Złotów
Wysłany: 31-08-2007, 15:47   

no tak, w stanach konsole i gry można dostać za grosze. Pamiętam jak byłem na manhattanie - nawet tam ceny były o 30% niższe niż w Polsce!! U nas po prostu nie stać ludzi na kupno gry na ps3 za ponad 200zł! A jak gra okaże się nudna, to co? 200zł w plecy!
hehe....ale temat się rozhulał
_________________

 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 31-08-2007, 15:51   

rozchulał rozchulał.... nawet gdyby w Stanach gdy były w Naszych cenach to przy ich zarobkach były by to przyzwoite ceny... Mi juz sie dawnio temu zwrocila cena konsoli i to z 4 krotnie.... bo nie kupuje oryginałów...a wolałbym mieć oryginały i nie kombinować.... ale nowości po 250 pln..... to przesada.... 4 gry i juz masz cene konsoli....

Ja PS3 tez kupie............ale to pewnie w polowie przyszlego roku.....tak po wakacjach... Wtedy powinny byc juz konkretne tutyłu.... do t ego czasu pewnie mi ze 30 gier przybedzie na X'a
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo