Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Puma do oceny- małopolska.
Autor Wiadomość
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22-04-2009, 19:07   

adasieniek napisał/a:
Jak można napisać, że 11letni samochód jest w bardzo dobrym stanie? Według mnie w takim stanie są tylko nowe auta :)
Jak sie dba tak sie ma :)
 
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 23-04-2009, 15:23   

moze autor mial na mysli, ze jak na 11 letnie auto jest w bdb stanie
a wracajac do postu Qrzyska o szparach maski z blotnikami, to moze ktos zdjemowal ja do malowania z powodu odprysku kamienia i rdza zaczela wychodzic i pozniej nie zalozono jej poprawnie
emwuogladales juz ja?
 
 
Qszysiek 


Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2001
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 201
Skąd: Katowice
Wysłany: 24-04-2009, 21:37   

adasieniek napisał/a:
Jak można napisać, że 11letni samochód jest w bardzo dobrym stanie? Według mnie w takim stanie są tylko nowe auta :)


Można powiedzieć, że samochód xx-letni jest w bardzo dobrym stanie, ale trzeba dodać że jest w bardzo dobrym stanie jak na swój wiek :)

Co innego 11 latek z przebiegiem 50tys, garażowany, zadbany, a co innego 5 latek obity z każdej strony, z przebiegiem 200 tys, i wyciekami z silnika. :P
W takim przypadku ten pierwszy jest w bardzo dobrym stanie.

A co do maski to nie wnikam, "na żywo" może wygląda inaczej niż na fotkach. Najważniejsze żeby przyszłemu posiadaczowi się podobał.
_________________
bye bye Moondust silver... :)


Moja Puma
 
 
tomqu
[Usunięty]

Wysłany: 26-04-2009, 21:35   

Witam.
Podepnę się pod temat bo jestem zainteresowany zakupem tej klubowej pumy.
Czy ktoś mi coś o niej powie :?:

Puma klubowa
 
 
Luki 

Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 345
Skąd: Kalisz
Wysłany: 27-04-2009, 08:55   

Że po założeniu filtra stożkowego moc podniosła się do 136km...? I don't thing so... :/
_________________
"Gdy człowieka ukąsi wampir, staje się wampirem.
Mam wrażenie, że naszych polityków pokąsały barany" :D
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 27-04-2009, 09:44   

Nie znam ani usera skobell ( http://klubpumy.pl/profil...wprofile&u=1445 ) ani jego Pumy. Może ktoś z grupy małopolskiej się wypowie?

A propos ogłoszenia to...
Puma nie ma elektrycznie regulowanych siedzeń. Może mieć elektryczną regulację (tylko w pionie) fotela kierowcy (tylko Pumy przed liftingiem).
Puma nie ma komputera pokładowego w potocznym rozumieniu tych słów. Jedynie ekran LCD (czy jak on się tam nazywa) między prędkościomierzem i obrotomierzem w Pumach po liftingu (a więc nie w tej Pumie) ma ukryte funkcje ( http://klubpumy.pl/viewtopic.php?t=2456 ). Nie widzę, aby Puma z ogłoszenia miała gdzieś dołożony jakiś aftermarketowy komputerek.
Tłumik, który widzę na zdjęciu za grosz nie przypomina tłumika z FRP.
"Zderzak z limitowanej serii nie do zdobycia" to nic innego jak seryjny zderzak z dokładką (pewnie z Allegro) i szpachlą. Progi też pewnie pochodzą z Allegro... .
Ta Puma na 100% nie waży 980 kg. Bliżej jej pewnie do 1100 niż do 1000 kg.
Hamownie są różne, ale fajnie, że po wydechu i stożku jest więcej niż 130 KM, o ile to prawda... .
Na temat sposobu obszycia siedzeń i "bęzyny" się nie wypowiadam.
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-04-2009, 13:52   

Co do zderzaka i progów to Gaydek ma rację, nie jest to żadna limitowana edycja - mam podobny zderzak i takie progi w mojej Pumie (nie z Allegro ale można tam takie dostać) :P Dokładka tak samo zaszpachlowana "na gładko" ze zderzakiem, różnica - w mojej Pumie jest podwójny wydech.
Minus - to IMO gaz... nie wierzę w 136 KM z założonym gazem bez względu na to na jakim paliwie robiony był pomiar (sprawdzane na hamowni).

_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
ar2r 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2001
Kolor Pumy: Medium Steel Blue
Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 175
Skąd: Brzeg
Wysłany: 28-04-2009, 21:06   

Gaydek napisał/a:
Może mieć elektryczną regulację (tylko w pionie) fotela kierowcy (tylko Pumy przed liftingiem).

Gaydek to dziwne bo moja Puma jest po lifcie a ma pstryczek(działający zresztą)do elektrycznej regulacji fotela.
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 29-04-2009, 09:39   

Recaro?
 
 
ar2r 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2001
Kolor Pumy: Medium Steel Blue
Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 175
Skąd: Brzeg
Wysłany: 29-04-2009, 19:54   

Tak,Recaro.
Właśnie przeczytałem jeszcze raz temat "Puma z wersji limitowanych" i wychodzi na to,że mam "Futurę".
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 29-04-2009, 20:35   

ar2r napisał/a:
Recaro

No właśnie. 27.04. pisałem o wersjach z seryjnymi fotelami. Recaro to inna bajka.
 
 
skobell 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 25
Skąd: Myślenice
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 01-05-2009, 00:20   

Gaydek, Benzyna pisze sie przez EN :) a poza tym to jak masz jakies pytania czy wątpliwosci, i jesli mnie nie znasz to wystarczy napisac PW a nie wysmiewac sie ze mnie i mojego samocodu na forum. Jesli bedziesz na zlocie ogolnopolskim to specjalnie dla Ciebie zrobie ksero z tego raportu z hamowni. Pozdrawiam serdecznie :)
_________________
Catch me if you CAT
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 01-05-2009, 07:50   

skobell napisał/a:
Benzyna pisze sie przez EN

Fajnie, że już wiesz.


Wytłumacz mi proszę (ale oczywiście via PW) kiedy to naśmiewałem się z Ciebie i z Twojej Pumy.


A propos hamowni i wyniku to... wiem tylko (choćby po przygodach innych klubowiczów), że jednego dnia wynik jest taki a drugiego dnia wynik jest inny. A wpływ ma na to wiele czynników jak choćby temperatura otoczenia. Fajnie, że u Ciebie wyszło 136 KM. Ja mojej Pumy jeszcze nie mierzyłem.


PS. Jestem tu m. in. po to, aby wytykać innym błędy. Inaczej tego nazwać nie mogę. W Twoim ogłoszeniu znalazło się ich kilka.
 
 
emwu
[Usunięty]

Wysłany: 04-05-2009, 19:05   

hej
można powiedzieć, że "oglądałem" tą pumke. Przyjechałem na miejsce a własciciela nie było i odpuscilem ;) i takim sposobem jestem bez autka ;)
pzdr
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo