Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Parkingowy geniusz
Autor Wiadomość
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 23-02-2009, 22:06   

bezmyslny byl ten kto zastawil tak auto
 
 
tusia8510 
Tempus fugit...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączyła: 26 Wrz 2008
Posty: 2126
Skąd: Gorzów/Kołobrzeg
Wysłany: 23-02-2009, 22:08   

no ale krzywdy Ci chyba nie wyrządził wielkiej? zniszczył Ci auto???
Ostatnio zmieniony przez Gaydek 23-02-2009, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 23-02-2009, 22:15   

Chciałem mieć na Pumie lakier biała perłe ale przez takich typów co tak parkuja w jeden dzień dwa razy drzwiami mi porysowali bok auta... stwierdziłem ze nie warto, bo nowy lakier tez by mi tak załatwili. a wgniotłem mu blache by drzwi sie szerzej otworzyły ;)
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-02-2009, 22:17   

lewadzki, regulamin!

4. Przekleństwa nie będą tolerowane, nawet gdyby były one wyrazem radości lub zachwytu. Mile widziana autocenzura.

Nie denerwuj się, tylko nie wymagaj od nas żebyśmy akceptowali takie zachowania.

lewadzki napisał/a:
a co niektoirzy nie pamietaja jak sami sie bezmyslnie zachowali


i nie szukali w tym aplauzu...
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 23-02-2009, 22:19   

ale mnie wtedy wczoraj nie bylo,
nie wymagam byscie to tolerowali ale nie musicie odrazu tak najezdzac wiem ze zle zrobilem ale kazdy z nas nie jest swiety i nie mowcie ze nigdy nic zlego nikt z was nie zrobil

[ Dodano: 23-02-2009, 22:20 ]
nie suzkam ale jest taki temat wiec napisalem wprost i tyle i umiem sie przyznac ze zle zrobilem .

dobra koniec tematu bo sie bezsensu klotnie zaczna a to raczej zbedna rzecz
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-02-2009, 22:23   

lewadzki, teraz się przyznałeś, że źle. Wcześniejszy post wyglądał jak polecana metoda na źle parkujących. Widzę że niedługo bedzie trzeba zrobić jakieś zabawki antystresowe z logiem Pumy, żeby trochę w inną strone nerwy szły ;)
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 23-02-2009, 22:25   

ale nigdzie nie napisalem ze dobrze zrobilem, moze tak jak mowisz zle to zabrzmialo ,ale kazdy ma w zyciu zle momenty i akurat wtedy na taki sie trafilo, a co do zabawek antystresowach to ja juz pierwszy moge zamowic w ciemno
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 23-02-2009, 22:33   

Opoya, jeśli sie ten ktoś domyśli skad na to wgniecenie lub porysowanie to nastepnym razem wykaże sie wiekszym rozumem i postawi auto tak jak powinien. Ja od tego momentu jak mi ten bok drzwiami porysowali parkuje na dwoch miejscach parkingowych lub pod lekkim ukosem.
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-02-2009, 22:42   

Napiszę jeszcze raz, bo chyba coś z bazą był problem (właśnie naprawiłam) i wcięło mój post.

Nie ma wytłumaczenia dla takich czynów. Oni wykazali się bezmyślnością, a wy chamstwem. Takie jest moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać. Pomyślcie jak byście się czuli wracając do swojego auta i wdziąc wgniecenie czy zarysowanie.

Wsiadałam już do auta od strony pasażera, ale przez myśl mi nie przeszło zarysować mu auto.

I jeszcze dopisek do tego co ostatnio napisał Hadzi. Nie Ty jesteś od wymierzania sprawiedliwości. Zadzwoń po Straż Miejską czy Policję i nie mów, że trzeba długo czekać... Tego typu samosąd nakręca tylko "sprężynę zbrojeń". Jeden na drugi raz pomyśli, ale drugi tym bardziej będzie złośliwie parkował.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 23-02-2009, 23:54   

Powód: Post sprzeczny z regulaminem
to według mnie nie do końca powód. Myślałam, że post był niby nie w temacie dlatego się wkurzyłam że Hadziego i lewadzkiego nie są usuwane, a mój TAK! ale skoro chodziło o wulgaryzmy... które były ogwiazdkowane albo wykropkowane no to sorry ponowie post bez gwiazdek!



Moi drodzy koledzy i koleżanki,
chciałam się z wami podzielić rzeczą która strasznie mnie denerwuje, a poniekąd dotyczy również parkingowych geniuszy.
Przed moim wydziałem jest sobie parking, po obu stronach placu parkuje się prostopadle... natomiast przez środek parkingu jest wolny plac, aby zaparkowane auta mogły się poruszać po parkingu. Niestety jacyś ŹLI LUDZIE parkują w tym wolnym miejscu sobie równolegle przez co czasami naprawdę jest ciężko wyjechać z wytyczonego do parkowania miejsca. Nie chodzi o to, że jestem babą i nie umiem wyjechać z parkingu i potrzebuję masy miejsca i tysiąca wykręcania, tylko o to że nie każdy ma pierrrrdolota o wymiarach metr na dwa metry! Dzisiaj tak się wściekłam < nie jestem aż takim chuliganem jak chłopaki> ale nie wytrzymałam i specjalnie jak już wyjechałam z miejsca parkingowego dałam na wstecznym i zbliżyłam sie do auta które stało...nie prawidłowo otworzyłam szybkę i pacnęłam mu w lusterko że się złożyło. Taki cwaniaczek być może pomyśli, że niebezpiecznie jest stawiać tam auto bo utrudnia wyjazd innym i ktoś go zawadził...:) Niech se myślą a co ! Już się nie mogę doczekać jutrzejszego dnia! Już ja ich nauczę parkowania!

Chłopaki nie wyciągajcie starych spraw na forum, bo aż takim dużym to nie wypada.
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-02-2009, 00:01   

Nie raz widzialam w Warszawie (i sama też tak robię) podniesione wycieraczki w autach, które parkują tak, że nie ma miejsca dla pieszych. Na pewno zwróci to uwagę kierowcy, a krzywdy nie zrobi.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 24-02-2009, 00:29   

wycieraczki to ja podnosze znajomym :) a takim bede lusterka składać a jak nie pomoże to bede składać je w drugą strone...złooooo :D
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 24-02-2009, 18:25   

ja juz jestem grzeczny, wcz mnie ponioslo troche
 
 
rafalski69 
1.4 i 1.7


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 1147
Skąd: Stradunia /Opolskie
Wysłany: 24-02-2009, 18:49   

Agunia napisał/a:
a jak nie pomoże to bede składać je w drugą strone...złooooo :D


a jak to nie pomoże to zawsze można zabrać do domu sobie takie lusterko :twisted: ( oczywiście żart. ale też takie coś mnie wkurza. Z wycieraczkami to też tylko koledze daję do góry, no i to śmieszy zawsze mnie ( taka zabawna sytułacja :grin: ) jeżeli już nam auto przeszkadza to trzeba <pożyczyć> sobie jego wycieraczki to są chyba skuteczniejsze metody uczenia ludzi parkować
_________________

 
 
 
Franek
[Usunięty]

Wysłany: 25-02-2009, 13:08   

Dziś kolejne świetnie zaparkowane auto:


Na pasach i środku skrzyżowania....
Miała klubowe ramki....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo