Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najbardziej zawodne samochody
Autor Wiadomość
Prokotom
[Usunięty]

Wysłany: 21-12-2008, 13:51   Najbardziej zawodne samochody

Chce ktoś kupić może Renault albo PT Cruiser-a? :P

http://moto.onet.pl/11139...eria_media.html
 
 
Bartek i Madzia 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 606
Skąd: Kraśnik/Warszawa
Wysłany: 21-12-2008, 13:58   

mam renault i pewnie następne też będzie renault.
a te stwierdzenia że nie kupuje sie samochodów na f to se moga wsadzić w .... :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam

Bartek
 
 
 
Prokotom
[Usunięty]

Wysłany: 21-12-2008, 14:07   

Bartek i Madzia, w pelni sie z Toba zgadzam jesli chodzi o samochody na "F", co do reszty moge tylko polegac na opini innych. Samochod na "f" jest moim pierwszym i poki co jedynym ;) .
 
 
Bartek i Madzia 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 606
Skąd: Kraśnik/Warszawa
Wysłany: 21-12-2008, 14:22   

a to tak żeby nie byc goło slownym :mrgreen:
test niezawodności (wg przebiegu)miejsce pierwsze
klasa male miejsce 1.- renault clio (nie mam, ale renault):mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://moto.onet.pl/111360,galeria_media.html
_________________
Pozdrawiam

Bartek
Ostatnio zmieniony przez Gaydek 11-11-2009, 21:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
CikCiak 
& Tygrys


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączyła: 27 Maj 2008
Posty: 1171
Skąd: W-wa
Wysłany: 21-12-2008, 14:40   

Wszystkie te raporty to można sobie w.... wsadzić. Nawet samochody z tego samego rocznika tej samej marki u jednego właściciela chodzić mogą bez zastrzeżeń, a drugi będzie psioczyć na nie od samego początku. Eghhh.....Dla mnie za mało danych na temat tych usterek. Powinni podać co "siadało" najczęściej.
_________________
Miałam 1.4, mam 1.7, a teraz MB SLK, czyli nie ma jazdy bez gwiazdy ;)
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 21-12-2008, 23:54   

Pati napisał/a:
a jak bym u męża w warsztacie tego typu statystykę robiła to pierwsze miejsce miał by Volkswagen


tak właśnie powinny być robione statystyki. Ile samochodów jest najwięcej u mechaników?? VW, Opel, Ford, niestety mercedesy, BMW i Audi też często się trafiają. Oczywiście można twierdzić że do wymiany oleju, ale żeby aż tyle?? rzadko się spotyka Toyote czy Hondę, bardzo rzadko. Lexusa nigdy u mechanika nie widziałem, może dlatego że mało ich jeździ, ale podobno naprawdę nic się w nich nie psuje.
Bartek i Madzia napisał/a:
a te stwierdzenia że nie kupuje sie samochodów na f to se moga wsadzić w ....

prawda jest taka że ja nie jestem zadowolony z mojego Forda, jak na samochód z 120 tyś przebiegu to za dużo rzeczy się popsuło.
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
CikCiak 
& Tygrys


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączyła: 27 Maj 2008
Posty: 1171
Skąd: W-wa
Wysłany: 22-12-2008, 04:10   Najbardziej niezawodne auta

http://www.dziennik.pl/au...odne_auta_.html

No to teraz w drugą stronę ;)

Co do Fordów to znów sprzeczne opinie. Bartolomeo narzeka na swą Pumkę a ja znam osoby, które na nią nie narzekają i są zadowolone,że tam mało musiały w nią wsadzić kasy.
_________________
Miałam 1.4, mam 1.7, a teraz MB SLK, czyli nie ma jazdy bez gwiazdy ;)
 
 
Franek
[Usunięty]

Wysłany: 22-12-2008, 09:03   

bartolomeo napisał/a:
VW, Opel, Ford, niestety mercedesy, BMW i Audi też często się trafiają.

Myślę, że tak jest z racji tego., że właśnie VW, Merc, Audik, Ford (dużo jest samochodów firmowych) są kupowane właśnie z myślą robienia kilometrów. Dlatego nieuniknione jest, że można je spotkać na serwisie dość często.
Co do opla, no ja niestety nie mam zbyt dobrej opinii o tej marce (choć by z własnego doświadczenia i raczej na opla bym się nie zdecydował).
bartolomeo napisał/a:
prawda jest taka że ja nie jestem zadowolony z mojego Forda, jak na samochód z 120 tyś przebiegu to za dużo rzeczy się popsuło

A ja chyba odwrotnie. Oczywiście, wytłukłem zawieszenie, jest to do wymiany. Ale jak na ten czas który go juz mam, przebieg przy jakim go kupiłem i kilometry które zrobiłem, to utwierdzam się w przekonaniu, że puma była dobrym pomysłem. Śmiga naprawdę dzielnie. Naprawdę bardzo ale to bardzo ciężko znaleźć auto w tej klasie, o tym wyglądzie i o tych pieniążkach.
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 22-12-2008, 10:52   

ja tam na swoja tez nie narzekam, nie jest zle , a typu zawieszenie klocki itp itd to w kazdym innym aucie tez by trzeba bylo zrobic
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 22-12-2008, 18:37   

CikCiak napisał/a:
Co do Fordów to znów sprzeczne opinie. Bartolomeo narzeka na swą Pumkę a ja znam osoby, które na nią nie narzekają i są zadowolone,że tam mało musiały w nią wsadzić kasy.

moją jeżdżę ponad dwa lata. W pierwszym roku nie mogłem się nachwalić, że bezawaryjna, tylko lać i jeździć. Niestety w tym roku za dużo rzeczy okazało się do naprawy. Wiem że są Pumy które psują się 100 razy bardziej niż moja i są też mniej awaryjne.

Franek napisał/a:
bartolomeo napisał/a:
VW, Opel, Ford, niestety mercedesy, BMW i Audi też często się trafiają.

Myślę, że tak jest z racji tego., że właśnie VW, Merc, Audik, Ford (dużo jest samochodów firmowych) są kupowane właśnie z myślą robienia kilometrów. Dlatego nieuniknione jest, że można je spotkać na serwisie dość często.

nie mówię o servisie, ale o mechanikach którzy naprawiają w nich: elektrykę, układ chłodzenia, turbiny itp a właśnie to samochody prywatnych użytkowników, bo firmowe są zazwyczaj serwisowane w ASO.
Ogólnie więcej ich na warsztatach niż japońców.

Ale mimo to niemieckie autka dużo bardziej mi się podobają niż jakiekolwiek inne. Więc zawsze kupiłbym prędzej Audika, BMW niż Hondę

[ Dodano: 26-12-2008, 23:36 ]
Franek napisał/a:
bartolomeo napisał/a:
prawda jest taka że ja nie jestem zadowolony z mojego Forda, jak na samochód z 120 tyś przebiegu to za dużo rzeczy się popsuło

A ja chyba odwrotnie

dalej tak uważasz ? :)
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo